У «день тиші» чернігівців закликають голосувати не прямою рекламою

В «день тиші» по Чернігову розміщена зовнішня реклама, яка натякає на конкретного кандидата або партію. Проте, ця реклама не містить жодних закликів голосувати.
Ця стара маніпулятивна технологія в черговий раз зустрічається на виборах в Україні.
Технологи кандидатів та партій вживають ті гасла, які запам’яталися виборцям під час передвиборчої кампанії.
Так, «Блок Петра Порошенка» натякає своїм гаслом «Час єднатися» на білому фоні.
У свою чергу ВО «Батьківщина» використала також вже відомий лозунг «Мій вибір-перемога». На біг-борді стоїть позначка навпроти 26 жовтня. І це не дивно, оскільки у виборчому бюлетені «Батьківщина» йде під №26.
Чернігівський мажоритарник Анатолій Долеско агітує своїм гаслом «За реальні справи».
Інший місцевий кандидат Андрій Дериземля прибрав своє прізвище та фото і залишив слоган «Проти регіоналів. За старих професіоналів».
Агітаційна реклама «Радикальної партії Олега Ляшка» змінилася на рекламу центру допомоги воїнам АТО. Незмінним атрибут залишилися лише відомі вила Ляшка.
Як відомо, по всій Україні за законом 25 жовтня, переддень голосування – «день тиші». Всім партіям та кандидатам заборонено агітувати виборців голосувати за себе. Але кандидати та партії знаходять, як у законний спосіб нагадати про себе.
На жаль, культура виборчого процесу в Україні на низькому рівні. Тому, політики шукають різні можливості обійти прямі норми закону.
Додамо, що вся ця завуальована агітація висітиме в Чернігові і у день виборів.
Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Непряма реклама тільки на першому і останньому фото, як на мене. Всілякі галочки та заклики "за" і "проти" - це порушення.
(Оновити зображення коду)