Чому маячки на аварійній прибудові чернігівської 10 школи були встановлені не правильно і коли встановлять нові | Події і коментарі
Неділя, 25 серпня 2019, 16:22
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Чому маячки на аварійній прибудові чернігівської 10 школи були встановлені не правильно і коли встановлять нові

08:22 10.09.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

8 маячків на прибудові чернігівської 10 школи, в якій розташований аварійний туалет, були встановлені не правильно. Про це на засіданні комісії з вивчення технічного стану вбиралень 10 школи сказала заступник начальника управління освіти міської ради Наталія Мисливець. Чому так сталося та коли встановлять нові дізнавалася Дар’я Янушкевич.

Наталія Мисливець заступник начальника управління освіти міської ради :

«В одному кутку маячки як стояли так і стоять, а в іншому місці маячок відійшов від стіни. І чи це деформація, чи не правильно встановили їх з самого початку.»

Встановили 8  маячків 28 лютого цього року. 4 гіпсових та 4 паперових.  Півроку за ними мали б слідкувати та робити моніторинг руху стін, аби з’ясувати відходить при будівля від приміщення школи чи ні. Але потрапити у школу ні директор ні вчителі не можуть.

Олександр Карпеко   директор школи № 10:

«Аварійний стан прибудови туалету і заборонено знаходитися поруч з ним. Все. Згідно цього пункту я не можу і згідно підписів ніхто не може туди заходити»

Лариса Кожевнікова експерт з промислової безпеки:

«Я вам рекомендую на зовнішніх стінах встановити маячки. Проводити моніторинг і дивитися відійшов маячок чи ні , майже рік пройшов і лише  зараз говорять про те що відійшов маячок , а в принципі вони навіть не були встановлені»

Зараз прибудова до 10 школи, яка визнана аварійною огороджена парканом. Прохід до неї заборонений . У понеділок тут мають встановити маячки про це нам повідомила заступниця начальн6ика управління освіти Наталія Мисливець. Тоді ж і створять нову комісію до якої увійдуть рятувальники, експерти та працівники школи. Вони ж і вирішать хто буде моніторити дані цих маячків.  Дар’я Янушкевич, Роман Репа новини на ЮА: Чернігів.

Нагадаємо, комісія з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської міської ради заборонила експлуатувати будівлю школи після зимових канікул у січні. Приміщення із санвузлами через цю тріщину у стіні між основним корпусом і прибудовою визнали аварійним. 11 січня учні та їхні батьки перекрили частину проспекту Перемоги – на знак протесту проти закриття школи. 350 учнів десятої школи разом з педагогами перевели до шостої. Міська рада замовила дві технічних експертизи, з висновками яких батьки не погодилися.

Батьки замовили ще одну експертизу, проте висновок був той самий – десята школа в аварійному стані, навчатися дітям там не можна. Школярі залишилися в стінах шостої. Останній дзвоник, який відбувся 25 травня, вони провели на своєму рідному подвір’ї. 

20 червня на сайті Чернігівської міської ради з’явилося звернення директорів шкіл міста до депутатів. На їхню думку, ремонт десятої школи є недоцільним.

Директори чернігівських шкіл у своєму зверненні написали, що у мікрорайоні неподалік 10-ї школи є інші навчальні заклади – школа № 6, 20 та 24, які здатні прийняти учнів та вчителів. Тому вони вважають за необхідне оптимізувати заклад, а не витрачати гроші на його ремонт.

Відео UA: ЧернігівАвтор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як у Чернігові відзначатимуть День прапора та День Незалежності

 У Чернігові 23 та 24 серпня відзначатимуть День Державного Прапора України та День Незалежності України. У Програмі заходів: 23 серпня - 11:00 год. Акція «Я – громадянин...

Вищий навчальний заклад з Чернігова звернувся до Зеленського

Вчена рада Академії Державної пенітенціарної служби України направила на ім’я Володимира Зеленського відкрите звернення. В ньому представники Академії ДПтС просять «не допустити...

У Чернігові на три дні вимкнуть гарячу воду

У зв’язку з плановим ремонтом, з 27 по 29 серпня тепловики проведуть гідравлічні випробування магістральних теплових мереж. Про це йдеться в повідомленні Чернігівської ТЕЦ на їх...

Концерт симфонічного оркестру “Віртуози Києва” та світових зірок класичної музики

Дмитро Яблонський, диригент: «Класична музика - це не розвага, це частина життя. Якщо після концерту ви  виходите зі сльозами на очах, чи  посміхаючись...

Промышленные насосы для воды

Промышленные насосы для воды востребованы в разных сферах промышленности: от металлургической до пищевой и фармацевтической. Их главная задача – обеспечить доставку воды в место, удаленное от...