Голосування за проекти громадського бюджету відбуватиметься з 15 по 30 вересня включно | Події і коментарі
Четвер, 27 березня 2025, 03:10
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Голосування за проекти громадського бюджету відбуватиметься з 15 по 30 вересня включно

09:02 13.09.2016    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Голосування за проекти проходитиме у Чернігові з 15 по 30 вересня у 14 пунктах голосування. На відміну від попереднього року пункти голосування розташовуватимуться не у бібліотеках або школах, а у адміністративних структурах, зокрема: районні у місті ради, Центр надання адміністративних послуг та інші. Для зручності чернігівців пункти голосування розташовані у різних мікрорайонах обласного центру.

Про це розповіла начальник відділу звернень міської ради Олена Редчиць під час зустрічі представників Ресурсних центрів  з розвитку місцевої демократії з усієї країни та депутатів Чернігівської міської ради 9 вересня.

За її словами, до загальноміського голосування у рамках бюджету участі допущено 61 проект. За кожен з поданих проектів голосували члени робочої групи після детального обговорення та висловлених пропозицій і зауважень.

Вона також повідомила, що загалом цього року було подано 75 проектів. Під час засідання робочої групи були розглянуті та проаналізовані подані проекти щодо допуску їх до голосування. За погодженням авторів проектів, частина з них була направлена на доопрацювання. 14 проектів  виключено і не допущено до голосування, зокрема, через неможливість фінансування або відмову самого автора від подальшої участі у проекті.

На реалізацію проектів-переможців у бюджеті Чернігова на 2017 рік планується передбачити до 1% від його загального обсягу - це орієнтовно 6,4 млн грн.

Серед 61 проекту: 30 проектів - капітальні видатки та 31 - поточні видатки, по 3,2 млн грн на кожний напрямок. Найбільша кількість пропозицій стосується сфер освіти, культури й медицини. 

Впродовж 2 тижнів, відведених на голосування, соціально активні чернігівці можуть зробити вибір та підтримати проекти, які, на їх думку, найбільш цікаві та потрібні нашому місту.  

Олена Редчиць також пояснила, що кожна особа, яка виявить бажання взяти участь у голосуванні, має отримати 2 бюлетені – за капітальний та поточний проекти і проголосувати за обидва. Після завершення голосування підрахунок голосів по бюлетенях буде здійснювати робоча група у присутності ЗМІ. 

Проекти реалізовуватимуться протягом наступного року і поквартально робоча група вивчатиме ход реалізації цих проектів. 

Визначено 14 дільниць для голосування за проекти громадського бюджету:

·      Відділ звернень громадян Чернігівської міської ради (вул. Шевченка, 9)

·       Центр надання адміністративних послуг (вул. Рокоссовського, 20-А)

·       Деснянська районна у місті Чернігові рада (пр. Перемоги, 141)

·       Новозаводська районна у місті Чернігові рада (вул. Івана Мазепи, 19)

·       Палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді (вул. Д. Самоквасова, 8)

·       Будівельний ліцей (пр. Миру 247)

·       Професійний ліцей деревообробної промисловості (вул. Музична, 2-а)

·       Вище професійне училище побутового обслуговування (вул. Козацька, 11-а)

·       Професійний ліцей залізничного транспорту (вул. Реміснича, 56)

·       КП «ЖЕК-13» (вул. Незалежності, 14-а) або Файнбук (Базис – вул. Незалежності 12-а)

·       ЗНЗ № 16 (вул. Шевченоко, 93)

·       ЗНЗ №4 (вул. Толстого, 17)

·       ЗНЗ №21 (вул. Цимбалиста, 5)

·       Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Хлібопекарська 24-а)

Довідково:

Бюджет участі передбачає участь жителів Чернігова у розподілі частини коштів міського бюджету. На наступний рік, зокрема, планується передбачити 6,4 млн грн на проекти чернігівців. Половина коштів буде витрачена на капітальні видатки і половина – на поточні.

Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Вся детальна інформація про проекти розміщена на сайті Чернігівської міської ради у розділі "Громадський бюджет" та на сторінках газети "Чернігівські відомості".


Автор: Прес-служба Чернігівської міської ради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)