Як проходить реформа військових комісаріатів на Чернігівщині | Події і коментарі
Субота, 21 липня 2018, 20:43
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Як проходить реформа військових комісаріатів на Чернігівщині

10:40 17.11.2017    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

З ходом реформування Чернігівського обласного військового комісаріату у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки в рамках реалізації пілотного проекту мали можливість ознайомитися журналісти вчора, 16 листопада.

Одна з новацій — створення на базі Чернігівського обласного та Козелецького районного військових комісаріатів нових посад — рекрутерів-інструкторів, які займаються пошуком та підбором потенційних кандидатів для військової служби за контрактом для всіх родів військ Збройних Сил України.

Наразі діяльність рекрутерів є лише експериментальною, проте від результатів цього експерименту залежить подальший розвиток в Україні військової служби за контрактом. Про це, зокрема, зазначив начальник відділу комплектування військовослужбовцями за контрактом головного управління персоналу Генштабу ЗСУ Андрій Полонський:

— Експеримент розрахований до кінця року і він ще триває. В січні 2018 року запланована доповідь вищому військовому керівництву країни для прийняття остаточного рішення щодо переформатування військкоматів.

Уже зараз можна казати, що експеримент дає результати. Так, зокрема, у Козелецькому районі відбулося виконання плану з набору контрактників на 120%.

Стосовно ж призову до лав ЗСУ: більшість призовників, з якими вдалося поспілкуватися представникам ЗМІ, вважають, що військова служба точно не буде зайвою для них у подальшому житті, в тому числі її досвід знадобиться при пошуку роботи. Відчутна і патріотична налаштованість молодих людей.

Зі свого боку, військовики вже вкотре спростували інформацію щодо начебто залучення солдат-строковиків до участі в проведенні АТО. Окрім того, вони запевнили, що за працюючими призовниками зберігається робоче місце та середньомісячна заробітна плата.

Обласний військовий комісар Олександр Криворучко попередив, що за ухиляння від призову на строкову військову службу передбачена кримінальна відповідальність:

— На перший раз порушники обходяться штрафом, на другий раз інформація вміщується до єдиного реєстру як порушення чинного законодавства, що може призвести до осудження. І такі випадки під час минулого призову вже були — засуджено трьох осіб строком до двох років.

Наразі в області план по набору на строкову службу виконано на 86% — кажуть у Центрі комплектування та соціальної підтримки. Залишилося набрати 61 призовника та відправити чотири команди до Національної гвардії України і одну до Держспецтрансслужби. Варто нагадати, що осіння призовна кампанія цього року завершується 26 листопада.


Автор: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Обласний антирейдерський штаб провів чергове засідання

20 липня відбулося чергове засідання оперативного штабу з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу, на якому розглянуто звернення громадян.Під час засідання було...

Чи знайдеться на полях Чернігівщини місце нішевим культурам?

Перспективи вирощування та збуту нішевих культур розглянули учасники «Дня поля», проведеного вчора на Ічнянщині. До заходу долучилися перший заступник голови облдержадміністрації...

Ліцей побуту таки приєднали до 9-го училища

Об’єднання чернігівських професійного ліцею побуту і вищого професійного училища побутового обслуговування відбулося. Відповідне рішення прийняте Міністерством освіти України 26 червня. Та...

Перші плоди поштового експерименту: звільнені листоноші, невдоволені селяни, падіння тиражів газет

Поштовий експеримент, відповідно до якого стаціонарні відділення в селах планують замінити на пересувні, викликав реальне обурення у газетярів, представників влади, керівників громад і, що...

У Чернігові прив’язали до стовпа чоловіка, який зіпсував стелу Героям Небесної Сотні

Кілька днів тому чоловік (раніше кілька разів судимий) обкидав скляними пляшками стелу Героїв Небесної Сотні, що на Красній площі Чернігова. Сьогодня пообіді цього чоловіка в районі Красного...  (Коментарів: 4)