До Чернігова заходить фірма забудовник, яка інвестує у розвиток міста та надасть нові робочі місця | Події і коментарі
Середа, 19 лютого 2020, 03:48
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

До Чернігова заходить фірма забудовник, яка інвестує у розвиток міста та надасть нові робочі місця

14:35 02.06.2015    Версія для друку  Оцінок:
0
Золтан Путнокі

Імідж. До Чернігова заходить фірма-забудовник «Набережний Квартал», яка будує вже не перший рік у майже половині областей країни. Зокрема, компанія займається будівництвом на Київщині, Одесщині, Харківщині та Дніпропетровщині.

Сьогодні, 2 червня, місцевим журналістам презентував компанію її комерційний директор Золтан Путнокі.

За його словами, у будівництві «Набережний Квартал» використовує європейський підхід.

Так, першим кроком стало те, що представники компанії вже розпочали діалог з громадою району, біля якого вони хочуть проводити забудувати. Тож, місцеві жителі мають змогу зрозуміти, що саме там збираються будувати і які переваги це їм дасть. Також, представники компанії проводять роз’яснювальну роботу з жителями мікрорайону, аби останні розуміли, що будівництво не заважатиме їх звичному життю.

Як пояснив Путнокі, будівництво планується поблизу кафе «Колиба» і згідно попереднього опитування більша частина жителів району вул. Савчука виступають за дане будівництва. Проти виступили лише ті, які думали, що будівництво буде одразу навпроти їхніх вікон. За словами Путнокі, будівництво має розпочатися після того, як компанія порозуміється з місцевими жителями.

Зазначимо, що «Набережний Квартал» готове підписати суспільний договір з жителями вул. Савчука про те, що компанія зобов’язана зробити все те, що пообіцяла.

«Компанія збудує не лише житлову площу, а й покращить інфраструктуру району. Зокрема, ми плануємо побудувати дитячий садочок та дитячі майданчики поблизу новобудови. Також планується будівництво спортивних майданчиків, вело доріжок, тощо. Окрім цього ми плануємо впорядкувати навколишню територію»,- розказав Золтан Путнокі.

Як зазначив Путнокі, початок будівництва у Чернігові – це нові робочі місця. Оскільки, окрім будівництва самого будинку, людям, які купуватимуть квартири, потрібні будуть ремонтні послуги та дизайнери. «Якщо будівництвом займатимуться місцеві жителі, то і квартири ми зможемо продавати дешевше»,- підкреслив комерційний директор «Набережний Квартал».

Щодо скандалів навколо будівництва, то за словами Путнокі, в Чернігові вони мають два типи. Перший – піар політиків та другий – невдоволення людей, які проживають у прилеглих до будівництва будинках.

«Але, як вже говорилося, «Набережний Квартал» розпочало діалог з громадськістю, а ось від політичного піару нікуди не дітися»,- зазначає Золтан Путнокі.

Довідково:

Будівельна компанія «Набережний Квартал» будує житло з 2012 року. На сьогоднішній день це 28 будівельних майданчиків по Україні.

На сьогодні у компанії працює 3 мільйони співробітників і понад 1 мільйон людей працює на аутсорсингу.

За три роки вже збудовано більше мільйона квадратних метрів житла.

«Набережний Квартал» будує у Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпропетровську, Черкасах, Хмельницькому, Вінниці, Тернополі, Житомері, Чернівцях  та Рівному.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі

Читайте також

Чернігівці безкоштовно поповнили фонд бібліотеки Короленка 532 книжками

В рамках доброчинної акції «Подаруй бібліотеці книгу», яка відбулася у обласній бібліотеці ім. В. Г. Короленка, небайдужі чернігівці поповнили книжковий фонд 532...

Впродовж січня на Чернігівщині з горе-батьків стягнули 12 мільйонів аліментів

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинає межу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції. Здебільшого неплатники починають погашати борги,...

В Україні запустили Telegram-канал системи безоплатної правової допомоги

Відтепер корисний безкоштовний юридичний контент буде зібраний в одному місці. У системи безоплатної правової допомоги з’явився власний Telegram-канал. Про це повідомила заступник Міністра...

Медична реформа: як це працюватиме з 1 квітня

Імідж. З 1 квітня 2020 року пацієнти зможуть вільно обирати будь-який медзаклад - при`вязки до районної чи міської лікарні не буде. Гроші за надану медичну послугу НСЗУ перерахує тій медустанові,...

Бракує грошей на спорт, зате не шкодують на вази

В Україні вже здійснювали кілька спроб навести лад у галузі фізичної культури і спорту. У Міністерстві культури, молоді та спорту оприлюднили Стратегію розвитку спорту та фізичної активності до...