Багатостраждальна дорога на в'їзді в Чернігівську область нарешті дочекалася ремонту
Автодорога від в’їзду в Чернігівську область зі сторони Згурівського району до автодороги Київ-Суми, яка проходить через село Новий Биків відома учасникам дорожнього руху скоріш, як бездоріжжя. Адже з десяток років не знала жодного капітального ремонту. Про її аварійність добре знали і в районі, і в області. Народні обранці на даному виборчому окрузі змінювалися, а ями на асфальтовому полотні лишалися й розмножувалися...
Автоперевізники постійно попереджали, що припинять здійснювати перевезення через село Петрівка, у зв’язку з незадовільним станом дороги. А люди, які мешкають неподалік узбіч неодноразово збиралися перекрити рух автомобілів. Адже транспорт, об’їжджаючи залишки асфальту, рухається ледь не під парканами сільчан, чим спричиняє незручності.
«Тут навіть не йдеться про спокій мешканців Петрівки. Люди скаржаться на те, що у них тріщини почали з’являтися у стінах будинків, - розповідає голова Петрівської сільської ради Микола Малашта. – Адже селом рухається різний транспорт... І багатогабаритний теж. Куди ми вже тільки не зверталися. І до Миколи Рудьковського, і до нинішнього нашого нардепа Олега Дмитренка, і в обласну раду та адміністрацію, до голів Бобровицької РДА – їх вже троє змінилося за цей час... Словом, не одна папка переписки зберігається у нашому архіві».
Петрівці розповідають, що ямкові ремонти час від часу робилися, але як, то вже інша історія.
«Тяп-ляп асфальт у воду кинули, помісили і весь вам ямковий ремонт за бюджетні кошти», - обурюються сільчани.
«Я казав тоді, давайте краще по сто метрів щороку робити, але якісно, - продовжує сільський керманич. – Бо всі ці латання після зими сходять разом зі снігом. Неодноразово наше наболіле питання на сесіях ставив депутат обласної ради Сергій Чубовський, писав депутатські звернення. Врешті-решт нашими спільними зусиллями таки добилися ремонту. Аж не віриться, що петрівці тепер можуть спокійно спати вночі, а транспорт не гойдатиметься з ями в яму, а рухатиметься нормальним дорожнім покриттям».
Начальник Бобровицького райавтодору Михайло Урбанов розповів, що територіальна дорога загального користування державного значення «Новий Биків – Згурівка – Яготин» ремонтувалася за державні кошти.
«Протяжність цієї автотраси по Бобровицькому району чотири кілометри двісті метрів. На кошти субвенції із держбюджету капітально відремонтовано один кілометр сімсот метрів і витрачено на це два мільйони сто тисяч гривень. Роботи виконувало ПАТ «Броварське шляхово-будівельне управління № 50». На решті дороги – наш райавтодор власними силами здійснив поточний ямковий ремонт», - прокоментував Михайло Костянтинович.
Автор: Сніжана Божок, "Чернігівщина" №46 (603) від 17 листопада 2016, gorod.cn.ua


(Оновити зображення коду)