Березенко каже, що йому соромно за виборчу кампанію у Чернігові | Події і коментарі
Четвер, 13 серпня 2020, 14:43
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Березенко каже, що йому соромно за виборчу кампанію у Чернігові

11:07 29.12.2015    Версія для друку  Коментарі 21 Оцінок:
0

Важко знайти в українській політиці людину, яка ще така молода, вже така впливова і аж настільки демонізована. В цьому плані, Сергій Березенко є унікальний. Розпочавши великий шлях ще в команді Леоніда Черновецького, разом із досвідом, набув й специфічної репутації. Яка, втім, не завадила далі співпрацювати з Арсенієм Яценюком, а сьогодні – з Петром Порошенко. Петро Олексійович до Березенка вельми прихильний. Результат – його, на рівних із цілим Ігорем Кононенком – наразі називають «сірим кардиналом» влади та навіть пророкують у крісло Бориса Ложкіна. Березенко, звісно, відхрещується – мовляв і в парламенті має чим займатися. Не дарма ж з такою напругою перемагав по скандальному чернігівському округу.

Ким насправді є Сергій Березенко? Як він оцінює вибори по 205 округу у Чернігові? Скориставшись нагодою, Lb.ua півтори години розпитував нардепа, аби ви – наші читачі – зрештою змогли розставити для себе всі точки над «і».

ПіК подає частину інтерв’ю з Сергієм Березенко про його виборчу кампанію у Чернігові. Повне інтерв’ю Ви можете прочитати за посилання

Перейдемо до запитань щодо виборів в Чернігові. Хто ініціював ваше висунення по 205-му округу?

Я самостійно прийняв рішення, що хотів би піти в парламент. І отримав в цьому підтримку Президента.

Скажу відверто, я вважав не зовсім правильним своє призначення в Державне управління справами. Я точно не господарник в класичному розумінні цього слова, як це передбачає посада в ДУС. Більш того, хотів потрапити в парламент саме через мажоритарку. Собі довести, що здатний працювати з людьми. При чому в абсолютно некомфортний період, коли якраз тарифна тема викликала серйозне незадоволення в суспільстві.

Якби я обирав комфортний для себе округ, шукав би його у Вінницькій області. Або пішов би по списку, сидів би на момент довиборів півроку в парламенті, працював в комітеті.

До речі, ніколи не міг повірити, що потрібно два з половиною місяці, щоб просто стати членом парламентського комітету...

Ви просто настільки неефективні у справі збирання голосів, у перемовинах з депутатами, що за вас самого не могли проголосувати більше двох місяців.

Якщо чесно, я не збирав голоси за призначення мене в комітет з питань охорони здоров’я до останнього моменту. Не надавав серйозного значення цьому. Думав, само собою складеться.

Можливо, колеги вас просто тонко «тролили»?

В такому випадку вони «тролили» всіх. Тому що ні Мустафа Найєм, ні Ірина Луценко досі не потрапили в комітети, в яких хотіли працювати.

Вважалося, що після заходу в парламент ви заміните Ігоря Кононенка, якого називали майбутнім віце-прем’єром. І не в останню чергу, кажуть, Кононенко й досі залишається в Раді, тому що ви не здатні зібрати голоси навіть під себе.

По-перше, Кононенко нікуди не йде. По-друге, я свідомий того, що не хочу зараз займати жодної посади у фракції. Яким би активним я не був, не маючи авторитету серед депутатів, які вже прижились один до одного, нічого крім негативу до фракції мої намагання зайняти місце Кононенка не принесуть.

Якщо заслужу авторитет у фракції, і мене підтримають як заступника її керівника, я прийму таке рішення.

Повернемося до виборів в Чернігові. Вам не соромно за те, що там відбувалося?

За всю виборчу кампанію мені дуже соромно, і я просив вибачення в тому числі і перед чернігівцями. Ми втягнули місто в дуже серйозну політичну баталію. І позитиву від цієї ситуації не було.

Специфічно на цьому фоні виглядали заяви Президента, який критикував методи діяльності Корбана, однак закривав очі на те, що відбувалось з вашої сторони.

А що відбувалося з моєї сторони?

Взяти хоча б створення так званих соціальних фондів для роботи з виборцями. Цього вже достатньо. Якщо б Корбан взявся за подібне, на нього з десяток справ би відкрили. На вас – ні. Тому що силовики, точніше – державний апарат, були на вашому боці.

Абсолютно не погоджуюся з вами. Це була правильно спланована провокація. Почалися атаки на мої громадські приймальні, інформаційні атаки, в тому числі, котрі виходили від тодішніх депутатів фракції БПП. Вони звинувачували мене у фальсифікаціях, підкупі, без жодної доказової бази.

