Мережа автобусних перевезень області на межі краху? | Події і коментарі
П'ятниця, 12 червня 2026, 04:57
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Мережа автобусних перевезень області на межі краху?

08:55 28.09.2016    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Спільне засідання голів комітетів Громадської ради планували розпочати з проблем екологічного напрямку, але на передній план несподівано вийшло питання автобусних перевезень. Так, голова транспортного комітету Віктор Мошко заявив, що мережа автобусних перевізників на межі краху. В трьох районах вже припинили своє існування три транспортних підприємства, які працювали на сільських маршрутах. А всьому виною перевізники-нелегали на дорогах області.

 

Наради та прийняті на них рішення проблему вирішити не допомагають. В адміністрації запевняють, така ситуація склалася через те, що поліція «кришує» нелегалів. Саме через представників правоохоронного відомства, заявив Валерій Куліч, було зірвано операцію з «контрольною закупкою».

 

Інша проблема, яка заважає перевізникам нормально працювати, — відсутність компенсації пільгових перевезень. Щоправда, ці витрати можуть на себе взяти місцеві бюджети, як це сталося у Козелецькому, Прилуцькому, Бобровицькому та інших районах. Однак такі програми готові приймати далеко не всі органи місцевого самоврядування. Тож задля прийняття таких програм громадськості доведеться добряче натиснути на місцеву владу.

 

В аналогічний спосіб намагаються вирішити громадські активісти і питання реального створення регіонального ландшафтного парку «Ялівщина». На папері парк існує вже майже рік, а от в натурі й досі ні. Тепер на заваді стоїть проект землеустрою, який цього літа був презентований журналістам, але члени Громадської ради запевняють, на власні очі його не бачили. Та це й не важливо, бо міська влада все одно його не затвердила.

 

А от з іншою екологічною бідою Чернігівщина таки впорається до кінця цього року, про це під час засідання заявив голова облдержадміністрації Валерій Куліч: річку Остер приведуть до ладу. Керівництво області сподівається, що депутати проголосують за виділення коштів на цей проект, але й в Мінекології звертатися також доведеться , бо санація річки стане області щонайменше у 21 мільйон гривень.

 

Відео "Сівер-центр"

 


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)