На що підуть гроші з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища? | Події і коментарі
Четвер, 27 березня 2025, 03:06
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

На що підуть гроші з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища?

08:40 19.09.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

18 вересня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

На засіданні були присутні члени робочої групи, депутати обласної ради – Віктор Кияновський, Дмитро Блауш, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Василь Новак та начальник відділу технічного нагляду Управління капітального будівництва обласної державної адміністрації Роман Шурик.

У порядку денному присутні розглянули питання стосовно пропозицій Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації щодо внесення змін до Переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік.

Василь Новак детально поінформував присутніх про ті корективи, які пропонуються до включення в оновлений перелік видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Зокрема, йшла мова про лист Ічнянської міської ради щодо аварійного стану каналізаційної насосної станції у м. Ічня.

Було прийнято рішення у поточному році завершити 1 чергу, на що необхідно до 491,00 тис. грн. Водночас існує нагальна необхідність реалізації проекту «Реконструкція каналізаційної насосної станції по вул. Скубана, м. Ічня, Чернігівської області», який потребує 2644,60 тис. грн.

Майже 30 років дана станція експлуатується без капітального ремонту. Обладнання знаходиться в аварійному стані, що може спричинити затоплення машинного відділення і як наслідок зупиниться процес відведення стоків. Ічнянська міська рада вже виготовила проектно-кошторисну документацію по «Реконструкції каналізаційної насосної станції по вул. Скубана, 1-А, м. Ічня, Чернігівської області».

Переліком передбачено фінансування природоохоронного заходу «Реконструкція блоку ємкостей очисних споруд в м. Ічня Чернігівської області» - 2491,00 тис. грн.

Було запропоновано перенести бюджетні кошти в сумі 2000,00 тис. грн. з об'єкту «Реконструкція блоку ємкостей очисних споруд в м. Ічня Чернігівської області» на об'єкт «Реконструкція каналізаційної насосної станції по вул. Скубана, 1-А, м. Ічня, Чернігівської області», а також додати кошти у розмірі 644,60 тис. грн з природоохоронного заходу «Будівництво каналізаційних мереж у центральній частині смт. Любеч». Таким чином по зазначеному об'єкту затвердити загальну суму 2644,60 тис. грн.

Ніжинською міською радою було надіслано запит на виконання природоохоронного заходу «Реконструкція частини каналізаційного колектора в м. Ніжин Чернігівської обл.» на загальну суму 600,00 тис. грн.

Окрім того, до Департаменту надійшов лист Любецької селищної ради щодо стану виконання природоохоронного заходу «Будівництво каналізаційних мереж у центральній частині смт. Любеч» - 1244,60 тис. грн. У зв'язку з неготовністю проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва каналізаційної мережі, кошти не можуть бути освоєні у поточному році, тому пропонується спрямувати кошти на виконання інших природоохоронних заходів, зокрема, і на потреби м. Ніжина.

У ході обговорення члени робочої групи вирішили підтримати пропозиції обласної державної адміністрації щодо внесення змін до переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік та рекомендувати внести відповідний проект рішення на чергове пленарне засідання обласної ради.

Також на засіданні було порушено питання стосовно проведення робіт із обробки полів пестицидами за допомогою літаків і гвинтокрилів без отримання відповідних дозволів, чим завдається шкода господарствам людей і як наслідок надходять численні скарги до екологічних служб. Разом з тим, розглядалося питання і щодо сезонного спалення пожнивних решток як на землях сільськогосподарських підприємств, так і на приватних подвір'ях, що заборонено природоохоронним законодавством.


Автор: Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)