Борці з корупцією запустили проект про тих, хто краде державні гроші | Події і коментарі
Неділя, 20 квітня 2025, 05:45
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Борці з корупцією запустили проект про тих, хто краде державні гроші

14:30 03.02.2015    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Команда «Центру протидії корупції» запустила новий проект «УКР.АВ», покликаний зробити публічною інформацію про чиновників та правоохоронців, які розкрадають бюджетні кошти. На сьогодні борці з корупцією опублікували прізвища 230 осіб, які були помічені в більше ніж 300 корупційних справах.

«Ми запустили цей проект, щоб кожен чиновник, який краде, чи правоохоронець, який покриває ці крадіжки, рано чи пізно були притягнені до відповідальності, - стверджує Віталій Шабунін, голова правління «Центру протидії корупції». – Фактично, ми робимо те, що повинна була б робити прокуратура – описуємо юридичними термінами факти правопорушень, збираємо документи, докази та змушуємо наші правоохоронні органи розпочати провадження. Ключовим моментом є розірвання корупційних договорів та повернення грошей в державний бюджет».

Всі дії чиновників та правоохоронців ініціатори проекту розділяються на 2 категорії: підписав чи покрив. Мова йде про те, що спочатку юристи «Центру протидії корупції» звертаються до правоохоронних та контролюючих органів, вказуючи на правопорушення в діях чиновника, який підписав корупційну схему. Якщо ж прокурор, міліція, чи інші представники правоохоронних та контролюючих органів, покриваючи схему, не бачать порушення, то вони так само автоматично попадають до переліку правопорушників, а юристи оскаржують їх дії до вищої інстанції.

Більшість справ, описаних на сайті «УКРАВ», пов’язані з державними закупівлями. Станом на сьогодні команді «Центру протидії корупції» вдалося розірвати договорів та врятувати від розкрадання майже 3 млрд. гривень.

Контактна особа:

Устінова Олександра

067 550 15 70

o.ustinova@antac.org.ua


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)