Перші приватні виконавці судових рішень вже в Чернігові. Чи не стануть новими колекторами? | Події і коментарі
Субота, 16 грудня 2017, 05:39
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Перші приватні виконавці судових рішень вже в Чернігові. Чи не стануть новими колекторами?

12:56 10.08.2017    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Перші приватні виконавці судових рішень з’явилися і у Чернігові. Два офіси вже зареєстрували, інші готуються.

Олег Трейтяк, начальник головного теруправління юстиції в Чернігівській області: «Протягом останніх двох місяців пройшли стажування 10 осіб, які мають намір здійснювати приватну діяльність. Вони успішно пройшли відповідну процедуру і отримали позитивні відгуки. За результатами, вони подають пакет до міністерства юстиції України і проходять кваліфікаційний іспит. Після успішного складання іспиту, вони отримають свідоцтво приватного виконавця і будуть займатися приватною виконавчою діяльністю».

В Україні зараз виконується лише кожне 5 судове рішення. Тому ті, хто ніяк не може отримати аліменти або борги із зарплатні, ті, чиї рішення роками не виконувалися, чекали на змішану систему виконавчого провадження. Самі виконавці судових рішень також. Частина приватників прийдуть з державної служби, бо є можливість офіційно, законно отримувати нормальну винагороду за роботу – 10% від суми стягнення. Але запевняють, колекторами не стануть.

Приватні виконавці будуть працювати паралельно з державною виконавчою службою. Але не всі провадження зможуть розглядати. А саме, вселення/виселення боржника, відібрання/передання дитини, конфіскація майна, виконання рішень Адміністративного суду, виконання рішення Європейського суду і бути стягувачем або боржником, де у виконавчому провадженні є держава.

Контролюватиме законність дій приватних виконавців, міністерство юстиції.

Олег Трейтяк: «Будуть проводитися планові та позапланові перевірки. Планові перевірки будуть проводитися не частіше, ніж раз на два роки. Якщо брати позапланові перевірки, то вони будуть здійснюватися на підставі звернення правоохоронних органів, юридичних осіб чи фізичних осіб, права яких були порушені в виконавчому провадженні».

Також приватників контролюватиме свою ж асоціація приватних виконавців. І до того ж, будь-хто, чиї права будуть порушені у виконавчому провадженні, зможе звернутися до суду.

Сюжет телеканалу "Дитинець"


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

НАЗК перевірить декларації очільника Чернігівської прокуратури та його заступника

На черговому засіданні Національного агентства із запобігання корупції, яке відбулось 08.12.2017р. було прийнято рішення про повну перевірку майнових декларації за 2015 та 2016 рр. прокурора...

Спалили Тойоту Прадо Сергія Аверченка

Сьогодні вночі невідомі підпалили авто Тойота Прадо колишнього керівника обласного осередку партії «Удар» в Чернігівській області Сергія Аверченко. Інцидент трапився біля нової...  (Коментарів: 1)

Суд скасував право власності на недобудову на Валу

 Рішенням суду задоволено позов прокуратури про скасування державної реєстрації права власності на об’єкт незавершеного будівництва в історичній частині міста Чернігова Рішенням...  (Коментарів: 1)

Шості «Розумовські зустрічі» про підвищення рівня місцевих службовців

Про шляхи підвищення рівня професіоналізму державних службовців та працівників виконавчих структур органів місцевого самоврядування, досягнення реформи децентралізації, історичний досвід формування...

У Чернігові збиратимуть кошти для онкохворих та недоношених новонароджених діток

Шістнадцятого грудня  командою ГО КТО «Академія Зірок» буде реалізовано перший зимовий різдвяний благодійний бал-аукціон «Діамантові Янголята» у концерт-холі комплексу...