Фонд з однойменною назвою партії «Наш край» переконує, що підкупом виборців не займається | Події і коментарі
Вівторок, 20 серпня 2019, 21:23
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Фонд з однойменною назвою партії «Наш край» переконує, що підкупом виборців не займається

19:07 11.10.2015    Версія для друку  Коментарі 7 Оцінок:
0

Після появи на сайті ПіК матеріалу На Чернігівщині під брендом «Наш край» виборцям пропонують «соціальну допомогу». Фонд з однойменно назвою відповідної партії «Наш край» розповсюдив заяву в якій переконує, що  діяльність фонду не є непрямими підкупом виборців.

В заяві йдеться, що мета фонду  - "досягти до 2025 року в Чернігівській області найвищого рівня життя в Україні».

Досягати цього в «Нашому краї» хочуть через роздачу грошей населенню та надання знижок.

«Один із головних проектів фонду - «Соціальна картка «Наш край». Ми працюємо над тим, щоб у кожній родині, у першу чергу, соціально малозахищених, Чернігівщини була така картка. На цю картку буде нараховуватись компенсація вартості підвищення тарифів на електроенергію. Також, кожен власник карти  безкоштовну передплату на газету «Наш край Чернігівщина». А незабаром, знижки у аптеках та магазинах, на транспорті.», - йдеться в заяві фонду.

Звідки гроші на таку діяльність пояснюють так: «Фонд наповнюють підприємці, небайдужі люди. Наповнення Фонду здійснюється у цілком прозорий і законний спосіб. Кошти спрямовуються на соціальні проекти»

Як повідомляв ПіК, зареєстрований фонд «Наш край»  був вже після початку місцевих виборів – 17 вересня 2015.

На Чернігівщині,  як і по всій Україні у місцевих виборах бере участь політична партія з однойменною назвою «Наш край». Під цим брендом об’єдналися в основному нинішні представники  місцевої влади, які раніше представляли «Партію регіонів» – міські, селищні  голови, депутати

На всеукраїнському рівні очолюють партію 5 співголів: Олександр Мазурчак, Олександр Фельдман, Юрій Гранатуров, Антон Кіссе та Сергій Кальцев, які до подій Революції гідності були членами Партії регіонів.

У липні 2015 року партію було презентовано на загальнонаціональному рівні як нову політичну силу, місцевих лідерів та господарників, які не бажають брати участь у політичних іграх та інтригах. Ідеологи партії стверджували, що їхня політична сила, це – професіонали, які працюють поряд з людьми. Їх згуртувала необхідність захисту своїх земляків та забезпечення розвитку рідного краю.

 Неофіційно «Наш край» ще називають «партією мерів». Це пов’язано з високою концентрацією в її лавах діючих та колишніх міських голів, які об'єднали свої сили, щоб отримати можливість, відповідно до нового закону про вибори, відстояти свої та регіональні інтереси перед загрозою 

Нижче наводимо заяву фонуд повінстю: 

ЗАЯВА

Останнім часом у електронних медіа Чернігова та області шириться різна неперевірена інформація щодо діяльності Благодійного фонду “Наш край”.

Фонд звертається до всіх представників ЗМІ, зокрема, електронних із проханням не розповсюджувати неперевірену інформацію, чутки, брехню та наклепи.

Повідомляємо вас про основні цілі створення Фонду, та його головні проекти.

Ви можете звернутися до керівництва та прес-служби фонду з будь-яких питань.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ПРЕСИ

У наш важкий час багатьом громадянам навіть немає до кого звернутися по допомогу. Держава забула про людей, які її будували і розвивали. Нас змушують самотужки піклуватись про самих себе. Це триває всю історію незалежності і невідомо коли закінчиться.

Один із останніх яскравих прикладів: ситуація із тарифами. Горе-політики проголосували за підвищення тарифів. Цим поставили нас - мільйони людей - на межу виживання. За їхнім рішенням газ подорожчав у 6 разів, електроенергія – на половину. За наступні 2 роки тарифи зростуть у 6 разів.

Саме тому, ми об’єдналися, щоб спільно вирішувати наші проблеми. Ми будемо змінювати наш край – Чернігівщину, робити його самостійним, сильним, а життя у ньому - справедливим.

