Кого затримала під час спецоперації чернігівська міліція, або що спільного в ОУН та комуністів? | Події і коментарі
Субота, 21 вересня 2019, 14:39
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Кого затримала під час спецоперації чернігівська міліція, або що спільного в ОУН та комуністів?

17:54 04.08.2015    Версія для друку  Коментарі 24 Оцінок:
0

Другий день Чернігів обговорює спецоперацію по затриманню трьох активістів «Народного контролю» в самому центрі міста. До захисту затриманих долучився навіть командир батальйону «ОУН» Михайло Коханівський.

Судячи з усього, ця історія має дуже глибоке коріння, проте наразі точкою відліку ми візьмемо 15 липня. В цей день у районі лісопарку Кордівка(вул. Савчука) почалося масове випилювання дерев.

«Золтан Путнокі і ті люди котрі стоять за ним(за інформацією ПіК, це один чернігівський високопасодевець, що має значні тіньові статки – авт.), не бажаючи втрачати 7,5 гектарів дорогоцінної землі, проплачують не лише замовні сюжети в ЗМІ. На захисті інтересів забудовників виступав і «відомий місцевий активіст – контролер» Андрій Глаба, за спиною у котрого стояли ті ж самі люди в камуфляжній формі, що у свій час зривали сесії міської ради, котрі брали участь у поході до начальника УЖКГ Луценко, на автомобілях котрих красувалися емблеми «ОУН», ну а прокурор області Носенко ще й ручкався з ними і розмовляв як старий друзяка.» - пише в той день громадський активіст Олександр Гашпар.

Поява Глаби на стороні забудовників тоді не здивувала мабуть нікого, активіст здавна відзначається багатовекторністю своїх інтересів. А от інформація про автомобілі з емблемами ОУН, чомусь випала з фокусу журналістів.

Але, повернемось до Кордівки, де вже 20 липня на місці спиляних дерев, фірма-забудовник «Єврокон-Полісся» почала встановлювати паркан.

Можливістю зіграти на протестних настроях населення скористались нардепи від Радикальної партії Ляшка. Лозовий, Мосійчук, та власне сам Ляшко, за підтримки місцевих активістів, 21 липня зносять будівельний паркан. Серед учасників дійства був присутній і голова чернігівських радикалів Дмитро Блауш.

Вже 24 липня Блауш напише на своїй сторінці в Facebook, що через його участь у знесенні паркану було побито його брата, викрадено автомобіль, а йому самому останні дні надходили погрози.

Згодом, цей пост Дмитро Блауш видалить, але скоріш за все, саме тоді і була написана заява до міліції.

Як мінімум, ім’я активіста «Народного контролю» Олега Васика, звучало вже тоді.

«Щойно розмовляв з чернігівським бандитом Олегом Васиком, який погрожував нашому побратиму Дмитрові Блаушу і організовував напад на Діминого брата.

Він чесно сказав причину нападу і погроз: те, що наша команда знесла незаконний паркан у лісопарковій зоні Кордівка.

Відповідальність за це несуть Ляшко, Мосійчук і я... Вони, відпрацьовуючи гроші, взяті у забудовника, побоялись кинути пред'яву нам. Вирішили зробити крайнім Блауша і тиснути на нього. Але ми своїх не здаємо і в образу не дамо.»  - написав 24 липня на своїй сторінці в Facebook нардеп Андрій Лозовий, учасник знесення паркану.

Згодом рівень напруги у цьому питанні спав, і у виборчій метушні про неї забули. За словами чернігівського журналіста Олександра Шила, він особисто бачив, як нібито вкрадена машина (білий Лексус) по місту їздила з бійцями Дніпра-1(фінансовою підтримкою полку «Дніпро-1» займався екс-кандидат по 205 округу Геннадій Корбан. Свою активність радикали направляли саме проти конкурента Корбана – авт.).

Вже 3 серпня, через три тижні після інциденту на Кордівці, міліція проводить спецоперацію з затримання трьох активістів «Народного контролю»: Олега Васика, Олега Музиченка та Ігоря Петрова.

Перші двоє останнім часом стали доволі публічними особами у Чернігові, зокрема вони постійно долучаються до акцій, що їх проводить інший активіст «Народного контролю», Андрій Глаба.

"Захоплення" міськради Глабою

Серед активістів, що прийшли пікетувати міліцію, також все ті ж обличчя. Але цього разу вони вдягнули військову форму і взяли до рук ОУНівські знамена.

У своїх коментарях Олег Васик не приховує, що причиною затримання став саме інцидент навколо Кордівки. За якого словами Дмитро Блауш написав заяву в міліцію, щодо побиття та вимагання.

«Розмова йшла про те, що паркан зламаний, і можливо потрібно його забудовнику якось компенсувати. Такої прямої розмови: «Давай гроші» – не було» - говорить Олег Васик.

