Коропская РГА снова без руководителя | Події і коментарі
Середа, 29 березня 2017, 23:52
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Коропская РГА снова без руководителя

15:49 16.02.2017    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

3 февраля Президент Украины подписал распоряжение об увольнении 48-летнего Владимира Куницына, который возглавлял Коропскую райгосадминистрацию с августа 2015 года.

До этого почти 8 месяцев должность была вакантной: обязанности председателя исполнял сначала один, потом другой заместитель.

«Многие люди до последнего не верили, что этот документ (об увольнении. — Авт.) в ближайшее время будет подписан, и надеялись, что В. Куницын останется на должности», — пишут коропчане в социальных сетях.

Предполагают, что причиной отставки послужило то, что Владимир Николаевич не прошёл на председателя объединённой территориальной общины. (На выборах 18 декабря по количеству голосов был на третьем месте.)

Сам он ещё до конца не осознал, что в отставке. Мыслями — на работе. Рассказывает, что за неполные 2 года, когда был председателем РГА, вырос рейтинг района, на его развитие было привлечено около 50 млн грн.

Баллотировался на председателя ОТО, чтобы продолжить начатое. За себя, утверждает, не агитировал, никому, как другие, не платил (на выборах 18 декабря на Коропщине был зафиксирован прямой и непрямой подкуп избирателей), конкурентов не порочил — решил: пусть люди сами определяются. За него проголосовали 1673 избирателя (за Виктора Журавля, который победил, — 3678).

Чем будет заниматься дальше, ещё не решил. «Начал с того, что посеял перец на рассаду», — улыбается.

По профессии Владимир Куницын — агроном. Был председателем ФХ «Вишенки», в 2006-2010 гг. возглавлял районный совет, потом занимался предпринимательством.


Автор: Анна Ефименко,"ГАРТ" №7 (2812) от 16 февраля 2017, gorod.cn.ua
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Проект ЄС EGOV4UKRAINE шукає розробника спільних програмних рішень для урядових установ в Україні

Проект ЄС EGOV4UKRAINE оголошує тендер на закупівлю безпечного програмного рішення щодо інтероперабельності (функціональної сумісності) для урядових установ в Україні. Тендерні заявки будуть...

Шахрай видурив у чернігівки 10 тисяч гривень

Представившись власником офісу, який винаймає підприємець, зловмисник переконав жінку віддати йому близько 10 тисяч гривень. 28 березня по допомогу до поліції звернулася 45-річна чернігівка і...

Поліція встановлює свідків злочину

Слідче управління ГУНП в Чернігівській області розслідує кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками вчинення кримінального правопорушення,...

Реформа ДФС має врахувати інтереси місцевого самоврядування, - Зубко

В реформуванні фіскальної служби особливу увагу потрібно приділити місцевому самоврядуванню. Після впровадження бюджетної децентралізації, органи місцевого самоврядування сьогодні є фактично...  (Коментарів: 1)

З 3 квітня ЦНАП Чернігова буде надавати відомості про склад сім'ї та/або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб

З 3 квітня надання відомостей про склад сім'ї та/або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб буде здійснюватися: - управлінням адміністративних послуг Чернігівської...