На детском саду в центре Чернигова город может потерять 10 миллионов | Події і коментарі
Неділя, 22 липня 2018, 01:50
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

На детском саду в центре Чернигова город может потерять 10 миллионов

11:27 12.07.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Если юридический отдел вовремя не подсуетится, то городской бюджет Чернигова рискует остаться и без здания и без вложенных в его ремонт денег.

Речь идет о здании по улице Коцюбинского, 52 (во дворах напротив Главпочтамта). Когда-то здесь уже был детсад, но затем долгое время в помещениях находились структуры «Укртелекома».

Несколько лет назад «телефонисты» покинули здание, а город взялся за ремонт здания с тем, чтобы превратить его снова в садик.

Сегодня в ходе заседания исполкома Черниговского горсовета Владислав Атрошенко обрати внимание на то, что истекают исковые сроки и если в ближайшие полгода не начать тяжбы, то все вложенные деньги вылетят в трубу.

– Вивчіть ситуацію і доповісте мені особисто в якому напрямку ми рухаємося. Бо якщо не буде рішення про передачу або розподіл коштів – ми втратимо все, що вклали, – обратися мэр к начальнику юридического отдела горсовета.

– Шляхом позовної заяви нам треба підстрахуватися в цьому процесі щоб ми не втратили кошти, – добавил городской голова.

Напомним, сейчас продолжаются тяжбы за имущество «Укртелекома». Государство обратилось с исками в суды к компании, которая владеет акциями наиболее крупного оператора связи.

https://www.0462.ua


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Обласний антирейдерський штаб провів чергове засідання

20 липня відбулося чергове засідання оперативного штабу з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу, на якому розглянуто звернення громадян.Під час засідання було...

Чи знайдеться на полях Чернігівщини місце нішевим культурам?

Перспективи вирощування та збуту нішевих культур розглянули учасники «Дня поля», проведеного вчора на Ічнянщині. До заходу долучилися перший заступник голови облдержадміністрації...

Ліцей побуту таки приєднали до 9-го училища

Об’єднання чернігівських професійного ліцею побуту і вищого професійного училища побутового обслуговування відбулося. Відповідне рішення прийняте Міністерством освіти України 26 червня. Та...

Перші плоди поштового експерименту: звільнені листоноші, невдоволені селяни, падіння тиражів газет

Поштовий експеримент, відповідно до якого стаціонарні відділення в селах планують замінити на пересувні, викликав реальне обурення у газетярів, представників влади, керівників громад і, що...

У Чернігові прив’язали до стовпа чоловіка, який зіпсував стелу Героям Небесної Сотні

Кілька днів тому чоловік (раніше кілька разів судимий) обкидав скляними пляшками стелу Героїв Небесної Сотні, що на Красній площі Чернігова. Сьогодня пообіді цього чоловіка в районі Красного...  (Коментарів: 4)