Перші приватні виконавці судових рішень вже в Чернігові. Чи не стануть новими колекторами? | Події і коментарі
Понеділок, 21 серпня 2017, 07:44
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Перші приватні виконавці судових рішень вже в Чернігові. Чи не стануть новими колекторами?

12:56 10.08.2017    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Перші приватні виконавці судових рішень з’явилися і у Чернігові. Два офіси вже зареєстрували, інші готуються.

Олег Трейтяк, начальник головного теруправління юстиції в Чернігівській області: «Протягом останніх двох місяців пройшли стажування 10 осіб, які мають намір здійснювати приватну діяльність. Вони успішно пройшли відповідну процедуру і отримали позитивні відгуки. За результатами, вони подають пакет до міністерства юстиції України і проходять кваліфікаційний іспит. Після успішного складання іспиту, вони отримають свідоцтво приватного виконавця і будуть займатися приватною виконавчою діяльністю».

В Україні зараз виконується лише кожне 5 судове рішення. Тому ті, хто ніяк не може отримати аліменти або борги із зарплатні, ті, чиї рішення роками не виконувалися, чекали на змішану систему виконавчого провадження. Самі виконавці судових рішень також. Частина приватників прийдуть з державної служби, бо є можливість офіційно, законно отримувати нормальну винагороду за роботу – 10% від суми стягнення. Але запевняють, колекторами не стануть.

Приватні виконавці будуть працювати паралельно з державною виконавчою службою. Але не всі провадження зможуть розглядати. А саме, вселення/виселення боржника, відібрання/передання дитини, конфіскація майна, виконання рішень Адміністративного суду, виконання рішення Європейського суду і бути стягувачем або боржником, де у виконавчому провадженні є держава.

Контролюватиме законність дій приватних виконавців, міністерство юстиції.

Олег Трейтяк: «Будуть проводитися планові та позапланові перевірки. Планові перевірки будуть проводитися не частіше, ніж раз на два роки. Якщо брати позапланові перевірки, то вони будуть здійснюватися на підставі звернення правоохоронних органів, юридичних осіб чи фізичних осіб, права яких були порушені в виконавчому провадженні».

Також приватників контролюватиме свою ж асоціація приватних виконавців. І до того ж, будь-хто, чиї права будуть порушені у виконавчому провадженні, зможе звернутися до суду.

Сюжет телеканалу "Дитинець"


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Sinoptik: Погода в Чернігові та Чернігівській області на вихідні, 19 і 20 серпня

У вихідні в Чернігівській області буде сонячна погода. За даними Sinoptik.ua у суботу і у неділю в Чернігові, Бобровиці, Острі, Ніжині, Щорсі, Сосниці, Городні, Прилуках Семенівці, Борзні опадів не...

Як обираються адреси за якими встановлюються павільйони на зупинках

Вибір адрес, за якими цього року в Чернігові встановлюються павільйони нового зразка на зупинках громадського транспорту, пов'язаний з тим компромісом, який досягнутий між міською владою і...  (Коментарів: 1)

Антирейдерський закон та інститут приватних виконавців: подробиці від заступника Міністра юстиції України Сергія Шкляра

Вчора, 17 серпня, заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Сергій Шкляр перебував з робочим візитом у Чернігові. В облдержадміністрації він взяв участь у нараді з попередження...

Полный список переименованных улиц Чернигова

На протяжении 2015-2016 годов в Чернигове было переименовано 114 улиц и переулков. Некоторым из них дали новые «имена» (коммунистических героев заменили героями современными или...

Прокуратура взялася за «Рихлівську дачу»

Реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави у суді прокуратурою області вивчено стан законності використання та збереження об’єктів природно-заповідного фонду в регіоні....