Чверть населення Чернігівщини - молодь | Події і коментарі
П'ятниця, 01 березня 2024, 03:04
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Чверть населення Чернігівщини - молодь

08:53 24.06.2014    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Чверть жителів Чернігівщини – це молоді люди у віці 15–34 роки. Станом на 1 січня 2014 року їх кількість становила 277,3 тис. осіб, більшість із них (69%) – міські жителі. Найчисельніша вікова група  –  25–29 років (85,5 тис. осіб).

Про це повідомляє головне управління статистики в Чернігівській області.

Серед молоді перевага на боці чоловічої статі – на 1000 жінок припадає 1079 чоловіків, причому серед сільської молоді перевага більша, ніж серед міської – 1114 проти 1063.

Молоде покоління бере активну участь у суспільному житті. Йому притаманне прагнення до самоствердження і спілкування. В області на 1 січня 2014р. зареєстровано 107 молодіжних громадських організацій, у тому числі 25 – студентських. У загальній кількості громадських організацій частка молодіжних становить 9,8%.

Традиційно більшість сімей створюють молоді люди. У 2013 році з 6321 зареєстрованого шлюба три чверті припадало на пари, де обидва наречені у віці до 35 років. Із загальної кількості одружених взяли шлюб у цьому віці 90% жінок та 79% чоловіків. Найбільш активно жінки виходять заміж у віці 20–24 роки, чоловіки найчастіше одружуються у віці 25–29 років.

Вік до 35 років найсприятливіший для народження дитини. У минулому році 6,8 тис. дітей народилося у молодих пар, де обидва батьки віком 15–34 роки. 


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)