На Чернігівщині триває другий міжнародний літературний фестиваль «Литаври» | Події і коментарі
Понеділок, 11 грудня 2017, 02:05
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

На Чернігівщині триває другий міжнародний літературний фестиваль «Литаври»

08:10 21.09.2017    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Віктор Мельник професійно перекладає на українську з чотирнадцяти мов світу. Причому не тільки перекладає книги, а й вільно спілкується більшістю з цих мов.

Пан Віктор – ще й літературний критик та організатор (1-й заступник голови НСПУ). Він на фестивалі «Литаври» і читає власні твори (бо й сам пише вірші й прозу) та переклади зі слов’янських мов, і представляє своїх колег та друзів. На зустрічах із читачами він презентує творчість болгарських поетес Анжели Демчевої та Бойки Драгомірецької, а також чеської поетеси Броніслави Волкової. Тривала співпраця з сучасними письменниками майже завжди робить перекладача їх близьким другом, розповідає Віктор Мельник: вони їздять одне до одного в гості, знайомляться з народами й країнами.

Зараз в Україні відбувається сплеск перекладацької творчості – і за кількістю, і за якістю.

Ще одна тенденція останніх років: більше українських авторів, ніж раніше, в тому числі «дорослих», пишуть для дітей – це стало більш престижною й популярною справою. Недарма й організатор фестивалю – Тетяна Винник з Ніжина – відома як дитяча письменниця. У «Литаврах» також беруть участь засновниця премії для дитячих письменників Мар’яна Кіяновська та голова «дитячого» об’єднання НСПУ Марія Морозенко.

Літературний фестиваль «Литаври» триватиме й завтра. Учасники відвідають Седнів.

Відео Сівер-центр


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Конфлікт між мешканцями та магазином «Союз» в будинку на «Сіверському»

До редакції ПіК звернулися жителі будинку по вулиці Рокоссовського, 35 («Сіверський») де вже не один рік триває конфлікт між мешканцями та керівництвом магазину «Союз»....  (Коментарів: 7)

Купував трактор – обдурили шахраї

На Чернігівщині, як і на території всієї України, орудують злочинці, які навчилися заробляти гроші, не відходячи від своїх комп’ютерів та мобільних телефонів. Один дзвінок та гарна легенда і...  (Коментарів: 1)

Відміняти проект ремонту Валу та оголошувати конкурс міська влада не буде

Відміняти проект реконструкції нижньої частини Валу та оголошувати конкурс міська влада не буде, але готова вносити зміни у вже схвалений проект. Про це вчора, 7 грудня, в ефірі обласного радіо...

Демонтаж будівлі «Дворянських зібрань» у Чернігові можуть почати у наступному році

Демонтаж будівлі «Дворянських зібрань» у Чернігові можуть почати у 2018 році. Про це вчора, 7 грудня, в ефірі обласного радіо повідомив заступник міського голови Олександр Ломако, пише...

Наскільки поповнився міський бюджет через систему штрафів?

За майже рік дії системи штафів було складено 57 актів на порушення з боку перевізників на суму майже 16 тисяч грн. Про це заявили активісти під час прес-конференції «Чи реально зробити...