Вівторок, 08 жовтня 2024, 13:08
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Безоплатна правова допомога: просто і доступно

17:28 27.08.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Правові консультації, захист, представництво інтересів в суді, складання документів процесуального характеру — послуги на безоплатній основі, які можуть отримати жителі області в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Також діють відповідні Чернігівський, Ніжинський та Менський місцеві центри та 19 бюро правової допомоги.

Лише за перше півріччя 2018 року до місцевих центрів надійшло понад 7,4 тисячі звернень щодо надання безоплатної правової допомоги, видано майже 1264 доручень (70% — адвокатам, 30% — штатним працівникам центрів). Про це повідомила директор Регіонального центру Ірина Протченко під час сьогоднішнього прес-брифінгу в облдержадміністрації.

До місцевих центрів можуть звернутися найбільш чутливі та соціально незахищені категорії осіб: діти-сироти; ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (у том числі й учасники АТО); малозабезпечені; люди з інвалідністю; переселенці та особи, які претендують на отримання статусу внутрішньо переміщеної особи; біженці та інші відповідно до ст. 14 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу». Право на всі види БВПД отримали й особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі (після внесення законодавчих змін у січні цього року), в тому числі діти.

Крім того, за півроку Регіональним центром видано 958 доручень.

Наразі в даній системі працює 75 штатних працівників, з центрами співпрацює 85 адвокатів за контрактом.

Хто має право на безоплатну вторинну правову допомогу (БВПД)?

Серед пріоритетів роботи — співпраця з органами місцевого самоврядування. Значна увага — правопросвітницькій діяльності. За словами Ірини Протченко, невдовзі буде оприлюднена карта правових потреб, аби надавати правову допомогу адресно громадянам, які її потребують.

За правовою допомогою можна звернутися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. П'ятницька, 39, оф. 711, телефон 0-800-213-103. До речі, зателефонувавши за вказаним телефоном, можна отримати безкоштовну юридичну консультацію.

 


Автор: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)