Атрошенко натякає, що матеріал про його доньку замовив Давиденко | Події і коментарі
Вівторок, 13 листопада 2018, 05:30
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Атрошенко натякає, що матеріал про його доньку замовив Давиденко

12:03 19.09.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Народний депутат України Валерій Давиденко замовив матеріал про доньку Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка та корупційні схеми щодо ремонту доріг у Чернігові.

На це натякнув мер у своїй публікацій на Фейсбуці.

«До речі, я при свідках спілкувався з представником від фракції політичної партії "Наш край", який є куратором сайту "Челайн", і сказав, що руки йому більше не подам. Він при свідках повідомив, що ця стаття замовлена Києвом, натякаючи на відповідного народного депутата України»,- пише Атрошенко.

Також, він відповідально заявив, що його донька Анастасія, котрій 20 років,не проживає і ніколи не проживала у цивільному шлюбі, як про це зазначається у публікації.

Як раніше повідомляв ПіК, видання «Челайн» розмістило публікацію про корупційні схеми щодо ремонту доріг у Чернігові. Зокрема, зазначалося, що донька Атрошенка проживає у цивільному шлюбі чи то з батьком, чи то з сином власника однієї з приватних фірм,  яка отримує щоразу мільйонні замовлення з міської ради на асфальтування доріг. Однак, ця інформація фактично підтверджена ніяк не була.

Після цього, прес-служба міської ради звернулася із заявою до о Інституту масової інформації, Національної спілки журналістів України, Комісії з журналістської етики з приводу інформації, що опублікована у матеріалі видання Челайн.

У той же час, ані прес-служба, ані сам міський голова Владислав Атрошенко досі не прокоментували інформацію про наближені до нього підрядні фірми, за допомогою яких «викачуються» гроші з міського бюджету. 

Як відомо, нардеп Валерій Давиденко є головним спонсором видання Челайн та куратором політичноі сили "Наш край" на Чернігівщині.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Табло на стадионе в Чернигове установит компания, которая делала такие же экраны для Одессы и Донецка

Победителем тендера по определению подрядчика по продаже и монтажу светодиодного экрана на главный стадион Чернигова стало киевское ООО «Візуальні технології». Аукцион состоялся...

У Чернігові підготували перше промо відео для інвесторів

Як діяти, щоби справді залучити в місто інвесторів – питання набагато складніше, ніж може здатися на перший погляд. Чернігів як місто вже має чимало промоційних відео, у тому числі, дуже...

У Чернігові пройшов семінар «Попередження проявів сексистської реклами: інструменти місцевих органів влади та взаємодія із громадянським суспільством»

Відсутність проявів гендерної дискримінації в рекламі –важливий критерій демократичності і зрілості суспільства. Про це говорили днями на семінарі «Попередження проявів сексистської...

Чернігівщина придбала ще 5 шкільних автобусів

Чернігівська область була першою в Україні, де ще у 2001 році почала працювати програма «Шкільний автобус». Чи оновлюють автопарк?— У 2018 році за рахунок коштів освітньої...

Хулігана притягнули до суду після 6 років розшуку

Вироком Менського районного суду, чоловіка раніше судимого за хуліганство, знову засуджено за грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося...