У справі Супруна - новий прокурор і суддя | Події і коментарі
Субота, 24 лютого 2018, 08:10
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

У справі Супруна - новий прокурор і суддя

11:45 12.06.2017    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Державне обвинувачення змінило прокурора у справі екс-голови Бобровицькоїрайдержадміністрації Миколи Супруна. Суд першої інстанції визнав колишнього чиновника винним у хабарництві і засудив до семи років позбавлення волі з конфіскацією майна. Незгодний з таким рішенням Феміди Супрун подав апеляційну скаргу. На третьому за рахунком засіданні суду другої інстанції колегія суддів мала допитати одного зі свідків. Втім, прокурор поклопотався про перенесення розгляду справи.

Судовий розгляд апеляційної скарги почався зі знайомства з оновленим складом суду. Замість судді Козака призначили суддю Шахову. Самого ж Козака спіткав наслідок реформи - звільнення. Оновлений склад колегії суддів не викликав недовіри в учасників процесу. Тож, порадившись, судді вирішили приступити до розгляду апеляції. На третьому за рахунком засіданні суду другої інстанції мали допитати одного з ключових свідків - проектанта Олександра Даниленка. Саме його ПП «Проектно-будівельна фірма «ДОМ»» стало розробником проекту для майбутнього РАЦСу.

До слова, попри кількарічну судову тяганину в цій справі, й досі не встановлено, хто конкретно був замовником даного проекту. Адже жодних договорів між виконавцем робіт ПП «Проектно-будівельна фірма «ДОМ»» в особі Олександра Даниленка та замовником не було укладено. Ледь не на кожному судовому засіданні з’являються нові свідчення. Для прикладу, підприємець Плиска на останньому засіданні суду першої інстанції заявив, що виступив замовником окремого проекту для суміжного з Бобровицьким РАЦСом магазином, хоча на попередніх допитах заявляв протилежне - мовляв, проект був спільним.

Незважаючи на висловлену довіру, у цій справі суддя Шахова так і не вступила в процес, бо прокурор клопотав про перенесення слухання. Своє клопотання обґрунтував заміною попереднього представника державного обвинувачення. Мовляв, він нині веде іншу справу, яку розглядають в Апеляційному суді Київської області. Новому ж прокурору томи кримінальної справи передали всього за день до судового засідання.

Обвинувачений Микола Супрун та його захисник не заперечували проти зміни прокурорів, однак зажадали, аби суд продовжив розгляд справи і допитав свідка Олександра Даниленка. Втім, суд вирішив інакше і задовольнив клопотання прокурора.

Наступний розгляд апеляції відбудеться не скоро -наприкінці червня. Судді Апеляційного суду Чернігівської області зізналися, що в суді залишилася фактично одна-дві колегії судців. Половину складу суду звільнено, а справи розписані на місяці вперед. Що ж? Хоч і повільно, але з’являється надія на нові реформовані суди.


Автор: Віталій Назаренко, "Чернігівщина" №23 (632) від 8 червня 2017, gorod.cn.ua
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Фонд комунального майна повідомляє про приватизацію об’єктів у Чернігові

Фонд комунального майна Чернігівської міської ради повідомляє про те, що у Чернігові приватизована група інвентарних об’єктів, зокрема: -        об’єкти...

Розвиток підприємництва Чернігівщини за підтримки європейського проекту. Крок другий

Особливості подальшого співробітництва та контрольні терміни виконання завдань обговорили на другому навчальному модулі «Стратегічне бачення та пріоритети розвитку МСП. Координація з іншими...

Чернігівців запрошують допомогти у лікуванні дерев на Валу

На думку фахівців кафедри екології, багато з позначених для знесення дерев у парку Коцюбинського (нижня частина Валу) є здоровими і можуть бути врятовані. Про це йдеться у повідомленні ініціативи...

Міськрада звернулася до СБУ через провокативні листівки щодо платіжок за тепло

Чернігівська міська рада звернулася до Служби безпеки України з приводу поширення в Чернігові листівок відверто провокативного і брехливого характеру.  Про це на своїй сторінці у Фейсбуці...  (Коментарів: 2)

На Чернігівщині відкрили меморіальну дошку Номану Челебіджіхану

Непересічна подія відбулася вчора, 23 лютого, в Ічні: на залізничному вокзалі районного центру відкрили меморіальну дошку на честь національного героя та духовного лідера кримських татар Номана...