Що стосується соціальних договорів (угоди між штабом Березенка і агітаторами на поширення агітаційної продукції – ред.), то, якщо ви відслідкуєте цю історію, то переконаєтесь, що зразок такого соціального договору був зареєстрований в ЦВК. Більше того, в ньому було прописано, що ні в якому разі не можна продавати свій голос. Це була умова підписання такого договору. То про який підкуп виборців можна говорити? Я лише будував мережу агітаторів.

Ви ще з часів Черновецького будувати мережі умієте. Скільки там у вас тоді в міжвиборчий період людей було задіяно, нагадайте цифру. 114 тисяч, здається?

Коли Черновецький перший раз став мером Києва, мені виповнився 21 рік. Я займався тим, що агітував студентів у гуртожитках трьох-чотирьох вишів. Це - все, чим я тоді займався. Так, Черновецький тоді переміг Кличка, в тому числі і в цих гуртожитках. Ми провели ефективну кампанію. І, ви знаєте, я тоді потрапив в столичну міську раду. Але до створення жодних мереж я не маю відношення.

Я б навіть здивувалася, якби відповідь була протилежною. Йдемо далі. В Чернігові вперше був задіяний в якості VIP-агітатор Міхеїл Саакашвілі. Згодом така ж технологія була застосована в Одесі для агітації за Сашу Боровика.

Хто знайомий із Саакашвілі, знає, що він дуже специфічний чоловік. Він ні за кого прямо не агітує і добрі слова так просто не скаже. Він справді приїхав на форум, який ми проводили в Чернігові. І справді серйозно змінив хід виборчої кампанії. Але не своїм приїздом, а атакою на нього з боку тодішнього депутата Філатова і штаба Корбана. Вони зробили собі ведмежу послугу. Переоцінили можливість медійного піару...

Тобто незаконної агітації з боку Саакашвілі, на ваш погляд, не було?

Чи можна його приїзд трактувати як незаконну агітацію? Ні, не можна. Це був вихідний день. І він не говорив нічого про Березенка.

Одразу після місцевих виборів минулого року, журналісти застали вас з депутатом від «Батьківщини» Іваном Кириленком в сесійній залі за розподіленням керівних посад в облрадах.

Хто вам сказав, що ми розподіляли облради?

А що це було тоді? Перед вами лежали списки областей і відповідні позначки.

Ми обговорювали формати коаліції в місцевих радах, дивилися, який потенціал, щоб обрати керівництво в тих чи інших областях.

На той момент я був заступником керівника штабу БПП, відповідав «за поле», за роботу депутатів… І розмовляв з Кириленком на прохання наших партійний осередків.


Автор: Спілкувалися Соня Кошкіна та Вікторія Матола
Гість земляк 2015-12-29 11:19:36   Оцінок:
0

чомусь не було запитаь про дядька Березенка Матвієнка, земляка і друга Порошенка, який тягне любимого племянника...

Гість вот єто парниша 2015-12-29 11:34:12   Оцінок:
0

Народный депутат Украины от "Блока Петра Порошенко" Сергей Березенко заявил, что хотел бы получать зарплату 200 тысяч евро в год. Об этом он заявил в интервью "Левому берегу". "В европейских странах заработная плата депутатов составляет около 200 тысяч евро в год. Можем ли мы себе позволить такие расходы в Украине? Безусловно, нет. Но нужно установить определенный минимум, который позволит депутату выполнять свои обязанности, а не думать, как заработать", - сказал он.

Гість Я 2015-12-29 11:55:03   Оцінок:
0

Лжывий и тупой депутат, пусть то что обещал доделает, деньги ходил раздавал и честно стал депутатом. С такими депутатом Украина скоро совсем загнется.Хоть бы уже не показывался в Чернигове вообще.Ганьба ему.

Гість патріот 2015-12-29 14:14:26   Оцінок:
0

Мені соромно за чернігівців, які проголосували за Березенко

Гість Николай 2015-12-29 16:34:57   Оцінок:
0

А как там деятельность "Ради економічного розвитку"?

Гість читач 2015-12-30 12:28:07   Оцінок:
0

Ми у діяльності когось бачимо тільки негатив. А якщо подивитися з іншого боку? За сприяння Сергія Івановича багато дітей Чернігова оздоровилися влітку у різних куточках України. Чомусь позитиву не хочемо помічати. Куди ми котимося, чому ми такі злі?

Гість Николай 2015-12-31 12:12:34   Оцінок:
0

Читач, какой позитив в том, что береза за государственный счет "свозил" детей в лагеря и санатории, подведомственные руководимой им ДУСей, путевки в которые и так должны бесплатно предоставляться малообеспеченным семьям?! Совесть имейте, рекламируя!

Гість Николай 2015-12-31 12:14:47   Оцінок:
0

Ах, да. Еще позитив. береза "понастроил" спортивных площадок, запланированных к постройке ФФУ за пару лет до выборов за средства, выделенные... УЕФА!

