Чернігів відвідав радник Міністра юстиції, народний депутат України Андрій Помазанов | Події і коментарі
Четвер, 20 червня 2024, 06:51
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Чернігів відвідав радник Міністра юстиції, народний депутат України Андрій Помазанов

07:36 01.06.2015    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

28 травня 2015 року в місті Чернігові з робочим візитом перебував радник Міністра юстиції, народний депутат України Андрій Помазанов.

В рамках робочої програми візиту в дискусійному клубі «Експертна думка» народний депутат України  Андрій Помазанов  та начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області  Юрій Власенко провели прес-конференцію з представниками місцевих засобів масової інформації та громадськості.

Виступаючі розглянули актуальні питання спрощення процедур надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

«Мін’юст підготував 2 проекти законів для спрощення процедур реєстрації бізнесу та майна: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедур надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедур надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних  осіб - підприємців», - повідомив народний депутат України Помазанов А.

За його словами, запропоновані в цих документах новели забезпечать децентралізацію повноважень та запровадять вільний вибір суб'єкта реєстрації. Право проводити такі дії буде надано органам місцевого самоврядування та держадміністраціям; нотаріусам (незалежно від посвідчення нотаріальної дії); акредитованим Мін’юстом банківським установам; державним виконавцям (накладення та припинення обтяжень речових прав на нерухоме майно).

Законопроекти покращать якість надання адміністративних послуг шляхом:

-  створення конкурентного середовища між суб'єктами, які наділені повноваженнями з проведення державної реєстрації;

-  запровадження принципу екстериторіальності в межах області для державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та в межах України для державної реєстрації бізнесу та громадських формувань;

-  запровадження можливості подання електронних документів для державної реєстрації;

-  заповнення заяви безпосередньо державним реєстратором.

 «Буде забезпечено удосконалення сервісів, які надаються громадянам: уводяться механізми, які скоротять кількість відмов у державної реєстрації майна та обтяжень; уніфікуються процедури реєстрації юридичних осіб, громадських формувань та фізичних осіб - підприємців; скорочено перелік документів для реєстрації бізнесу; буде розкрито інформацію про права на нерухоме майно як за об'єктом, так за суб'єктом; створюються нові можливості надання інформації про нерухоме майно для органів державної влади та інших юридичних осіб залежно від потреб (офіційна статистична інформація, вибірка за певними об'єктами нерухомого майна тощо); скасовується щорічне підтвердження та щорічна подача фінансової звітності; забезпечено перехід на електронну форму документів; створення єдиного реєстру на базі Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, Єдиного ліцензійного реєстру, Реєстру документів дозвільного характеру, Єдиного реєстру громадських формувань, Реєстру громадських об’єднань та Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство. Буде створено надійну систему державного контролю у сфері державної реєстрації: нормативно-методичне регулювання порядку державної реєстрації Мін'юстом; дворівневе адміністративне оскарження рішень державних реєстраторів; дієві механізми реагування у разі виявлення порушень», - анонсував начальник Головного територіального управління юстиції Юрій Власенко.

Після завершення інформаційної частини Андрій Помазанов та Юрій Власенко відповіли на запитання журналістів щодо вартості послуг з отримання інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, режиму роботи он-лайн сервісу, ймовірності підробки витягів та довідок тощо.


Автор: Координатор дискусійного клубу "Експертна думка"
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)