У Чернігові визначили перевізників автобусних маршрутів № 18 та № 47 | Події і коментарі
Середа, 19 червня 2019, 02:43
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

У Чернігові визначили перевізників автобусних маршрутів № 18 та № 47

16:25 25.06.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

У Чернігові сьогодні, 25 червня, відбувся конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Загалом було подано дві пропозиції: від ФОП Осипенко С. Г. на маршрут № 18 (Дитячий світ – Дачі (Рудка) та від ФОП Гребінник А. В. на маршрут № 47 (Хімволокно – Дачі (Якубівка). Подані заявки були погоджені відповідною комісією.

На інші три позиції (маршрут № 22-а, № 29 та № 36) пропозицій не надійшло. Як зазначив начальник управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради Олександр Рижий, подальшу долю цих маршрутів визначатиме транспортна рада, яка прийматиме рішення щодо зміни руху маршруту чи взагалі виводити їх з міської транспортної мережі.

Наразі маршрут № 36 (№ 36-с) тимчасово обслуговує КП «ЧТУ». Маршрути № 29 та № 22-а не обслуговуються.

Заступник міського голови Андрій Черненко наголосив, що наразі необхідно терміново вирішити дане питання, щоб забезпечити перевезення мешканців за цими маршрутами. Наприклад, при можливості підписати додаткові угоди з перевізниками. Він також зазначив, звертаючись до представника перевізника маршруту № 47, щоб на кінцевих автобусних зупинках були розміщені чіткі затверджені графіки руху маршруту, а у салонах автобусів висіли переліки пільгових категорій громадян.

Крім того, члени комісії звернули увагу на чистоту в салонах, зовнішній вигляд, фаховість, а також, що є дуже важливим, перевірку стану здоров’я водіїв.

Довідково. Конкурс, організатором якого є управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради, був оголошений 17 травня і до 8 червня приймалися заявки від перевізників.

Перелік об’єктів, на які оголошувався конкурс

 

 № з/п

 

 Номер маршруту

 

 Назва маршруту

Кількість/

резерв та клас автобусів

 

 Режим руху

Час роботи,

інтервал, хв.

 Періодичність

 Пасажиро-місткість

 1.

 18

 Дитячий світ –

Дачі (Рудка)

 1/1,

 клас І, ІІ

 Звичайний

60-120 хв.(за розкладом)

 Щоденно

 Понад 35

 

 2.

 

 22-а

 вул. Захисників України – Дачі (Рівнопілля)

 (через вул. Кільцеву)

 1/1,

 клас І, ІІ

 

 Звичайний

60-120 хв.(за розкладом)

 Квітень-жовтень щоденно

 

 Понад 35

 

 3.

 

 29

 

 ЗАЗ – Подусівка

 

 6/1,

 клас А, В, І, ІІ

 

 Звичайний

з 6.00 до 19.00

 12-18 хв.

з 19.00 до 21.00

 25-30 хв.

 

 Щоденно

 

 Понад 19

 

 4.

 

 36

 

 Епіцентр –

 Дачі (Жавинка)

 

 6/1,

 клас А, В, І, ІІ

 

 Звичайний

з 6.00 до 19.00

 12-18 хв.

з 19.00 до 21.00

 25-30 хв.

 

 Щоденно

 

 Понад 19

 

 5.

 

 47

 Хімволокно –

Дачі (Якубівка)

 1/1,

 клас І, ІІ

 

 Звичайний

60-120 хв.(за розкладом)

 Квітень-жовтень щоденно

 

 Понад 35

За умовами конкурсу, для здійснення перевезень пасажирів на міських маршрутах загального користування у м. Чернігові допускалися автобуси:

  •  зареєстровані відповідно до чинного законодавства;
  •  які перебувають у належному технічному стані;
  •  обладнані не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей для автобусів, що працюють у звичайному режимі руху.

За додатковими умовами, перевізник зобов’язаний, зокрема, впродовж 2-х місяців з дати укладеного з Організатором договору про організацію пасажирських перевезень за власні кошти обладнати всі автобуси засобами GPS-моніторингу, підключити їх до системи, забезпечувати належну експлуатацію та постійну роботу встановлених засобів GPS-моніторингу, а також ремонт, модернізацію та заміну; передати усі майнові та немайнові права на GPS-дані про роботу автобусів, отримані в результаті надання послуг з перевезення пасажирів, управлінню транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради. Крім того, встановити автоматизовані системи безготівкової оплати проїзду на автобуси, які пропонуються для роботи на маршрутах, що є об’єктами конкурсу, упродовж 6 місяців з дати, яка буде визначена наказом Організатора.


Автор: Прес-служба Чернігівської міської ради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

В Острі поліція вилучила у містянина зброю

В ході операції «Зброя та вибухівка» поліція вилучила у жителя Остра обріз військової рушниці. Поліцейські Козелецького відділення поліції отримали інформацію, що мешканець Остра...

У Чернігові презентували книгу «Герої Сіверського краю»

Перший том Книги пам’яті Чернігівської області «Герої Сіверського краю» був презентований сьогодні під час брифінгу в облдержадміністрації. — У книзі зібрано матеріали...

3 липня пройде акція «День без поліетилену»

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак закликав заклади торгівлі та послуг (супермаркети, магазини, ринки) 3 липня – у Міжнародний день відмови від поліетиленових...

Чернігів отримав перші два з шести щойно придбаних тролейбусів

Перші два з шести нових тролейбусів, які Чернігів придбав цього року за кошти міського бюджету, вже надійшли до тролейбусного депо. Зараз вони проходять «обкатку» та процедуру...

Біля Красної площі замінено підземні комунікації, що були в критичному стані

Реконструкція підземних мереж поряд з Красною площею на завершальній стадії. Водопровід та каналізація, які проходили по периметру – по вул.Шевченка, Гетьмана Полуботка та Магістратській -...