Чернігівські активісти підготують для майбутніх кандидатів на місцевих виборах своє бачення реформ у місті | Події і коментарі
Понеділок, 21 квітня 2025, 19:51
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Чернігівські активісти підготують для майбутніх кандидатів на місцевих виборах своє бачення реформ у місті

15:53 26.05.2015    Версія для друку  Коментарі 9 Оцінок:
0

Активісти Чернігова виріши підготувати для кандидатів на майбутні місцеві вибори, які мають відбутися 25 жовтня, громадську програму реформ для міста. Оскільки, на думку ініціаторів розробки програми, обіцянки ймовірних кандидатів не задовольняють потреб чернігівців. Саме тому, активісти вирішили показати місцевим політика своє бачення дієвих та нагальних реформ у Чернігові.

Таку ідею активісти презентували сьогодні, 26 травня.

«Політичні сили, які вже зараз розпочали передвиборчі компанії продукують  акції по встановленню барбекю, безкоштовне стриження своїх виборців або ж організацію конкурсів краси, але ніяк не зміни в місті Чернігові на краще» – зазначив ініціатор створення робочої групи Павло Пущенко.

На виході, за словами ініціативної групи, має вийти коротка концепція по різноманітним напрямкам реформ, у якій тезово має бути написано що саме має реформуватися у кожній зі сфер життєдіяльності міста. Потім, цю концепцію буде запропоновано місцевим політичним гравцям, які в свою чергу, за бажанням, можуть підписати з громадою меморандуми про зобов’язання виконувати громадське бачення реформ, коли стануть депутатами.

«Так буде простіше вимагати від нового складу ради та міського голови виконання цих засад, оскільки тоді вони матимуть публічне зобов’язання»,- зазначили активісти.

Ініціативна група наголосила на тому, що це громадський проект, який не підтримує жодну з політичних сил також він не є грантовим. Однак, долучитися до проекту ініціатори закликають всіх, і громаду, і експертів у різних галузях та представників політичних сил.

Представники громадських організацій та громадські діячі, які вже погодилися приймати участь у розробці даної програми розказали, хто за яку галузь хочу відповідати.

 

Так, волонтерка Ольга Палькова обрала для себе пріоритетом благоустрій міста. «Мене завжди турбувала доля нашого міста і я вважаю, що саме люди мають його розвивати. Це місто для нас, тому ми, як громадяни, маємо надати пропозиції, яким саме ми хочемо бачити наше місто»,- зазначила Палькова.

 

Костянтин Шихальов опікуватиметься проблемою підвищення безпеки в міста та питаннями довкілля. «Нас турбує питання, в першу чергу, започаткувати програму, яка називається «Безпечне місто», де міліція разом із громадою патрулює місто та займається безпекою. Оскільки на сьогодні, органи МВС та громада живуть окремим життям»,- розповів Шихальов.

 

Максим Конашевич займатиметься питаннями ЖКГ та ОСББ. «Я з 2004 року займаюся питаннями ОСББ, тому і продовжу займатися цим питанням у рідному місті»,- зауважив Конашевич.

 

Тетяна Бойко обрала для себе сферу туризму. «Моя сфера це туризм та розвиток міста. Проте, я хочу бути дотичною ще до багатьох сфер цього проекту»,- розказала Бойко.

 

Павло Пущенко займатиметься підвищенням прозорості влади. «Ми з Тетяною можливо будемо координувати весь цей процес. Але, особисто я бачу себе у сфері публічного адміністрування»,- зазначив Пущенко.

 

Любов Фіалковська обрала для себе сферу охорони здоровя: «Я працюю в цій сфері, тому обрала саме її. У нашому місті дуже багато питання стосовно медицини. Є багато напрямків, які можна розвивати і покращувати».

 

Віктора Тарасов підтримав Костянтина Шихальова, та також обрав собі проблему підвищення безпеки в місті. «На минулому тижні Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроект про «Муніципальну варту», який передбачає створення зовсім нового органу в системі місцевого самоврядування. Тому, я б хотів спробувати розробити прозорий механізм реалізацій цих змін у чернігівських місцевих органах самоврядування»,- зазначив Тарасов.

 

Олександр Малін, простий житель Чернігова, вирішив взяти на себе сферу ЖКГ та будівництва: «Ці сфери мені найближче, бо я працював по ним працював. У Мене вже є певні напрацювання, тому до наступної зустрічі у сферах, за які я взявся будуть вже певні напрацювання».

