Атрошенко задоволений, що на поминальні дні на вулиці Шевченка вдалося уникнути заторів | Події і коментарі
Понеділок, 20 серпня 2018, 01:53
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Атрошенко задоволений, що на поминальні дні на вулиці Шевченка вдалося уникнути заторів

09:14 18.04.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Вчора, 17 квітня, на ранковій розширеній нараді Чернігівський міський голова Владислав Атрошенкоподякував усім працівникам міських служб, які були задіяні в організації поминальних днів у Чернігові.

Я хочу подякувати працівникам комунальних підприємств міста - «Спеціалізованому комбінату комунально-побутового обслуговування», «АТП-2528», «Міськсвітлу» - за організацію поминальних днів. Зокрема, подяка працівникам Патрульної поліції Чернігова за взаємодію, яка була продемонстрована під час проведення поминальних днів 15-16 квітня в Чернігові. Також хочу подякувати чернігівцям-власникам автомобільного транспорту, які все-таки поїхали на менш комфортну ділянку дороги, але з розумінням, що це розгрузить напрямок дороги вул. Шевченка – Кленова, - сказав Владислав Атрошенко.

Враховуючи досвід минулих років, цьогоріч у Чернігові в поминальні дні було прикладено максимум зусиль для запобігання заторів і розвантаження вул. Шевченка. Зокрема, власникам приватного автотранспорт, які збиралися їхати до кладовища «Яцево», пропонувалося скористатися альтернативним маршрутом: вул. Кільцева – Олександрівка – траса Товстоліс – польова дорога на кладовище Яцево. Нововведенням було й те, що власники приватного автотранспорту мали змогу виїхати з кладовища тільки по польовій дорозі в напрямку траси на Товстоліс.

Ми були у ризикованій ситуації з польовою дорогою. За часом вона не встигала висохнути. Ми пішли на ризик і зробили все що було можливо. З 6500 автомобілів, які поїхали по польовій дорозі, застрягло тільки 8. Але ми розуміли, що таке можливо, тому по всій польовій дорозі виставили на чергування аварійний транспорт та людей для надання допомоги, - сказав Владислав Атрошенко, підкресливши, що завдяки цій дорозі вдалося уникнути транспортного колапсу.

Загалом по місту цього року, люди в громадському транспорті на кладовище добиралися  без проблем, за 10 хвилин. А деякі з попередніх років на це витрачалося півтори години і більше.

Підводячи підсумки міський голова сказав, що, можливо, на наступний рік приватний транспорт буде і заїжджати і виїжджати тільки польовою дорогою, - але за умови, що ця дорога буде суха та придатна:

Ми розуміємо, що це не ідеальна дорога. Зараз її було підсипано відпрацьованими шлаками з ТЕЦ. На майбутнє, можливо, ми там знімемо частину ґрунту і зробимо підсипку дещо кращу – з піску, щебіню та шлаку. Іншого там не буде, тому що все-таки нерозумно на цю дорогу витрачати більші кошти ніж цього разу. На наступний рік потрібно й інше допрацювання. А саме, щоби рації відповідальних комунальних працівників, задіяних в організації руху на ділянці польової дороги, були на частоті з поліцією. Бо були помилки, коли виник затор на лісовій дорозі, а регулювальник не знав про цю ситуацію і запускав надалі автотранспорт. А при наявності зв’язку  таку ситуацію розв’язали б простіше і швидше.


Автор: Прес-служба Чернігівської міської ради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

У Чернігові вандали обмалювали зупинку

Невідомі в ніч із четверга на п’ятницю 17 серпня обмалювали зупинку громадського транспорту неподалік центру зайнятості, на вулиці Попудренка, в Чернігові....

На «5 кутах» у Чернігові відзавтра буде круговий рух

Із завтрашнього дня, 18 серпня, на перехресті просп. Перемоги та вул. Олександра Молодчого змінюється напрям руху автотранспорту – на цій ділянці організовується рух автотранспорту по колу....  (Коментарів: 2)

Всі бажаючі запрошуються до участі в фотоконкурсі "Архітектура Чернігівщини"

Управління культури і туризму Чернігівської міської ради та Міський Палац культури оголошує конкурс фотографій «Архітектура Чернігівщини»  До участі запрошуються...

Номінанти на звання Почесного громадянина міста Чернігова в цьому році

Цього року на присвоєння звань "Почесний громадянин міста Чернігова" номіновані двоє чернігівців, які у своїх галузях ще за життя стали людьми-легендами. Перший з них...

27 підприємств області мають заборгованість по зарплатні

Завдання №1: Не допустити подальшого зростання заборгованості із заробітної плати в області.  На цьому наголосила заступник голови ОДА Наталія Романова під час засідання профільної комісії,...