У 12 школі скоротили перерви: як проходить експеримент? | Події і коментарі
Понеділок, 20 серпня 2018, 20:00
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

У 12 школі скоротили перерви: як проходить експеримент?

13:20 07.02.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Чернігівська школа вже 2 тижні працює за німецьким графіком. На початку нового навчального семестру у 12-й школі вирішили провести незвичайний експеримент та скоротити тривалість перерв. Тепер вони тут по 5 і по 10 хвилин. 

Учні та учениці радіють, що тепер раніше йдуть додому. А мінуси нового графіку відчувають лише щодо деяких предметів.

Вероніка Глібова, учениця 8 класу: «Перед та після фізкультури 5 хвилин, щоб перевдягтися, трошки не вистачає. Але нас з фізкультури часто відпускають на 5 хвилин раніше і ми встигаємо. На інших уроках такої проблеми майже немає, тому що ми вже звикли, тепер нам 10 хвилин здається багато, а 15 взагалі».

Ідея змінити звичний розклад з’явилася після поїздки делегації директорів чернігівських шкіл до Баварії. Там наші освітяни мали змогу спостерігати, як вчаться німці.

«У них взагалі відсутні перерви. Тільки існує одна велика перерва – 20 хвилин – після 3-го уроку. І протягом дня є ще одна перерва в 20 хвилин. У них уроки йдуть один за одним, тому діти навчені економити час. Ось ми й задумались, що економити час треба вміти і вчити цьому дітей», – каже директор школи №12 Василь Гопаченко.

Новий графік допомагає знизити рівень шуму та навіть заощадити. У 12-й школі кажуть, що вже в цьому пересвідчилися. В результаті скорочення перерв учні 1-ї зміни зекономили 20 хвилин, а другої – 35. Отже, школа заощаджує енергоресурси, особливо ввечері. А на перервах стало значно спокійніше.

Працівники 12-ї школи до нового графіку вже призвичаїлися. Діти ще в процесі. Директор закладу каже, поки що серйозних скарг на розклад не було, а більшість батьків та вчителів ідею схвалили.

Оскільки школярі раніше йдуть додому, у них з’являється більше часу на спілкування з батьками, гуртки і просто на відпочинок.

По закінченню 3-ї чверті у школі збираються підбити підсумки і вирішити, чи продовжиться експеримент далі. Якщо ж він буде невдалим, графік скорегують, запевняє директор. Тож запрошує батьків висловлювати свої побажання і пропозиції, аби рішення було колективним.

Сюжет телеканалу "Дитинець"Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Декларації з лікарями - ситуація на Чернігівщині

Всі заклади охорони здоров’я Чернігова, що надають первинну медико-санітарну допомогу, встигли укласти угоди з Національною службою здоров’я під час другої хвили, яка...

Проектні заявки, креативні ідеї та нові знання – результат освітнього проекту «Академія громадського активіста»

Протягом шести місяців активісти Корюківської, Менської та Холминської об’єднаних територіальних громад вчилися бути справжніми лідерами та працювати у команді. Це стало можливим завдяки...

Рейтинги чернігівських шкіл за підсумками ЗНО та результатами олімпіад

Рейтинг якості знань учнів чернігівських шкіл за підсумками ЗНО та результатами олімпіад оприлюднив сьогодні під час звіту в міській ради начальник міського управління освіти Василь...

Коли на стадіоні Гагаріна з’явиться нове табло?

Нове табло на стадіоні ім.Гагаріна буде, але коли саме поки невідомо.  Про це заявив віце-президент ФК "Десна" Ігор Базалінській. "Владислав Атрошенко обіцяв допомогти з питанням...

З 21 серпня в 5 селах Козелецького району тимчасово не буде газу

ПАТ "Чернігівгаз" повідомляє своїх клієнтів, що з 21 серпня, у зв`язку з проведенням планових ремонтних робіт на складових газорозподільної системи та технічного обслуговування газопроводів, в 5...