Яким чином, у цій компанії опинився Микола Коханівський і батальйон ОУН, наразі невідомо. Так само, як і той факт, що робили автомобілі з їх символікою під час випилювання дерев на Кордівці. Більше того, Коханівський будучи головою комітету визволення політв'язнів активно співпрацював з Олегом Ляшком.

Затримані активісти у коментарях виданню Garmata.tv представлялись у першу чергу активістами «Народного контролю», а вже потім резервістами батальйону ОУН. Інформації про якусь активність резервістів з ОУН-Північ також не вдалось знайти.

Цікавим також є факт, що Олег Васик представився головою «Народного контролю», втім за даними держреєстру, головою «НК» є Дмитро Зінін, колишній скандальний чернігівський політик, що балотувався до міськради від Комуністичної партії України.

Наразі Зінін відійшов від публічної діяльності, його називають мозком «Народного контролю», а на сцену поруч з Андрієм Глабою виходять нові обличчя.


Автор: Андрій Кужель для Чернігівщина: події і коментарі
Гість дід Олєсь 2015-08-04 18:52:56   Оцінок:
0

жидiбандерi єбучіє ізуїтські знущаються над жителями України

Гість Японабать 2015-08-04 19:58:26   Оцінок:
0

Та какие нахъ биндеры? Обыкновенные бандюки повыряжались, типа"кизяков"а-ля Бабай. На пайку у Золтана сидят-беспределят. Они к ОУН имеют такое же отношение, как я к китайской армии. Вы ж пасатрите на хари этого Васика, "Музы". Реальные ОУН на передке

Гість Бандитам тюрьма 2015-08-04 20:00:56   Оцінок:
0

Игорь Петров, бандит со стажем, судимый за вымогательство. Работает на Дмитрия Зинина, который купил его за 2 тыс$ мес и платит его бандюкам за силовое прикрытие и сопровождение заказных акций. Глаба пешка. Планировали создание ЧНР.

Гість След Николая Донца из СЭС 2015-08-04 20:07:48   Оцінок:
0

Застройщик кордовки главврач СЭС Николай Донец. Он реально милиардер и латифундист, отец Черниговской коррупции. Для прикрытия застройки, Зинин сдал ему этих бандючков в концессию за 20000$. Те, получив только 5 тыс, решили всех развести и предъявить

Гість Глаба & Петров 2015-08-04 20:13:56   Оцінок:
0

Это же те захватчики клоуны что хотели создать Черн народную республику? Петров хотел быть министром обороны) Тогда Атрошенко их остановил! А теперь Зинин всех развел на деньги- молодец Димка.

Гість Сергій 2015-08-04 20:26:35   Оцінок:
0

Пиздить Олександр Шила...

Гість Йень 2015-08-04 20:33:41   Оцінок:
0

Дак шо цэ? Пітух Глаба теж один і цих поців?

Гість Бывалый 2015-08-04 22:23:53   Оцінок:
0

Какая заказная статья)) эу диванные воины, акститесь, вы ребятки пороха ни разу не нюхали! Кого вы назвали ДНР, прийдите в областному мвд, ребята сейчас там, скажите это им в глаза!

Гість 123 2015-08-04 22:37:44   Оцінок:
0

Мда. Интересно кто статью заказал?! Бред конечно полный. Легче всего критиковать тех кто что-то делает. Ребята патриоты! Так держать! Про Кордовку вообще первый раз слышу. А Гашпар только языком мелит что попало. Клоун

Гість Патриот 2015-08-04 22:44:48   Оцінок:
0

Да докатились, согласно коментам, нашим людям ближе радикалы чем патриоты! Ребята после таких записей все дружно становимся в очередь записываться в партию Ляшко!

Гість украинец 2015-08-04 22:57:47   Оцінок:
0

Гашпар не сиди на жопе а иди пообщайся с людьми под УВД!Блауша с города радикалы вывезли,бздят за свои пробитые жопы!!!

Гість Чернигвец 2015-08-05 06:47:15   Оцінок:
0

Воры и типа радикалы сидят под УВД сейчас, а никак не патриоты. Петрова правильно что закрыли, тот жулик вор и вымагатель. Да и вообще, какой блин патриот может выступить за застройку Кордиивки.

Гість Че 2015-08-05 06:58:56   Оцінок:
0

Вор должен сидеть в тюрьме!!!! Петров со своими патриотами сумочки на дискотеках воровал!!!! Телефоны у девочек!!! Какой он патриот???? Шантропа!!!!

Гість Чернигов 2015-08-05 07:35:46   Оцінок:
0

Резервный батальон Фейк,а не ОУН. У гопников открылось новое дыхание после 90х, теперь они видители батальон.

