Журналістка Ольга Чернякова стала позаштатним радником Вдовенка | Події і коментарі
Субота, 21 липня 2018, 12:58
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Журналістка Ольга Чернякова стала позаштатним радником Вдовенка

10:18 14.11.2017    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Про те, що хвилює і чим сьогодні живе багаточисельна спільнота майстрів гострого пера та влучного слова Придесення йшла мова під час зустрічі голови обласної ради Ігоря Вдовенка та відповідального секретаря Чернігівської обласної організації Національної спілки журналістів України Ольги Чернякової.

На початку розмови пані Ольга, яка віднедавна стала позаштатним радником  презентувала очільнику представницького органу Чернігівщини черговий номер видання «Журналіст України» та розповіла про основні напрями діяльності журналістського осередку Придесення, який зараз налічує 500 учасників. Сьогодні спілка об’єднує потужний загал творчих людей, які займаються не лише журналістською і публіцистичною діяльністю, видавничою справою, а й науковою роботою.

Окрім сприяння розвитку журналістики на теренах Придесення НСЖУ активно займається захистом професійних, соціальних та економічнихінтересів спілчан. Крім того, об’єднання постійно підтримує ветеранів журналістики, які, за словами Ольги Чернякової, сьогодні становлять приблизно третину від загального складу спілки.

Наразі НСЖУ ефективно співпрацює із низкою міжнародних організацій та установ, завдяки чому журналісти мають змогу брати участь у різноманітних проектах, тренінгах, семінарах, які дають змогу опановувати нові навички, прийоми та формати комунікації з аудиторією за допомогою ЗМІ.

За словами Ігоря Вдовенка, для обласної ради надзвичайно важливо налагодити ефективний діалог із журналістським загалом Чернігівщини, адже це сприяє більш широкому інформуванню громадян про основні результати діяльності органів місцевого самоврядування, перебіг децентралізації та успіхи новостворених громад. Особливого значення розбудова дієвої комунікації зі ЗМІ набуває в процесі роздержавлення, коли комунальні газети, в багатьох із яких співзасновниками свого часу були районні ради, вирушають у вільне плавання, а в інформаційному просторі починають активно діяти ОТГ. Наразі гостро постає необхідність пошуку нового формату співпраці, який відповідав би вимогам сьогодення та інтересам усіх учасників медійного простору.

У ході спілкування співрозмовники зійшлись на думці, що співробітництво між представницьким органом Чернігівщини та обласною організацією Національної спілки журналістів України треба всебічно розвивати і заохочувати представників четвертої гілки влади до висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування. І не в останню чергу цьому сприятиме той факт, що віднедавна Ольга Чернякова стала позаштатним радником голови обласної ради Ігоря Вдовенка.


Автор: Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Обласний антирейдерський штаб провів чергове засідання

20 липня відбулося чергове засідання оперативного штабу з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу, на якому розглянуто звернення громадян.Під час засідання було...

Чи знайдеться на полях Чернігівщини місце нішевим культурам?

Перспективи вирощування та збуту нішевих культур розглянули учасники «Дня поля», проведеного вчора на Ічнянщині. До заходу долучилися перший заступник голови облдержадміністрації...

Ліцей побуту таки приєднали до 9-го училища

Об’єднання чернігівських професійного ліцею побуту і вищого професійного училища побутового обслуговування відбулося. Відповідне рішення прийняте Міністерством освіти України 26 червня. Та...

Перші плоди поштового експерименту: звільнені листоноші, невдоволені селяни, падіння тиражів газет

Поштовий експеримент, відповідно до якого стаціонарні відділення в селах планують замінити на пересувні, викликав реальне обурення у газетярів, представників влади, керівників громад і, що...

У Чернігові прив’язали до стовпа чоловіка, який зіпсував стелу Героям Небесної Сотні

Кілька днів тому чоловік (раніше кілька разів судимий) обкидав скляними пляшками стелу Героїв Небесної Сотні, що на Красній площі Чернігова. Сьогодня пообіді цього чоловіка в районі Красного...  (Коментарів: 4)