Любецька селищна рада: четверо депутатів без житла, один - без доходів | Події і коментарі
Понеділок, 19 листопада 2018, 09:03
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Любецька селищна рада: четверо депутатів без житла, один - без доходів

11:53 19.10.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Четверо  депутатів без житла, один без доходів та пуста декларація - такий результат моніторингу е-декларацій депутатів Любецької ОТГ, проведений ГО “Агенція міських ініціатив”.

Фінансовий рейтинг: без мільйонерів та бідняків

Серед депутатського корпусу Любецької селищної ради найбільший дохід задекларувала секретар Малинівської сільської ради Алла Слободська - 140,4 тис. грн. Натомість не вказала житлові квадратні метри і вказала невелику земельну ділянку - 0,25 га.

Директор Шевченківської школи Микола Дятел (ВО “Батьківщина”) заробив за минулий рік 114,4 тис. грн. Має житловий будинок, 1,2 га землі та сільськогосподарську техніку.

Колега по партії заступник директора Павлівської школи Тетяна Даниленко заробила 101,3 тис. грн.

Найменший дохід задекларували черверо пенсіонерів і всі з ВО “Батьківщина” (Олександр Максименко, Надія Богуш, Сергій Білорус та Марія Репех) і один від Аграрної партії - Світлана Костюк.

Не вказали, бо не знали

Варто відзначити, що найбільш поширеною помилкою серед депутатів різних ОТГ є відсутність інформації у графі нерухомість. Не стала винятком і Любецька селищна рада, де четверо народних обранців не задекларували свої квадратні метри - 3 представника ВО “Батьківщина” і представник Радикальної партії О.Ляшка. Серед них медична сестра Любецької амбулаторії ЗПСМ Ольга Бобильова (ВО “Батьківщина”). Наталія Анисовець, фельдшер Швидкої допомоги та депутатка від ВО “Батьківщина” пояснила відсутність інформації у розділі нерухомості так:

Справа в тому, що квартира, в якій я живу, мені не належить. Тому й не вказувала квартиру. Нам сказали, що треба вказувати тільки ту нерухомість, котра є у власності. Тож, я так і зробила...”, - розповідає депутатка.

Подібна ситуація сталася й з секретарем Малинівської сільської ради (Радикальна партія) Аллою Слободською.

Я нічого не маю у власності. Я не власник будинку. Я навіть не зареєстрована там,” - запевняє депутатка.

Не подали декларацію

Серед депутатів Любецької селищної є й такі депутати, котрі взагалі не подали електронні декларації на сайті НАЗК. Декларацію за 2017 рік нам не вдалося знайти Ольги Бобильової, медична сестра Любецької амбулаторії ЗПСМ (ВО “Батьківщина”). Хоча за 2016 рік декларація є.

Також не вдалося знайти декларацію депутата від БПП «Солідарнісь» Віталія Червяка, який працює водієм в Шевченківській школі.

Я подавав декларацію. Мені допомагали дівчата з міської ради подати декларацію. Тому вона має бути. А чого немає - я не знаю”, - дивується депутат.

Декларації від представника “Аграрної партії” Андрія Мельника (військовослужбовець) також не виявилось на сайті НАЗК.

Як депутат, мабуть, я не подавав декларацію. Я тільки в податкову подавав. Я сам військовослужбовець і ми подавали кожен рік свою декларацію. Але потім нам сказали, що подавати вже не треба. Подавати мають тільки вище майорів. Тому, скоріш за все я й не подавав. Бо за позаминулий рік у мене є декларація точно,” - пояснює депутат.

Взагалі пусту декларацію подала Галина Васеко, котра знаходиться у декретній відпустці та представляє ВО “Батьківщина”. Таку ситуацію депутатка пояснила так:

Так, все вірно! Я подала пусту декларацію, тому що я не працюю і у власності житла немаю”.

Автолюбителі

Депутатка від Аграрної партії Світлана Костюк задекларувала у власності Рено Дастер 2016 року випуску, який придбала теж в 2016 році, хоча не вказала вартість авто. Хоча згідно ринкових цін таке авто коштує 12,5 тис доларів.

Слід зазначити, що контактні дані депутатів Любецької селищної ради на момент підготовки даного матеріалу були відсутні на офіційному сайті ради. Хоча інформація про депутатський корпус на сайті є. Контакти депутатів були надані тільки після офіційного запиту на отримання публічної інформації.


Автор: ГО “Агенція міських ініціатив”
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Заходи до Дня Гідності та Свободи

21 листопада, у середу, у Чернігові відбудуться обласні заходи до Дня Гідності та Свободи, у рамках яких заплановано: - 09:30 – презентація книги Українського інституту...

Ще три населені пункти Чернігівщини матимуть генеральні плани

Три проекти генеральних планів населених пунктів області та 2 детальні плани земельних ділянок схвалила обласна архітектурно-містобудівна рада при Управлінні містобудування та архітектури...

Відбір представників ОТГ для участі у навчальному візиті до Польщі

Громадянська мережа ОПОРА у межах проекту «Відповідальне управління громадою» Програми «U-LEAD з Європою» оголошує конкурс серед представників об’єднаних...

Харчування дітей у Козелецькому районі чи ілюзія торгів від ТОВ "Шкільний сервіс"

Чи дивились Ви виступ ілюзіоніста? Коли начебто все бачиш, пильно стежиш за всіма рухами, але все ж відчуваєш, що тебе десь тебе дурять? Таке ж відчуття виникає, коли починаєш аналізувати тендери...

Автономізовані та щасливі: медична реформа на Чернігівщині

В Україні триває медична реформа. Міністерство охорони здоров’я, яке відповідає за її розробку та впровадження, декларує, що метою є підвищення якості медичних послуг, які отримують пацієнти,...