Навіщо Чернігову нова транспортна мережа?

Депутат Чернігівської міської ради Сергій Воробйов, який входить до робочої групи по розробці нової транспортної мережі міста, пояснив кому і навіщо вона потрібна.
Так, за його словами, ЕБРР надасть Чернігову гроші на придбання нових 40 тролейбусів лише за умови пріоритетності у місті саме електротранспорту. Також, автобуси та маршрутки не повинні дублювати маршрути тролейбусів.
Окрім цього, найбільш прибуткові маршрути віддадуть комунальному підприємству «Чернігівське тролейбусне управління». Тому, приватні перевізники можуть втратити свої прибуткові маршрути та матимуть підвищити якість громадських перевезень.
На своїй сторінці у Фейсбуці Сергій Воробйов розписав свої пропозиції щодо нової транспортної мережі Чернігова. На його думку, пріоритети у прибутках та маршрутах мають віддаватися Чернігівському тролейбусному перевізнику, а приватні перевізники отримуватимуть «рештки».
Ще однією пропозицією Воробйова є прибирання з вулиць міста маршруток. Замість них мають їздити автобуси великої та середньої пасажиромісткості. «Так, вони будуть ходити рідше, але це і екологічніше, і в центрі міста буде вільніше»,- зазначає депутат міськради.
Також, Воробйов розписав кілька пунктів, як зробити тролейбуси привабливішими для людей:
1) Тролейбус повинен ходити раз на 5-10 хвилин.
2) Надавати пасажирам додаткові сервіси, щоб можна будо дізнатись - коли буде наступний тролейбус. Буде це через точні графіки руху, чи з застосуванням GPS-треккери надавати на зупинках інформацію про прибуття наступної машини.
3) Оновити і відремонтувати рухомий склад, щоб пасажирам було просто приємно і безпечно в транспорті їздити.
4) Відремонтувати ходові вузли, щоб електротранспорт став економічним.
5) Надавати зручні послуги, такі, як вільний WiFi у тролейбусах та на зупинках.
6) Зупинки, особливо у віддалених районах, обладнувати освітленням та відеоспостереженням, щоб вони ставали "точками безпеки", як частини програми "Безпечне місто".
Окрім цього, Сергій Воробйов пропонує обладнати весь міський транспорт Чернігова GPS-трекерами, за допомогою яких чернігівці зможуть дізнаватися, коли потрібний їм транспорт прибуде на зупинку. Також, це надасть змогу контролювати дотримання маршруту та графіку руху, що особливо важливо у вечірній час. Зазначимо, що один такий GPS-трекер коштує 2300 гривень.
Нагадаємо, що заступник міського голови Олександр Ломако повідомляв, що презентація нової транспортної мережі Чернігова з’явиться не раніше ніж за місяць.
Автор: Чернігівщина: події і коментарі
(Оновити зображення коду)