Під час концерту Атрошенка встановили невідому сцену, а біг-борд Прокопенка заляпали

Під час проведення фестивалю “Чернігів the best”, ініціатором якого є кандидат у народні депутати по 206 округу Владислав Атрошенко, навпроти головної сцени заходу встановили іншу, невеликого розміру.
У команді Атрошенка припускають, що цю сцену поставили політичні опоненти з команди кандидата Прокопенка. Технічні працівники так і не сказали, хто є організатором.
Але під час проведення фестивалю “Чернігів the best” на альтернативній сцені так і ніхто не з’явився і не виступав. Не лунала і музика, хоча колонки стояли.
В свою чергу команда Атрошенка заставила сцену ніби від Прокопенка машинами швидкої допомоги, які придбав Атрошенко.
Для повноти картини додамо, що напередодні концерту великий біг-борд з зображенням кандидата Прокопенка на центральній площі був заляпаний фарбою.
МакеДонцу ПРокопенку "дісталося" на горіхи.
(Оновити зображення коду)