 

Світлана Жимолостнова взялася за сферу оствіти.

 

Сергій Соломаха бажає зайнятися перейменуванням вулиць міста. «Я давно займаюся питанням перейменування вулиць міста. Тому, у нас вже підготовані пропозиції до владців від громадськості щодо перейменування»,- зазначив Соломаха.

 

Ольга Рись вирішила працювати у сфері бюджетної політики. Вона пообіцяла долучити до цього процесу київських експертів.

Часовий простір ініціативна група визначила для себе наступний:

Червень 2015 - Формування робочих груп по напрямках життєдіяльності, які будуть випрацьовувати бачення реформ в кожній сфері

Червень - липень робота в робочих групах за напрямами

Початок серпня - затвердження напрацьованих робочими групами бачень реформ по різним сферах

Середина серпня -  узагальнення кінцевого документу

Кінець серпня – презентація напрацювань ЗМІ та місцевим політиками

Вересень – жовтень 2015 – підписання Меморандумів з суб’єктами виборчого процесу у м.Чернігові про виконання політиками ГПР в разі проходження до міської ради.

Після жовтня 2015 року – лобіювання виконання ГПЛ оновленою Чернігівською міською радою

По завершенню прес-конференції представники громадськості, які залучилися до проекту підписали декларацію про свої наміри. Підписали її, зокрема:

Жимолостнова С. К. – Профспілки підприємців «Єдність»;

Рись О. – Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень;

Шихальов К. В. – Товариство сприяння обороні Україні;

Конашевич М. С. – голова ОСББ «Реконструкція»;

Бойко Т. О. – ГО «Міжнародний інституту гуманітарних технологій»;

Пущенко П. – ЧОЦ «Ініціатива»;

Фіалковська Л. Г. – лікар-педіатр;

Соломаха С. В. – політичний експерт, громадський діяч;

Тарасов В. В. - Чернігівський громадський комітет захисту прав людини;

Алін О. В. – громадський активіст;

Палькова-Свірчевкська О. С. – голова ЧОМГО «Світанок».

 

 


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Гість ) 2015-05-26 17:46:36   Оцінок:
0

Интеллектуалы и созидатели)) Их воображение пестрит прогрессивными идеями)) Кто оплачивает этот цирк??

Гість Чернігівець 2015-05-26 18:42:42   Оцінок:
0

Шановний Гість, цирк у вашій ватній голові, бо вам ніколи не зрозуміти, що займатись громадською роботою, як і захищати батьківщину від ворога, потрібно не за гроші, а за майбутньє України. Дякувати Богу свідомих людей у нас стає більше.

Гість Патріот 2015-05-27 05:49:02   Оцінок:
0

Підтримую цирк та й годі. Хто ці люди? Хто іх обирав? Чи є вони професіоналами в тих напрямках, які вони обрали для своєі діяльності. І чому кандидати у місцеву владу повинні підписувати ті писульки, які вони розроблять.

Гість Васіль 2015-05-27 08:24:12   Оцінок:
0

Команда "Самопомочі" на наступні вибори! Молодці! Питання, тільки хто очолить?

Гість Константин 2015-05-27 09:30:23   Оцінок:
0

2а вопроса. Кто-то будет в этом городе заниматься единственно важным вопросом привлечения инвестиций и развитием прлмышленного производства? И второй, есть ли у этих людей, хоть у одного, более менее внятный программа?

Гість Андрей 2015-05-27 12:08:36   Оцінок:
0

Соломаха взял себе самый ответственный участок! :-)))

Гість Иванову 2015-05-27 14:41:48   Оцінок:
0

Есть программы!! Но есть желание сделать их публичными и провести экспертизу как общественными так и профессиональным Организациями ! Присоединяйтесь все!!! Давайте предложения!!! Что бы не кричали что не так!!!

Гість Аналітик 2015-05-27 15:31:02   Оцінок:
0

З свого баготорічного досвіду праці в органах місцевого самоврядування скажу тільки одне: вища посадова особа - міський голова, як він скаже чи захоче - так і буде, а все інше - це пшик.

Гість Константин 2015-05-28 07:47:32   Оцінок:
0

Я не Иванов, а обычный коренной житель города. Признаю что часть активистов я знаю и могу предположить что все потуги будут в стиле Анны романовой. Начните хотя-бы с расследования уничтожения парка за памятником афганцам.

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)