Чому знесуть сараї біля жіночої колонії? | Події і коментарі
Субота, 21 липня 2018, 13:03
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Чому знесуть сараї біля жіночої колонії?

08:27 09.01.2018    Версія для друку  Коментарі 1 Оцінок:
0

34 незаконні об’єкти знесуть до кінця місяця. Мова йде про старі дерев’яні сараї біля жіночої колонії. Хоча вони там стоять не одне десятиліття, та лише нещодавно прокуратура виявила порушення та загрозу для виправної установи від їх розміщення. 

Тамара Ткаченко, заступниця начальника Чернігівської виправної колонії №44: «Згідно припису прокуратури, враховуючи, що дані споруди розташовані поруч із маскувальною огорожею, опади, які стікають із стріх підмивають та руйнують її, завдають істотної шкоди установі. Вказане сприяє послабленню режиму Чернігівській виправній колонії».

Працівниця колонії підтверджує, ці споруди дійсно загрожують режиму установи, завдяки ним через стіни паркану можуть потрапляти наркотичні речовини, мобільні телефони та алкоголь.

Тамара Ткаченко: 
«В 2017 році було близько 20 випадків перекиду заборонених предметів на територію установи, яка охороняється».

Крім цього, під час дослідження споруд комісія зафіксувала ще декілька порушень.

Денис Король, інспектор-ревізор КП «Муніципальна варта»: «Ці об’єкти розміщенні не законно, без жодних погоджувальних документів. Земельна ділянка під встановлення таких об’єктів не виділялася».

Документів на сараї немає, тож з’ясувати, хто власники споруд, неможливо.

Денис Король: «Комісією було прийнято рішення, що дані об’єкти, оскільки вони встановлені незаконно, підлягають демонтажу. На сьогоднішній день ми приїхали сюди, щоб розмістити інформаційні повідомлення та попередити власників про те, що 22 січня цього року буде відбуватися примусовий демонтаж цих об’єктів, тому власником надано термін на добровільний демонтаж або звільнення цих об’єктів від їхнього майна».

Ті речі, які не заберуть з сараїв до початку зносу, вивезуть на спеціальний майданчик для зберігання.

Сюжет телеканалу "Дитинець"


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Гість Алееоп 2018-01-10 10:55:26   Оцінок:
0

Их, по-хорошему, сжечь надо)) Там такой рассадник антисанитарии, что я бы на месте демонтирующих людей, просто боялся бы подойти к этому куску говна.

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Обласний антирейдерський штаб провів чергове засідання

20 липня відбулося чергове засідання оперативного штабу з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу, на якому розглянуто звернення громадян.Під час засідання було...

Чи знайдеться на полях Чернігівщини місце нішевим культурам?

Перспективи вирощування та збуту нішевих культур розглянули учасники «Дня поля», проведеного вчора на Ічнянщині. До заходу долучилися перший заступник голови облдержадміністрації...

Ліцей побуту таки приєднали до 9-го училища

Об’єднання чернігівських професійного ліцею побуту і вищого професійного училища побутового обслуговування відбулося. Відповідне рішення прийняте Міністерством освіти України 26 червня. Та...

Перші плоди поштового експерименту: звільнені листоноші, невдоволені селяни, падіння тиражів газет

Поштовий експеримент, відповідно до якого стаціонарні відділення в селах планують замінити на пересувні, викликав реальне обурення у газетярів, представників влади, керівників громад і, що...

У Чернігові прив’язали до стовпа чоловіка, який зіпсував стелу Героям Небесної Сотні

Кілька днів тому чоловік (раніше кілька разів судимий) обкидав скляними пляшками стелу Героїв Небесної Сотні, що на Красній площі Чернігова. Сьогодня пообіді цього чоловіка в районі Красного...  (Коментарів: 4)