Про реалізацію проектів громадського бюджету в 2017 році звітували у міській раді | Події і коментарі
Середа, 05 серпня 2020, 04:27
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Про реалізацію проектів громадського бюджету в 2017 році звітували у міській раді

09:19 23.04.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

20 квітня про реалізацію проектів громадського бюджету, які перемогли у 2016 року в місті Чернігові та виконувалися в 2017, звітували їх автори та виконавці. Публічний звіт проходив на засіданні робочої групи з питань реалізації громадського бюджету (бюджету участі) у Чернігівській міській раді.   

-         Цей захід буде традиційним кожного року. Про те, які проекти перемогли у місті і як вони реалізувалися, має дізнатися якомога більше чернігівців, - сказав заступник міського голови Олександр Ломако, голова робочої групи з питань реалізації громадського бюджету. 

Він повідомив, що у 2016 році визначені 29 проектів-переможців  громадського бюджету, на які було спрямовано приблизно 6,5 млн грн бюджетних коштів міста. З них реалізовані 26 проектів. Три проекти ще не вдалося здійснити через ряд причин, з них: 2 – у сфері ЖКГ, 1 – у сфері культури.  Але їх виконання продовжуватиметься у поточному році.

З 15 квітня вже розпочався прийом проектів на поточний рік, який триватиме до кінця травня - і принагідно заступник міського голови закликав містян взяти активну участь у розробці громадських проектів, адже будь-яка ідея має право бути висловленою, а якщо її підтримає громада – то і втіленою.  

Як вже повідомлялося раніше, у минулому році було подано понад 100 проектів, а участь у голосуванні взяли 23 тисячі чернігівців, що свідчить про зріст громадської активності у місті. 

Отже:

Проект «Організація спортивної реабілітації інвалідів з вадами зору», який втілювала у життя ГО  «Конкордія», сприяв популяризації «сліпого футболу» серед громадськості. Заняття проводилися на базі школи-інтернату для дітей з вадами зору у м. Чернігові. За час реалізації проекту загалом проведено 68 тренувальних занять та  6 майстер-класів, які проходили, крім Чернігова, у різних містах країни: Київ, Харків, Умань, Слов’янськ. 

Інший проект ГО «Конкордія»  - "Організація соціального патронату та психологічного супроводу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування".

Основною цільовою аудиторією проекту є діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування в кількості 398 осіб, які стоять на первинному обліку міської служби у справах сім’ї, дітей та молоді, а також члени їх сімей. Результатом реалізованого проекту є зменшення психологічної травматизації, профілактики девіантної та делінквентної поведінки вищезазначеної категорії дітей та підлітків. Формування та навчання в них навичок позитивної «Я-концепції» та мотивації до активного громадського життя у м. Чернігові. Загалом проведено 76 тренінгових занять, 210 індивідуальних консультацій.

Проект "Вибір-5: впровадження науково обгрунтованої профілактики наркоманії, ВІЛ/СНІДу та злочинності серед п’ятикласників шкіл Чернігова". У межах проекту проведені два 20-годинні тренінги, 3 семінари для тренерів, надрукований профілактичний буклет та роздатковий матеріал для учнів, створений фільм про проект "Вибір -5", проведений конкурс малюнків на тему "Здоровий спосіб життя". 

Декілька проектів, реалізованих у минулому році, були спрямовані на підтримку дітей та людей з інвалідністю.

Серед них: «Створення групи денного перебування для дітей з інвалідністю, які не відвідують навчальні заклади». Проект реалізовувала ГО  "Голос батьків".

Група денного перебування забезпечувала надання соціальної послуги денного догляду для дітей з інвалідністю, старшого дошкільного та шкільного віку від 4 до 18 років, які не відвідують навчальні заклади. Впровадження цього проекту сприяло забезпеченню  соціальної адаптації та реабілітації дітей з інвалідністю.

Загальна кількість дітей, які перебували у групі денного догляду впродовж 6 днів на тиждень становила  47 дітей в рамках проекту. Регулярно, не менше 2-х разів на тиждень групу відвідували 37 дітей. 

Ще один проект, спрямований на підтримку осіб з інвалідністю, зокрема, реалізацію свого права на пересування, реабілітацію, освіту та соціалізацію, впроваджувала  Чернігівська міська благодійна організація батьків і дітей інвалідів з дитинства "Логос". Проект має назву «Служба соціального таксі - новий крок у доступне суспільство».

Робота служби соціального таксі в місті для людей з інвалідністю, надає  їм нові можливості для вирішення своїх насущних питань, можливість до спілкування та соціалізації, освіти та розвитку, залучення до активного способу життя. Робота служби соціального продемонструвала великий попит на цю послугу, адже вона дуже потрібна для людей з обмеженими можливостями для вирішення своїх насущних проблем і жити повноцінним життям.  За час реалізації проекту було здійснено майже 3 тисячі поїздок на відстань від 5 до 25 км, якими скористалися 200 осіб. Здійснювалися реабілітаційні, освітні, медичні, соціально-побутові маршрути. Транспорт для надання послуг соціального таксі орендувався у «Деснапастранс».

У рамках проекту "Соціальна підтримка та реабілітація інвалідів по зору у м. Чернігові", реалізованого управлінням транспорту та зв’язку міської ради, розпочато обладнання міського транспорту системою внутрішнього та зовнішнього озвучення зупинок. Загалом обладнано 34 одиниці тролейбусів КП "ЧТУ". 


Автор: Прес-служба Чернігівської міської ради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Стартував ремонт дороги Київ-Чернігів ФОТО

Всього капітальним ремонтом буде охоплено 80 км міжнародної траси М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі від Києва до Кіптів. В межах Чернігівської області буде капітально відремонтовано...

Жінка з Прилук пожартувала про зґвалтування доньки

Жителька Прилуцького району повідомила про зґвалтування її доньки, однак поліцейські встановили, що виклик громадянки виявився неправдивим, йдеться в інформації правоохоронців.   3...

1000 кілометрів за 37 дні: мандрівник Олександр Волощук анонсував свою нову пішу подорож

Відомий чернігівський мандрівник Олександр Волощук 7 серпня починає свою чергову подорож. Цього разу Україною, яку він планує пройти пішки з півночі на південь. Про свої плани він розповів під час...

Потрійна ДТП на вулиці Ринковій ФОТО

В Чернігові на вулиці Ринковій не розминулися відразу три автівки, повідомляється в чаті Чернігів оперативний.  В автопригоду потрапили вантажівка, фургон та легковик.  На місці...

Чернігівський стадіон отримав ліцензію на проведення матчів професійного рівня ФОТО

«Чернігів-Арена», що в мікрорайоні ЗАЗ, включена до списку стадіонів Української асоціації футболу. Повідомляється на сторінці ФК «Чернігів». Це дозволить приймати матчі...