Гість TOR 2015-08-05 08:34:46   Оцінок:
0

Что такое ОУН???? Те кто воюет патриоты!!!! А это???? Что за резервные баты???? Нежинские наркоторговцы и черниговские вымогатели????? Коханивський определись!!!!

ADMINISTRATOR 2015-08-05 09:30:22   Оцінок:
0

Шановні дописувачі, просимо вас утриматись від взаємних образ. Інакше, адміністрація сайту залишає за собою право оприлюднити ip-адреси дописувачів.

Гість UUt 2015-08-05 12:54:54   Оцінок:
0

Петров и его гопники на фронте ни разу не были и крысятничают в тылу! ПОэтому они такие же диванные! А то что купили себе корочки ОУН это их эроями не делает! К сожалению, но его выпустят, за деньги разумеется. Алехин слаб!

Гість Правду Черниговцам!!!! 2015-08-05 15:36:56   Оцінок:
0

Радикалы и Батькивщина хотят заработать на выборы!!!Какие там могут быть благие намерения???1.Блауш мелкий преступник,бывший диджей и помощник братику в продаже легких наркотиков в ночных клубах.Помощники блауша по партии обычные Черниговские мажоры(папины сыночки),дальше тяжёлая артиллерия Гармаш,Осиковская которые присосались к партии естественно за деньги,так как нужно защищать свои бизнес интересы,но Гармаш тоже строитель,застроил берег Стрижня,и украл кусок Яловщины а также земли напротив Род.дома,не имеет ничего святого,и как мы понимаем имеет взгляды на Кордовку,как строитель. Так вот анализируя данный факт Радикалы решили заблокировать стройку,не дать продлить договор аренды,после чего забрать ее себе и Добрянский,Осиковская,Гармаш начнут свою стройку. Батькивщина имеет своего инвестора http://m.gorod.cn.ua/news_58234.html ,становиться ясно почему Лебедь бегает за Кордовку.Нужны реальные защитники Кордовки а не политические самозванцы!!!!Женская сотня,Укроп тоже хотят денег........

Гість Витя 2015-08-05 16:20:57   Оцінок:
0

про то что сумочки отбирал на дискотеках это огонь)))

Гість Ask 2015-08-05 19:30:24   Оцінок:
0

Гармаш ни причем. Его тоже бандиты на блатной романтике разводят, уже всем мурчикам должен. Осиковская в банковских долгах погрязла. Нашли на кого стрелы перевести, то же нам, строители.

Гість Гоп стоп 2015-08-07 08:30:13   Оцінок:
0

http://denarlux.com.ua фирмачка Гармаша,так что не до конца развели!!!Конечно еще Ветренко кумец там треться,ну и Осиковская с долгами и Добрянским разводит партнеров и инвестирует!!!гнать их нужно!!!!

Гість Чернигов 2015-08-07 10:01:01   Оцінок:
0

Какие это патриоты если только и могут с оружием бегать по мирной територии! Это еще ода оджим банда которая действует только за деньги!

Гість анкор 2015-08-07 10:12:34   Оцінок:
0

Мелкий воришка Петров он же "Малиш" у девочек сумки воровал на дискотеках и с машин магнитоли, а теперь патриот "Легенда"... Это кому они хотят лапшу на уши навешать?!

Гість Xv 2015-08-08 11:39:46   Оцінок:
0

Петров "малыш" шестерка у Зинина. А "легенда" потому что легендарно ему лижет за зарплату. Но Дима его уволит и выгонит из НК за низкую рентабельность и крайнюю тупость в исполнении поручений.

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Патрульні допомогли ліквідувати витік газу з автоцистерни

Сьогодні вранці до патрульних, що несуть службу на стаціонарному посту «Кіпті», по допомогу звернувся водій вантажного автомобіля, який перевозить ємність з газом пропан. Чоловік...

Мозаїка на пологовому будинку не має ніякої художньої та історичної цінності, - начальник УКБ

На днях в рамках термомодернізації будівлі зі стін чернігівського пологового будинку була демонтована мозаїка "Материнство" авторства місцевого живописця, Заслуженого художника України -...

Нардепа Приходька викликають до суду

Новоспеченого народного депутата, котрий буквально «вигриз» мандат на чи не найскандальнішому виборчому округу держави – 210-му, Бориса Приходька викликають до суду.«Справа...

Чернігів відзначить День міста разом з «Чернігівське»

Імідж. З 20 до 22 вересня в Чернігові відбудеться святкування Дня міста. На ці дати запланована культурно-розважальна програма. Бренд «Чернігівське» компанії AB InBev Efes Україна...

Нардепи заснували міжфракційне об’єднання «Чернігівщина» у Верховній Раді

У Верховній Раді засноване міжфракційне об’єднання «Чернігівщина». Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив народний депутат Антон Поляков. До об’єднання увійшли...