За 2000 долларов взятки военные врачи отделались штрафом в 1700 гривен | Події і коментарі
Неділя, 21 липня 2024, 17:37
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

За 2000 долларов взятки военные врачи отделались штрафом в 1700 гривен

15:16 11.08.2016    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

В №36 от 3 сентября 2015 г. мы писали о том, что начальника медицинской службы Черниговского военного госпиталя и врача Центральной военно-врачебной комиссии работники СБУ и прокуратуры задержали во время передачи им части неправомерной выгоды (взятки) в размере 2000 долларов США.

За эти деньги медики обещали военнослужащему 1-й танковой бригады решить вопрос об освобождении его от воинской службы «по состоянию здоровья». После задержания медикам было объявлено о подозрении в рамках уголовного производства по ч.З ст. 368 (получение неправомерной выгоды должностным лицом) Уголовного кодекса Украины.

6 июля этого года Новозаводской суд Чернигова вынес приговор по этому делу. Суд пришел к выводу, что действия медиков подлежат квалификации по ч. 2 ст. 190 УК Украины — мошенничество, совершенное по предварительному сговору группой лиц, причинившее значительный ущерб потерпевшему. Дело переквалифицировали, потому что суд не получил доказательств того, что медики могли повлиять на решение комиссии о пригодности или непригодности военнослужащего.

В связи с этим суд признал медиков виновными в мошенничестве и назначил им наказание в виде штрафа в сумме 1700 гривен. 2000 долларов присудили вернуть владельцу.


Автор: Наталия Федосенко, "ГАРТ" № 33 (2785) от 11 августа 2016, gorod.cn.ua
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)