Перші приватні виконавці судових рішень вже в Чернігові. Чи не стануть новими колекторами? | Події і коментарі
Неділя, 18 березня 2018, 07:41
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Перші приватні виконавці судових рішень вже в Чернігові. Чи не стануть новими колекторами?

12:56 10.08.2017    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Перші приватні виконавці судових рішень з’явилися і у Чернігові. Два офіси вже зареєстрували, інші готуються.

Олег Трейтяк, начальник головного теруправління юстиції в Чернігівській області: «Протягом останніх двох місяців пройшли стажування 10 осіб, які мають намір здійснювати приватну діяльність. Вони успішно пройшли відповідну процедуру і отримали позитивні відгуки. За результатами, вони подають пакет до міністерства юстиції України і проходять кваліфікаційний іспит. Після успішного складання іспиту, вони отримають свідоцтво приватного виконавця і будуть займатися приватною виконавчою діяльністю».

В Україні зараз виконується лише кожне 5 судове рішення. Тому ті, хто ніяк не може отримати аліменти або борги із зарплатні, ті, чиї рішення роками не виконувалися, чекали на змішану систему виконавчого провадження. Самі виконавці судових рішень також. Частина приватників прийдуть з державної служби, бо є можливість офіційно, законно отримувати нормальну винагороду за роботу – 10% від суми стягнення. Але запевняють, колекторами не стануть.

Приватні виконавці будуть працювати паралельно з державною виконавчою службою. Але не всі провадження зможуть розглядати. А саме, вселення/виселення боржника, відібрання/передання дитини, конфіскація майна, виконання рішень Адміністративного суду, виконання рішення Європейського суду і бути стягувачем або боржником, де у виконавчому провадженні є держава.

Контролюватиме законність дій приватних виконавців, міністерство юстиції.

Олег Трейтяк: «Будуть проводитися планові та позапланові перевірки. Планові перевірки будуть проводитися не частіше, ніж раз на два роки. Якщо брати позапланові перевірки, то вони будуть здійснюватися на підставі звернення правоохоронних органів, юридичних осіб чи фізичних осіб, права яких були порушені в виконавчому провадженні».

Також приватників контролюватиме свою ж асоціація приватних виконавців. І до того ж, будь-хто, чиї права будуть порушені у виконавчому провадженні, зможе звернутися до суду.

Сюжет телеканалу "Дитинець"


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Орендна плата за чернігівську землю нижча середньостатистичної по Україні

Згідно з даними Держгеокадастру, середня вартість оренди одного гектару землі в Чернігівській області становить 1191,7 гривень на рік. Це менше, ніж середня вартість по Україні, що становить 1369...  (Коментарів: 1)

Місцеві органи влади можуть самостійно вирішувати питання монетизації пільг на проїзд, - Павло Розенко

Місцеві органи влади мають можливість самостійно вирішувати питання щодо монетизації пільг на проїзд чи збереження чинної системи розрахунку за перевезення пільговиків. Про це сайту...

В Чернігові поліція викрила виробника дитячої порнографії

Суд відправив у слідчий ізолятор наркоторгівця, який розбещував неповнолітніх дівчаток та знімав порнографічне відео за їх участю.  Поліція отримала інформацію про чернігівця, який збуває...

Володимир Андрійченко: 10 тисяч кримчан можуть звинуватити в державній зраді

Прокуратура АР Крим відкрила кримінальне провадження за фактом організації незаконних виборів Президента Російської Федерації на території Криму. Провадження відкрито за результатами розгляду...

Дорогу від мосту до Катерининської церкви відремонтують

Ділянку дороги по проспекту Миру від мосту до Катерининської церкви планують капітально відремонтувати. Тендер на проведення робіт розміщений на сайті Прозорро. Очікувана вартість робіт складає...  (Коментарів: 2)