Гість Николай 2015-12-31 12:17:19   Оцінок:
0

Чего там еще имеем? Перерезал веревку при сдаче жилого дома для военных, построенного на средства бюджета, выделенные Государственной специальной службе транспорта. Тоже позитв, мля?! Да за такую "благотворительность" сажать надо!

Гість Зачем 2016-01-01 14:14:56   Оцінок:
0

Чему возмущаются Черниговняне, которые совсем недавно массово продали ему свои голоса? Вам башляли,что бы вы не мычали! Поэтому, тихо)

Гість Валерий 2016-01-02 16:31:56   Оцінок:
0

Такой же брехливый, как и его хозяин. Позор нам Черниговцы, позор!

Гість Не соколовец 2016-01-02 23:12:58   Оцінок:
0

Николаю. А,что сделал "Наш край", и фонд Соколова,чесняги вы наши Вас не то ,что посадить надо,а кастрировать,чтоб не порождали себе подобных.

Гість Николай 2016-01-03 10:19:20   Оцінок:
0

Слышь, "не соколовец", совесть народа. Ты темы не попутал часом? Здесь не про батон атроши речь. Или это из "солидарности"?:) И не нужно меня в никуда записывать. Все ТВОИ уроды: и сокол, и атроша, и береза с корбаном из одной партии - партии уродов!

Гість читач 2016-01-04 11:35:32   Оцінок:
0

Миколо, ніколи не мала на меті когось рекламувати. А дякувати за хороші діла мені ніхно і ніколи не заборонить. Чому ж у Вас стільки зла, у кожного ж своя думка і не треба всіх грести під одну гребінку. Дякую за розуміння, гарного Вам Нового року!!!

Гість Николай 2016-01-05 09:57:01   Оцінок:
0

Не рекламувала. Ню-ню! Все по заеложенной схеме: оппонент - злой, рекламщик преисполнен доброты и чистых помыслов, а над объектом рекламы загорается нимб. А про то, что вся благотворительность березы оплачена из кармана налогоплательщика, ни гу-гу.

Гість читач 2016-01-05 22:21:37   Оцінок:
0

ще раз гарного Вам нового року, Миколо, нехай щастить Вам у Ваших справах. Всього доброго!!!!

Гість Николай 2016-01-06 12:30:38   Оцінок:
0

Аналогично. Так как там насчет берёзиной "благотворительности"? Еще раз "гарного нового року" пожелаете? :)

Гість читач 2016-01-11 10:52:45   Оцінок:
0

А тепер ще й з Різдвом!!! Я думаю у Вас вистачить розуму від мене відчепитися. Досить діставати!!!!!

Гість Николай 2016-01-11 14:51:05   Оцінок:
0

Жду агит-поздравлений со старым Новым годом. ))

Гість житель 2016-01-12 20:55:35   Оцінок:
0

Николай, со старым Новым годом? УУУ как у нас солдепией то потянуло, ну тогда все понятно. Кстати Вам не кажется , что Вы как то от темы ушли? или цель тупо по кусаться.

Гість Николай 2016-01-14 22:30:31   Оцінок:
0

Ну, от темы на поздравления не я съехал. А Вам, уважаемый, могу только намекнуть. В "совке" старый Новый год не жаловали, и не "соЛдепия", а "соВдепия", перед "то" дефис, а "покусаться" слитно пишется. В общем, гоу ту скул, тупо.

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Майже 7 мільйонів гривень страхових виплат отримали постраждалі на виробництві у Чернігівській області

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області профінансувало щомісячні страхові виплати за липень для більш як трьох тисяч осіб. Видатки склали 6,8...

ЦВК сформувала 22 виборчі комісії на Чернігівщині

10 серпня ЦВК утворила 16 міських, 5 районних та одну обласна територіальну виборчу комісію прийняла на території Чернігівщини, повідомляє громадянська мережа «Опора». Причиною такого...

Скіфські стріли, піч, сковорідки та кераміка : чернігівські археологи вивчають Мезин ФОТО

Археологічна експедиція на територіі Мезинського національного природного парку продовжує дослідження. Про це пише в соцмережах доцент інституту історії, етнології та правознавства Олена Черненко....

В Гомелі помер молодий хлопець, якого затримала міліція

25-річного хлопця спіймали міліціонери в центрі Гомеля, коли той пересаджувався на інший транспорт. Він їхав до своєї дівчини і не брав участі у протестах, розповіла його мати виданню Радіо...

Чернігів втрачає стутус зеленого міста

З початку року в місті знищили майже 1700 дерев. Про це пише активіст Олександр Гашпар з посиланням на дані реєстру виданих ордерів з видалення зелених насаджень. В той же час...