Для цього ми створили Благодійний фонд “Наш край”, який постійно буде працювати на Чернігівщині. Наша мета - досягти до 2025 року в Чернігівській області найвищого рівня життя в Україні. Наш фонд готовий співпрацювати з усім конструктивно налаштованими організаціями і людьми, щоб досягти цієї мети якнайшвидше.

Фонд наповнюють підприємці, небайдужі люди. Наповнення Фонду здійснюється у цілком прозорий і законний спосіб. Кошти спрямовуються на соціальні проекти.

Один із головних проектів фонду - «Соціальна картка «Наш край». Ми працюємо над тим, щоб у кожній родині, у першу чергу, соціально малозахищених, Чернігівщини була така картка.

На цю картку буде нараховуватись компенсація вартості підвищення тарифів на електроенергію. Ви вже можете її отримати. Перші виплати компенсацій розпочнуться у жовтні.

Кожен власник картки може отримати безкоштовну юридичну консультацію за спеціальною гарячою лінією 0 (800) 80-11-77 (дзвінки в межах України безкоштовні). Такі консультації особливо актуальні для мешканців сільської місцевості, де відсутня кваліфікована юридична допомога, насамперед у земельних питаннях. Також, кожен власник карти  безкоштовну передплату на газету «Наш край Чернігівщина». А незабаром, знижки у аптеках та магазинах, на транспорті.

 

З повагою,

Голова Правління Благодійного фонду

“Наш край” Олександр Любарець


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Гість реаліст 2015-10-11 22:19:24   Оцінок:
0

Не підкуповує, а купує.

Гість Рома 2015-10-12 18:40:45   Оцінок:
0

Купуете нас???

Гість Сергей 2015-10-14 10:01:13   Оцінок:
0

А подкуп где? Кто-то в фонде требует голосовать за фонд? или за когото другого? ТАких фондов в области дофига и каждый что-то раздает, некоторые даже детские площадки опасные для детей ставят, без требования голосовать - это помощь а не подкуп

Гість Доброжелатель 2015-10-14 10:13:59   Оцінок:
0

Расскажу правду. Карина написавшая о якобы подкупе работает на Рудьковского, Коля всегда Козелец считал своим собственным районом. Команда управленцев, а не хапуг как Коля наступает на пятки. Коля боится потерять влияние в районе. Сплетничает

Гість Карина Артюх 2015-10-14 13:52:29   Оцінок:
0

Паша, зачем разместили информацию? Мой аккаунт взломали, разместили бред. А Вы его еще и распространяете. Не верьте этой информации, это не правда, я такого не писала. Кто подскажет как вернуть себе аккаунт обратно?

Гість УКРОП 2015-10-14 22:21:55   Оцінок:
0

Чого це усі за наш край узялись? Опозиційний блок забули? Чи вдаєте вигляд, що їх вже не існує? Є багато до кого можна придолюатись. І це точно не Наш Край

Гість Правдоруб 2015-10-15 18:49:34   Оцінок:
0

цікавий факт, що голова Опори в Чернігівській області є заступником голови благодійного фонду кандидата в Мери Чернігова - Атрошенка, партія в яку він перебіжав від ригів є головним конкурентом Нашого краю. Цікаво так?

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Райская работа для заядлых домоседов

Имидж. Шутка «Утро – время, когда завидуешь безработным», уже не актуальна. Теперь можно, имея хорошую работу, выполнять ее дома, когда есть время и вдохновение. Всё больше...

Три школи з Чернігівщини потрапили до ТОП-200 найкращих шкіл України

Сайт "Освіта.ua" традиційно склала рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року. На 61 місці Спеціалізована ЗОСШ №1 з поглибленим вивченням іноземних мов, на 149...

Чернігівська рада хоче продавати підвали, що не приносять прибутку

Чернігів позбудеться неліквідних підвальних чи напівпідвальних приміщень, які не використовуються і вимагають від міста набагато більше витрат, ніж приносять прибутку. Таке доручення дав...

З початку року кількість жителів області зменшилася на 7,3 тис. осіб

На 1 липня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 998,5 тис. осіб, з яких 65% проживали в міських поселеннях. З початку року кількість жителів...

У Чернігові ректор Академії пенітенціарної служби відмовляється залишати посаду

Сьогодні в Чернігові повідомив про рішення Міністерства юстиції розірвати контракт з ректором Академії пенітенціарної служби Олексія Тогочинського та призначення виконуючого обов'язки Тетяну...