Як область готується до весняного паводку | Події і коментарі
Неділя, 20 квітня 2025, 07:04
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Як область готується до весняного паводку

09:12 21.03.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Гідрометцентр визначив можливі критичні зони на Чернігівщині, де можуть виникнути проблемні ситуації в період проходження весняного водопілля.

Так, на річці Дніпрі прогнозують досягнення і тривале перевищення небезпечних відміток рівня води в Ріпкинському та Чернігівському районах. Це може призвести до обтоплення водами Дніпра і Сожу населених пунктів, відрізання їх від основних шляхів сполучень, затоплення ділянок доріг місцевого значення. Тривалий паводок може ускладнити умови життєдіяльності населення в цих районах, як це відбулося навесні 2013 року.

Фахівці також попереджають, що при проходженні водопілля тривалий час утримуватиметься затоплення заплави річки Десни біля Новгорода-Сіверського. Тут варто очікувати на досягнення небезпечних відміток обтоплення (оточення водою, відрізання від шляхів сполучення) та початкове підтоплення водами Десни низькорозташованих садиб ряду населених пунктів у Новгород-Сіверському, Коропському, Куликівському, Сосницькому, Менському та Городнянському районах.

Аби попередити надзвичайні ситуації, пов’язані з паводком, відповідні служби постійно моніторять рівень води на зазначених територіях. Як уже повідомлялося, минулого тижня проведено обліт критичних зон, щоб наочно відстежити стан справ.

Загалом же область почала готуватися до весняного водопілля ще з початку року. В облдержадміністрації у січні затверджено план заходів щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2018 року на території Чернігівської області.

План передбачає чітку підготовку місцевих органів влади до проведення оперативних заходів у разі виникненні надзвичайних ситуацій, а також створення умов для успішного подолання їх наслідків.

При цьому важливими складовими, безперечно, мають бути попереджувальні дії та співпраця між органами влади на місцях і відповідними службами. Акцент також на оперативному оповіщенні мешканців населених пунктів у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Поки що морози стримують весняне водопілля. Проте, вже незабаром, за прогнозами синоптиків, на території Чернігівщини буде плюсова температура.


Автор: За інформацією Департаменту цивільного захисту населення та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)