«Місто майбутнього»: міськрада даватиме гроші за ідеї розвитку міста | Події і коментарі
Неділя, 08 грудня 2019, 16:04
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

«Місто майбутнього»: міськрада даватиме гроші за ідеї розвитку міста

13:15 15.05.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Відтепер активні мешканці Чернігова зможуть отримати гроші за подані ідеї, пропозиції та зауваження щодо розвитку міста.

Проект Програми з підтримки громадських ініціатив «Місто майбутнього» виноситься на розгляд членів виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Згідно з додатком, прийматимуться ідеї щодо залучення коштів до бюджету, концептуальні пропозиції щодо напрямків розвитку міста  та зауважень щодо діяльності всіх органів місцевої влади.

Хто отримуватиме мотиваційне заохочення вирішуватиме виконавчий комітет на підставі рішення конкурсної комісії, яка відбирає ідеї  і пропозиції з числа поданих до  міської ради і мають в подальшому реалізуватись, та зауваження наданих до профільних структур міської ради, на ім’я міського голови.

Конкурсна комісія складатиметься на 50% з представників профільних структур міськради і на 50% з представників громадськості.

Як зазначається у додатку, розмір мотиваційного заохочення може бути наступним:

-  за подану концептуальну пропозицію у розрізі усього міста – від двох мінімальних заробітних плат, якщо один автор та до шести заробітних плат в цілому, якщо три і більше авторів.

- за подані зауваження,  десять громадян, які подали найбільше зауважень по роботі органів Чернігівської міської ради отримують по одній мінімальній заробітній платі кожний в кінці року.

- за подані опрацьовані ідеї з повним процесом їх реалізації, які принесуть місту прямий дохід, чи через податки. Мотиваційне заохочення складе 1% від річного доходу від цієї впровадженої  ідеї, виплата автору кожного року довічно.

Додамо, що у разі затвердження проекту Програми виконавчим комітетом, її розглядатимуть депутати міської ради на черговій сесії. 


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Через гепатит оголошено карантин у садочку в Чернігові

У чернігівському садочку №45 оголосили карантин в зв’язку з тим, що в одного вихованця виявили гепатит.  Хлопчик, який захворів, «підхопив» інфекцію від свого брата —...

В Чернігові нагородили меценатів року

Меценати, благодійники з усіх куточків області і не тільки зібрались у залі чернігівського художнього музею. Мета – відзначити кращих з кращих. Відзначити тих, хто дарує іншим частинку...

Більше 5 мільйонів витратили на покарщення житлових умов бійців

Упродовж 2015-2018 років на Чернігівщині покращили житлові умови 55 родин загиблих учасників антитерористичної операції та 26 бійців, які мають інвалідність внаслідок участі у...

Громади Чернігівщини недоотримають більше 43 мільйонів гривень субвенції на соціально-економічний розвиток у 2019 році

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали 23 млн грн із запланованих 67 млн 4 грудня на засіданні Уряду було внесено зміни до розпорядження Кабінету Міністрів від 10.07.2019 року №...

Через помилку лісника на Чернігівщині незаконно вирубили 440 дерев

Прокуратурою області забезпечено підтримання публічногообвинувачення у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості,допущеної працівником комунального лісгоспу, яка призвела до...