Головний чернігівський регіонал Мирошниченко та бютівці вирішили і собі викроїти кілька гектарів земельки в Ялівщині під "Царське село –2" | Події і коментарі
Вівторок, 23 жовтня 2018, 02:02
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Головний чернігівський регіонал Мирошниченко та бютівці вирішили і собі викроїти кілька гектарів земельки в Ялівщині під "Царське село –2"

01:59 25.11.2014    Версія для друку  Коментарі 5 Оцінок:
0

 В Чернігові назріває черговий земельний скандал довкола території лісопарку  Ялівщина. На наступну сесію Чернігівської міської ради 28 листопада питанням в порядку денному під номером 19 планується вносити зміни до Генерального плану міста Чернігова.

Зокрема таке собі ТОВ «ПМК-59» звертається до депутатів за запитом з пропозицією змінити цільове призначення кількох гектарів землі в Ялівщині ( або за версією ТОВ  «ПМК – 59» землі,  що межує з територією Ялівщини). Ця ділянка  в  кілька гектарів   межує з елітним котедж ним містечком, на території колишнього табору «Супутник», що зараз називають «Царським селом»

В проекті рішення йде мова про зміну цільового призначення землі з промислового – під зону «індивідуальної садибної забудови» (фактично під котеджі).

Цікаво, що  офіційно за ТОВ «ПМК-59» стоять відомі в Чернігові люди – головний регіонал Чернігівщини Анатолій Мирошниченко та обраний свого часу по списикам БЮТ  до Київської ради, а нині очільник  найприбутковішого комунального підприємства Чернігівської облради Сергій Варнавський. Всі вони як відомо вихідці  з міста Прилук, пов’язані так званою бізнес – групою «Європа». (Про зв’язки Мирошниченка та Варнавського читайте в матеріалі «Голова Чернігівської облради Микола Звєрев проти людини головного регіонала Анатолія Мирошниченка»)

 Також серед засновників підприємства ТОВ «ПМК-59» значиться ще один прилучанин – депутат прилуцької райради Володимир Тінюков. Саме цей персонаж може вважатися офіційним містком до ще одного політичного героя з Прилук, що укорінився на Чернігівщині – народного депутата Валерія Дубіля. Тінюков -  був обраний депутатом прилуцької райради саме від партії «Батьківщина» , також  саме він по інформації ПіК був одним з керівників виборчого штабу Юлії Тимошенко під час останніх  президентських виборів у квітні –травні 2014 року. А виборчий штаб Тимошенко,як відомо на Чернігівщині очолював ніхто інший як Валерій Дубіль.

 Прилучани  Тінюков, Мирошниченко та  Варнавський є засновниками ТОВ «ПМК-59».

Цікаво, що саме підприємство ТОВ «ПМК-59» було створено зовсім нещодавно . За даними ПіК,  до останнього часу цією землею та однойменним підприємством    в Ялівщині  володів відмий в Чернігові бізнесмен та кількаразовий претендент на посаду міського голови Сергій Кнуренко, але в результаті певних бізнес домовленостей Кнуренко  поступився підприємством ПМК – 59 на користь Мирошничнка та його партнерів. Після  цього і було утворено нове підприємство ТОВ «ПМК-59» .

Деякі витримки з попередніх матеріал про ПМК  59:

 «ПМК-59  была основана в 1949 году как  дочернее предприятие « Черниговводстроя»,    Занимались мелиорацией, строительством, бурили скважины, начинали строить хранилище ядерного топлива возле Чернобыльской АЭС. В лучшие времена здесь работали до 300 человек. Предприятие занимает около трех гектаров земли в урочище Яловщина, рядом с бывшим пионерлагерем «Спутник», который превратился в элитный поселок.

В 2011 году основным акционером «Черниговводстроя» стал   Сергей Кнуренко. Он был главой  наблюдательного совета. Летом 2011-го был аудит, после чего бессменный директор Григорий Кайрод ушел с поста, забрав 10 единиц техники, чтобы основать собственную частную фирму. В августе Кнуренко представил нового директора Сергея Йовенко. Работники полгода не получали зарплату, а на днях многих из них уволили.» (газета «Весть « за 2012 год. )

Загалом, складається  враження, що  депутати Чернігівської міської ради йдуть  в свій останній земельний бій. Мабуть розуміючи, що закінчення терміну депутатських повноважень вже скоро, а більшість  нинішніх депутатів   вже, напевно, не повернуться в раду, намагаються як найбільше урвати на останок хто землі, а хто гроші за потрібне голосування. Тільки громадськість своєю увагою та присутню на сесії може зупинити цей процес.  


Автор: Павло Пущенко для Чернігівщина: події і коментарі
Гість Алексей 2014-11-25 10:33:39   Оцінок:
0

Какой бой? Это земля промышленного назначения. Фуры, масло, безин, бетон, гаражы, склады и т.д. Узнайте размер налогов з землю, которые идут в бюджет. И какой размер будет если будет под строительством? Сенсации не будет. Атовр спекулирует Яловщиной

Гість Патріот 2014-11-25 10:36:05   Оцінок:
0

Коли був керівником Кайр*д підприємство працювало і сплачувало податки, хоча керівництво безбожно крало, так як основні надходження були бюджетні. З приходом Кнур*нка і Йов*нка підприємство порізали на металобрухт, а працівників звільнили.

Гість Патріот 2014-11-25 10:42:39   Оцінок:
0

Значну роль в смерті підприємства відграла Людмила Ковт*н, сірий кардинал Кнуре*ка. Основна проблема сьогодні це земля, яка належить територальній громаді, а не підприємству. Зміна цільового призначення - ось в цьому і є інтереси нового власника.

Гість прохожий 2014-11-26 08:10:17   Оцінок:
0

Алексей, он же Алексей Демьяненко,он же директор ТОВ ПМК 59. Сенсация будет. не все лохи. Может объясните как акт землепользования может быть на одном предприятии, а землю переводят по письму вашего предприятия у которого нет никаких офо прав на земл

Гість Василий 2014-11-26 13:28:54   Оцінок:
0

А почему не было возмущений,когда разбирали участки в Яловщине руководители ОПС ,директор центр.рынка Калиниченко и все остальные бедняки города?Чем эти люди хуже.И я хочу для дочери там участок. Или для избранных?

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Музей диких котів створили в природному парку на Чернігівщині

На території Парку природи "Беремицьке", що на Чернігівщині, презентували музей диких котів із можливістю віртуальних подорожей. Як повідомляє прес-служба природного парку, нова...

Почему отопление дома твердотопливным котлом обходится дешевле электрического и газового?

Имидж. Почему отопление дома твердотопливным котлом очень выгодное? Обогрев уютного загородного коттеджа нельзя назвать удовольствием из дешевых. Ситуация только усложняется при использовании...

Чому зросла ціна на газ

Це вимушений крок, щоб Україна могла далі розвиватися. Україна має повертати борги за кредити, взяті у 2006-2013 роках. За наступні п’ять років треба віддати більше 30 мільярдів доларів....

"Водоканал" не погасив і половини кредиту

Станом на 11 жовтня 2018 року комунальне підприємство «Чернігівводоканал» повністю розрахувалось за поточними кредитними зобов’язаннями за 2018 рік перед Світовим банком за...

У підземці біля "України" тестують підйомник для людей з обмеженими можливостями

Для підземного переходу на перехресті біля готелю «Україна» вже придбали спеціальний підйомник для людей з бмеженими можливостями, змонтована і проходить тестування система відеовиклику...