Непрямий підкуп виборців застосовували обидва кандидати – окрема думка члена ТВК | Події і коментарі
Четвер, 21 лютого 2019, 21:52
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Непрямий підкуп виборців застосовували обидва кандидати – окрема думка члена ТВК

09:59 18.11.2015    Версія для друку  Коментарі 2 Оцінок:
0

Один з членів Чернігівської міської територіальної виборчої комісії Олександр Гашпар висловив окрему думку щодо рішення виборчої комісії про результати повторного голосування по виборам міського голови Чернігова.

В окремій думці до протоколу він стверджує що обидва кандидати на посаду міського голови Владислав Атрошенко та Олександр Соколов не дотримувалися і грубо порушували основні принципи виборчого права.

Зокрема, кандидат на посаду Чернігівського міського голови Соколов Олександр Володимирович, будучі діючим міським головою міста, використовував своє положення для надання матеріальної допомоги виборцям згідно внесення змін до рішення міської ради від 29 листопада 2013 року “Про Програму надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова на 2014-2018 роки”.

Окрім цього, і запровадження Соколовим програми «Соціальна картка чернігівця», можна розцінювати як підкуп виборців.

Що стосується кандидата на посаду міського голови Атрошенка Владислава Анатолійовича, то слід звернути увагу на чисельні факти, котрі зафіксовані офіційними спостерігачами, засобами масової інформації, співробітниками поліції стосовно масової видачі напередодні дня проведення повторного голосування, грошових коштів у вигляді матеріальної благодійної допомоги від благодійного фонду «Поліський оберіг» в розмірі 300 гривень.

При цьому відповідно до автобіографії кандидата на посаду міського голови Атрошенка В.А., останній є Головою наглядової ради вищевказаного фонду з 2012 по 2015 роки. Також в своїй передвиборної агітації і в масових заходах, що проводились на його підтримку, як кандидата на посаду міського голови використовувались логотипи цього фонду, що на мою думку у виборця сформувало асоціативне сприйняття діяльності вказаного фонду з діяльністю кандидата на посаду міського голови Атрошенка В.А. Таким чином масові виплати грошових коштів благодійним фондом «Поліський оберіг», до складу Наглядової ради котрого входить кандидат на посаду міського голови м. Чернігова – Атрошенко В.А., особам, що мали право голосу на місцевих виборах, напередодні дня проведення повторного голосування, що відбулось 15 листопада, могли і на мою думку вплинули на результати повторного голосування.

Зазначені вище факти і обставини,на думку Гашпара, в своїй сукупності дають підстави стверджувати про те, що волевиявлення виборців формувалося не вільно. На формування волевиявлення впливали вищенаведені факти непрямого підкупу виборців, обману і погроз, що в свою чергу заборонено законодавством.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Гість Євгеній 2015-11-18 23:40:50   Оцінок:
0

Respekt

Гість С.Соломаха 2015-11-20 22:07:20   Оцінок:
0

Ця ОД не будла додана до підсумкового протоколу, бо цей пан чомусь вирішив не підписувати прототокол, азмість підпиу написти о"окрема думка. Таким чином засвідчено його відсутність при складанні протоколу через окрему думку.

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

У Чернігові продовжують боротьбу з протиправним безоплатним використанням землі

Вже два роки поспіль місто Чернігів системно займається стягненням у бюджет територіальної громади збитків з неплатників за землю. 21 лютого виконавчий комітет міської ради затвердив черговий...

Чернігівців запрошують на XVII обласний ярмарок «Що може жінка»

Уже традиційно — 17-й рік поспіль — на Чернігівщині у перші дні весни відбудеться обласний ярмарок «Що може жінка». Цьогоріч очікується ще більше цікавинок та новинок як для...

Сосницька, Коропська та Корюківська громади вирішили придбати асфальтний завод

Міжмуніципальне співробітництво відкриває громадам можливості реалізовувати спільні проекти, які не під силу втілити самому. Про принципи та засади такої співпраці мова йшла під час консультації...

В Козельці поліція увірвалася до приміщення під час тренінгу для потенційних членів ДВК від Порошенка

20 лютого в селищі Козелець на Чернігівщині представники національної поліції зірвали навчання потенційних  членів дільничних  виборчих  комісії від  кандидата у президенти...  (Коментарів: 1)

Прилуцька поліція затримала вимагача, який погрожував людині вбивством

Поліція затримала особу з кримінальним шлейфом, яка безпідставно вимагала тисячу доларів США у прилучанина та ще й погрожувала її вбити. Між чоловіками начебто виник конфлікт. Один з них почав...