На координаційній раді вирішували, як покращити автосполучення між населеними пунктами області | Події і коментарі
Четвер, 11 червня 2026, 23:41
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

На координаційній раді вирішували, як покращити автосполучення між населеними пунктами області

09:58 16.12.2016    Версія для друку  Коментарі 1 Оцінок:
0

Як не дивно, але і сьогодні мешканцям сіл не так вже й просто дістатися міста. На карті Чернігівської області ще існують деякі населені пункти, які не сполучені автобусним транспортом із Черніговом або, принаймні, райцентрами.

Саме про проблеми автосполучення йшлося вчора, 15 грудня, на засіданні Координаційної ради облдержадміністрації по організації пасажирських автоперевезень в області.

Одним із прикладів є ситуація в селі Унучки Чернігівського району. Його жителі незадоволені обмеженою кількістю автобусних маршрутів, що проходять крізь їх село. Зокрема, в обідню пору немає прямого автобуса до Чернігова і вони змушені багато кілометрів проходити пішки.

Перевізник, який забезпечує автосполучення з цим населеним пунктом, у свою чергу, зауважив, що в селі мало людей і йому не вигідно здійснювати такі рейси.

Проте, порозуміння все ж таки досягли. Начальник управління промисловості, транспорту і зв’язку ОДА Сергій Меженний запропонував провести двотижневий моніторинг маршруту, щоб визначити реальну потребу мешканців у додаткових рейсах. Перевізник здійснюватиме виїзди в узгоджений час. І якщо пасажиропотік буде достатнім, а рейс рентабельним, то його зроблять регулярним.

Також на зустрічі погодили тимчасове зупинення деяких автобусних маршрутів та відкриття нових, а також узгодили заміни певних транспортних засобів іншими.


Автор: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
Гість пасажир 2016-12-16 13:12:43   Оцінок:
0

Прохання до перевізників міських і приміських маршрутів. Зніміть, будь ласка, шторки з вікон. Вони заважають стоячим ( яких більшість) пасажирам зорієнтуватись у , до того ж не оголошуваних, зупинках. Естетики від них ніякої - одні незручності

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)