Чотири обласні ФСТ опинилися під загрозою залишитися без фінансування | Події і коментарі
Понеділок, 15 червня 2026, 11:35
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Чотири обласні ФСТ опинилися під загрозою залишитися без фінансування

09:06 11.01.2017    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Під загрозою залишитися без бюджетного фінансування опинилися одразу чотири обласних організації фізкультурно-спортивних товариств: «Колос», «Україна», «Спартак» і «Динамо». Кілька останніх років кожна з цих організацій отримувала з бюджету гроші лише на зарплату для чотирьох-п’ятьох працівників. Але з 1-го січня не повинно бути й цієї допомоги, повідомили представникам товариств. Це при тому, що депутати обласної ради проголосували за збереження фінансування на рівні минулого року.

Про те, що платити зарплату працівникам обласних організацій фізкультурно-спортивних товариств з обласного бюджету в 17-му році не збираються,  їм повідомили тільки в грудні в департаменті сім’ї, молоді та спорту.

На Чернігівщині діють чотири ФСТ: «Колос», «Україна», «Спартак» і «Динамо». В їх обласних організаціях працюють по п’ятеро спеціалістів (у «Динамо» четверо). З обласного бюджету вони отримували тільки зарплату (майже всі – мінімальну). Виходило близько 200 тисяч гривень за рік на товариство.

На всі інші потреби, в тому числі на проведення тренувань і змагань, вже кілька років кошти знаходять самі: це членські внески й допомога спонсорів. Завдання ФСТ – масова оздоровча робота, насамперед у трудових колективах. Спортивні клуби за них цю роботу не зроблять, вважають керівники товариств.

На сесії обласної ради депутати не підтримали пропозиції припинити фінансування ФСТ й проголосували за те, щоб зберегти його на рівні минулого року. Але кошти все одно не передбачені, тому питання залишилося відкритим.

Тепер через відсутність фінансування працівників ФСТ навіть звільнити не можуть, тому що не попередили заздалегідь і не забезпечили платежі до служби зайнятості.

Далі – ще складніше. Наприклад, у  «Спартака» є три міських організації, у «Колоса» – 17 районних організацій і 11 спортивних шкіл. По фінансуванню кожної з них приймають рішення місцеві органи влади: міські ради та райдержадміністрації. І чи будуть працювати всі ці заклади – щодо цього ще немає повної інформації.

Все-таки представники ФСТ сподіваються на продовження діалогу з владою й суспільно прийнятне вирішення проблеми фінансування фізкультурно-оздоровчої роботи.

Ми готові надати можливість висловити свою позицію з цієї проблеми представникам влади й іншим зацікавленим сторонам.

Відео Сівер-центр


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)