Представники чотирьох політичних сил підписали меморандум про принципи роботи у місцевих радах | Події і коментарі
Вівторок, 05 грудня 2023, 04:33
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Представники чотирьох політичних сил підписали меморандум про принципи роботи у місцевих радах

15:20 09.11.2015    Версія для друку  Коментарі 12 Оцінок:
0

Представники чотирьох політичних сил, зокрема, «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», «Громадянської позиції», «Самопомочі» та «Демократичного Альянсу», підписали меморандум про принципи роботи демократичних сил представлених в місцевих радах Чернігівської області.

Підписання проходило сьогодні, 9 листопада.

Зазначимо, що на захід запрошувалися представники політичних партій «Батьківщина», «Радикальна партія Ляшка» і «Свобода», однак, вони так і не з’явилися. В свою чергу, партія «УКРОП» пообіцяла підписати даний меморандум згодом.

Основними засадами меморандуму, зокрема, є: не входження представників (депутатів) політичних сил, що доєдналися до цього меморандуму, у політичні об’єднання з представниками політичних партій «Опозиційний блок», «Наш край» та «Нова держава», позбавлення депутатських мандатів тих, хто увійшов в об’єднання з вищеперерахованими політичним силами. Також, законність, прозорість і публічність прийняття рішень всіма представницькими органами Чернігівської області.

Окрім цього у меморандумі прописані положення щодо об’єднання задля боротьби з корупцією та дотримання прозорої кадрової політики.

Зазначимо, що даний меморандум відкритий до підписання.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Гість Простой человек 2015-11-09 13:32:49   Оцінок:
0

Подписали б лучше меморандум что будете работать, а не триндеть, что введете земельные аукционы, ликвидируете КП Будинвест, но УВЫ ничего сделано так и не будет....

Гість Черниговец 2015-11-09 14:09:59   Оцінок:
0

Интересно узнать у Мельника и Андрийченко когда для них Атрошенко перестал быть регионалом, судя по избирательных компаниях то сразу после президентских. Жаль надеялся хоть десяток людей в радах будут не продажными.

Гість Черниговец 2015-11-09 14:20:38   Оцінок:
0

Вот молодчаги! как раз эта четвёрка и есть самая продуманная и продажная! Пытаются скинуть с пути контроль над своим беспределом? Андрейченко выборочно рыгов критикует так это давно известно - продажный он а Мельник скачет по всем партиям и рыгом был

Гість Антон 2015-11-09 14:23:46   Оцінок:
0

Мельник прыгал с теми кто был у власти, там и совести то нет,стал при рыгах директором магазинчика.Андрейченко всё пиарится на чужих заслугах а Хонич?..понты колотит просто,ума ещё набираться ну а главарь:))) ему рейтинга хочется

Гість Семен Палій 2015-11-09 16:30:55   Оцінок: