На «Яцево» відкрили пам’ятник Ігорю Нешку | Події і коментарі
Вівторок, 26 березня 2019, 00:10
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

На «Яцево» відкрили пам’ятник Ігорю Нешку

14:28 24.07.2017    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Блискавка, яка розділила життя молодого життєрадісного чоловіка на «до» і «після», — війна. Так виглядає пам’ятник загиблому герою-прикордоннику старшому прапорщику  Ігорю Нешку, який загинув 8 листопада 2015-го року під Донецьком. Йому було лише тридцять сім. Юліна Журавель, дружина Ігоря Нешка: «Ігор був неймовірно життєрадісною людиною, неймовірно мужнім, сильним, у нього було дуже багато друзів, всі проблеми він сприймав з усмішкою». Людмила Житнікова, мати Ігоря Нешка: «Пройшов рік і вісім місяців, а здається, що одна мить, ми його згадуємо, пам’ятаємо кожного дня. І боляче, що ця війна під назвою АТО не закінчується, дуже болить серце за всіма нашими хлопцями-героями».

Життя мирне, і життя, яке пахне смертю, – пам’ятник, який відкрили на кладовищі «Яцево» має стати нагадуванням усім людям, що війна все ще триває, і головний обов’язок кожного – пам’ятати загиблих. Ігоря пам’ятають рідні, друзі, побратими і вірять, що там, на небі, він їх чує. Микола Шанський, голова ГО «Єдина родина Чернігівщини»: «Ігоре, ангел ти наш, твоя мама і дружина взяли той прапор, який ти ніс, і несуть його з честю. Тяжко їм було встати, та вони спотикаються, встають і йдуть прямо. І вірять в ту перемогу, якої ви хотіли і всі побратими, які тут є».

На прикордонну службу Ігор Нешко пішов у 2010-му, до цього вісім років служив музикантом, грав на саксофоні. Друзі кажуть, Ігор був артистом, але військовим, і коли йшлося про армію, ставав дуже серйозним. Станіслав Маркелов, друг дитинства Ігоря Нешка: «Игорь был неслучайный человек в армии. Он был настоящий профессионал, и подписывая контракт на пограничную службу, он это делал осознанно, зная, куда он идёт и в чём состоит его работа. Там он и погиб. Очень хотелось бы, чтобы люди понимали, за что эти ребята потеряли свою жизнь».

Мудрий воїн, патріот, справжній друг – таким Ігоря Нешка запам’ятали бойові товариші. Сергій Тиркалов, начальник Чернігівського прикордонного загону: «На його силу і незламний характер не раз покладалися військовослужбовці нашого прикордонного загону. Ще раз хочу запевнити рідних і близьких Ігоря, що колектив прикордонного загону буде вам допомагати та підтримувати вас. Вічна пам’ять Ігорю Нешку. Героям слава!».

Підтримати рідних героя, вклонитися його пам’яті прийшло багато людей. Жоден з присутніх не стримує сліз, плаче за Ігорем і його друг саксофон.

Відео Сівер-центр


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

У Чернігові тривають Всеукраїнські учнівські олімпіади з іноземних мов

Учора, 24 березня, Чернігів зустрів учасників IV етапу XХХVIІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та XХХVIІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови. Ними стали 163...

Новели тендерного законодавства: кількість перевірок закупівель контролюючими органами збільшилася в рази

Майже половину договорів було розірвано за наслідками перевірки Державної аудиторської служби  в Чернігівській області (далі- ДАСУ) в січні - лютому 2019, ще майже до половини договорів було...  (Коментарів: 1)

Як стати учасником міжнародного молодіжного обміну «Think Green» у Грузії

Громадська організація «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» шукає 5 учасників для міжнародного молодіжного обміну «Think Green» у...

Де і як отримувати експертні висновки та дозвільні документи – розповіли екологи

Про екологічну складову у сфері господарської діяльності розповіла під час прес-брифінгу директор Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації Катерина Сахневич...

Як голосувати власникам ID-карток?

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України. Державна міграційна служба України наголошує, що паспорт громадянина України є основним документом для реалізації права голосу на...