Завалив спортзал, а через 5 років очолив Управління капітального будівництва області
Новим начальником управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації призначений Богдан Нечепа.
Цю інформацію ПіК підтвердили джерела в ОДА.
Сьогодні, 29 квітня, новий начальник був офіційно представлений співробітникам управління.
Цікаво, що Нечепа є кінцевим власником фірми ТОВ «Монтаж-Енергобуд» зі Славутича. У листопаді 2012 року саме після робіт з утеплення фундаменту цієї фірми завалився спортивний зал у чернігівській школі №11.
Автор: Чернігівщина: події і коментарі


До речі в цій школі навчався Куліч Валерій Петрович
Позор Куличу!!!!!! Ганьба!!!!
Хорошее фото, Кулич подарил калькулятор. В добрый путь!!!
Де такого пухлого мужчинку нарили???
Это его не Сердюк напарил Куличу?)))Проходимец еще тот)))На бюджетных бабках опух)))
(Оновити зображення коду)