207 округ чекають позачергові вибори? | Події і коментарі
Субота, 29 лютого 2020, 04:52
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

207 округ чекають позачергові вибори?

11:31 31.10.2016    Версія для друку  Коментарі 1 Оцінок:
0
Анатолій Євлахов

«Доброго дня, Анатолію Сергійовичу! Чи правда, що ви складаєте мандат депутата по 207 виборчому округу? І на окрузі будуть позачергові вибори? Чи пов’язано це з тим, що ви переходите на державну службу, простіше кажучи, на іншу роботу? Відповідь потрібна мені для оприлюднення у чернігівській обласній газеті «Вісник». Наперед вдячна», — таке послання спрямувала я на сторінку народного депутата Анатолія Євлахова у мережі «Фейсбук». У понеділок зранку. Помічники стверджують, що депутат веде свою сторінку сам. Та що там — часом вдавалося з ним говорити саме за допомогою «Фейсбуку». Але не цього разу.

Втім, я не втрачаю надії. Адже вона, як відомо, вмирає останньою і деякий час живе навіть біля могили.

35-річний Анатолій Євлахов родом з Керчі, житель Києва, зять Анатолія Бондаря, власника корюківської фабрики, що виробляє шпалери, батько двох онуків Бондаря. На 207 окрузі переміг не кого-небудь, а 40-річного Ігоря Рибакова, на той час регіонала. Розрив між кандидатами вийшов зовсім малий. Кажуть, така була боротьба, що скриньки з бюлетенями супроводжували автоматники. Зі справжніми, не бутафорськими автоматами.

І от, через два роки після важкої перемоги, «пташка» приносить новину, що Євлахов надумав складати мандат. А чого? Бо затрати на вибори і на округ не окупаються. То надумали округ перепродати. Може, і тому ж Рибакову. Бачите, яка маячня. Чого тільки не наплетуть злі язики.

На гарячій лінії депутата трубку взяв його помічник Володимир Полубень.

— Офіційно жодних заяв не звучало, — запевнив Володимир Полубень. — Кажуть, округ віддають Рибакову? А не кажуть, що фабрика переїжджає? Теоретично у Рибакова є шанс. Та чи є гроші? (сміється). Я б не відкидав, що Анатолій Сергійович піде працювати далі. Трапляється ж таке, що народні депутати переходять в уряд чи в міністерство.

Ігор Рибаков, за однією з версій, спілкується зі своїми помічниками, хоч і не платить їм. За іншою, більш вірогідною, — розігнав усю команду. Але чи довго її назад зібрати або найняти нову? Тільки свисни.

207 виборчий округ це місто Новгород-Сіверський, Городнянський, Коропський, Корюківський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Сосницький та Сновський райони.

Якщо правда оголосять на окрузі позачергові вибори, красота. Наллють сто грам, буде й закуска. А може, дотягнуть до чергових виборів, які плануються на 2018 рік. Хоча є вірогідність, що країну розхитають і раніше, уже навесні наступного року.

Не плутайте позачергові вибори до Верховної Ради з виборами голів об’єднаних громад, що точно відбудуться 11 та 18 грудня.

От вам і 40 тисяч зарплати депутатам. Хтось за такі гроші задушить і заріже співгромадянина, а комусь цієї суми ледве на обід вистачить.


Автор: Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №43 (1590), gorod.cn.ua
Гість короче 2016-10-31 12:44:30   Оцінок:
0

КРУАСАН напрацювався? в алушту зібрався

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Безробітним виділятимуть до 90 тисяч на відкриття власного бізнесу

Безробітні зможуть отримати одноразову виплату. Державна служба зайнятості в 2020 році реалізує кілька програм сприяння зайнятості населення, спрямовану на розвиток підприємництва. Про це...

Чернігівські бібліотекарі продовжують знайомити чернігівців із українськими народними традиціями

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського весело та яскраво відзначили Колодія. Гості свята дізналися про те, як українці проводили останній тиждень перед Великим постом – Сиропусний (його ще...

Дідур став на захист департаменту, де знайшли корупцію

У Чернігівській ОДА оптимізували Департамент сім’ї, молоді та спорту, передавши його функції іншому підрозділу. Враховуючи численні скарги спортсменів та відкриті кримінальні провадження,...

Страх перед громадськими роботами змусив мешканця Чернігівщини відшкодувати 23 тисячі боргу по аліментах

Після розлучення обов’язки щодо виховання та розвитку дитини більшою мірою виконуються тим з подружжя, з ким залишається малеча. Деякі батьки, користуючись відсутністю дитини поруч, ігнорують...

Служба зайнятості – надійний партнер роботодавців, який може і знає, що їм запропонувати

Про виклики на ринку праці, нові підходи в роботі служби зайнятості та налагодження ефективної співпраці з органами влади та роботодавцями, говорили під час «круглого столу»...