В області за 11 місяців зібрано більше 2 мільярдів гривень єдиного внеску
За 11 місяців поточного року від платників Чернігівщини надійшло понад 2090 млн.грн. єдиного внеску. Від юридичних осіб надійшло майже 1940 млн. грн. або 92,8 відсотки від загальної суми. З них більше 1027 млн.грн. сплачено бюджетними установами (49,2 відс.). Фізичні особи - підприємці сплатили понад 150 млн.грн.(7,2відс.).
Найбільшу питому вагу надходжень єдиного внеску забезпечують платники, що перебувають на обліку в Чернігівській, Прилуцькій, Ніжинській та Козелецькій ОДПІ.
На даний час кількість страхувальників - платників єдиного внеску в області, становить 51,7 тис., в тому числі фізичних осіб – підприємців 36,4 тисячі.
Автор: Відділ комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області


(Оновити зображення коду)