Срібнянська селищна рада: відсутність сайту ради та офшорні підприємства | Події і коментарі
Четвер, 21 лютого 2019, 22:56
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Срібнянська селищна рада: відсутність сайту ради та офшорні підприємства

10:30 06.11.2018    Версія для друку  Коментарі 3 Оцінок:
0

Офшорні підприємства, відсутність сайту ради та велика кількість землі — такий результат моніторингу е-декларацій депутатів Срібнянської ОТГ, проведений ГО “Агенція міських ініціатив”.

Офшорні підприємства

Основу депутатського корпусу Срібнянської ОТГ складають співробітники селищної ради та представники трьох приватних підприємств. Якнайменше 4 депутати представляють ТОВ “Батьківщина”, двоє — БПП "ПОДІЛЛЯ" та один — СТОВ “Дружба-нова”.

Згідно даних youcontrol компанія СТОВ “Батьківщина” проводить операції з офшорами, визнаними в Україні. Власниками компанії є Микола та Надія Дмитренко. Також компанія має 19 підрозділів по Чернігівській області.

Власником Багатопрофільного приватного підприємства “Поділля” є депутат цієї ж ради Володимир Білодід. 

Стовідсотковим засновником СТОВ “Дружба-нова” є ЄРСТЕ Б.В., адреса реєстрації якого в Нідерландах. Кінцевий власник компанії — Андрій Веревський.

Фінансова сторона декларацій

Найбільший дохід, відповідно декларації, зареєстрував головний лікар, Срібнянської центральної районної лікарні Чернігівської області Микола Діденко231,7 тис грн.  Окрім цього, депутат має у власності будинок та 6,5 га землі, у власності його родини — 4 га землі.

На другому місці — Віктор Петренко з річним доходом 190 тис грн. Також у власності має сільськогосподарську техніку, 2 га землі, квартиру та житловий будинок. Закриває трійку найбагатших депутатів головний спеціаліст Срібнянської РДА  Валентина Геращенко. Вона заробила за минулий рік 176,7 тис грн.

Найменший дохід серед депутатського корпусу у власника БПП "ПОДІЛЛЯ" Володимира Білодіда31,25 тис грн. Також у власності він має житловий будинок, Renault Tragic 2008 року випуску та вантажне авто. У користуванні — mazda 6 2005 року випуску, придбана в 2016 році (власник третя особа).

Леонід Дмитрюк заробив за минулий рік 35,5 тис грн доходу. У власності має квартиру, 2 га землі та CHEVROLET AVEO 2008 року випуску, придбаний в 2017 році за 49 тис грн. Хоча ринкова ціна на авто складає 6,5 тис доларів.

На третьому місці Оксана Тимошенко з річним доходом у розмірі 40,3 тис грн. Також у власності депутатка задекларувала житловий будинок.

Депутати і земля

Депутатський корпус Срібнянської селищної ради відрізняється великою кількість землі у депутатів та членів їх родини. Середнє значення кількості землі на одного депутата припадає майже 5 га. Найменша кількість землі — 1 га.

Найбільша кількість землі у представника СТОВ "Батьківщина" Василя Цигура. Він задекларував у власності 31,4 га землі. Окрім цього, депутат задекларував дохід у розмірі 68,9 тис грн та житловий будинок. У власності членів його родини — 7,8 га землі.

На другомі місці по кількості землі посідає його колега по роботі Микола Дмитренко, який задекларував 19,8 га землі. Також депутат їздить на Lexus LX 470 2006 року випуску, який було придбано в 2016 році за 396 тис грн. Його річний дохід складає 101 тис грн.

Ганна Лещенко менеджер СТОВ "Дружба-Нова" у власності має 8,2 га землі.

А ось члени родини агронома СТОВ "Батьківщина" Анатолія Ковганенка володіють майже 30 га землі, коли сам депутат задекларував 2 га землі та дві одиниці сільськогосподарської техніки.

Рада без сайту

Срібнянська селищна рада немає власного сайту, а точніше на момент підготовки матеріалу і тривалий час до того взагалі не працював за вказаним посиланням на сайті ОТГ.cn.ua. Також відсутні будь-які контактні дані для зв’язку з радою. В зв’язку з цим представникам “Агенції міських ініціатив” не вдалося взяти коментарі у депутатів ради. 


Автор: ГО “Агенція міських ініціатив”
Гість Дід Мадрід 2018-11-07 20:51:21   Оцінок:
0

Діденко на липових лікарняних на пару з з Куликом піднявся))

Гість Василь Федорович 2018-11-07 20:59:38   Оцінок:
0

Куделю зняли, поставили свою сучку і почали деребан родючої землі Срібнянщини, треба збиратися всім і гнать цю нечисть в три шияки, як колись наші діди німців. Падли

Гість Юрий 2019-02-10 09:36:13   Оцінок:
0

Сайт є - http://sribne-otg.cg.gov.ua

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

У Чернігові продовжують боротьбу з протиправним безоплатним використанням землі

Вже два роки поспіль місто Чернігів системно займається стягненням у бюджет територіальної громади збитків з неплатників за землю. 21 лютого виконавчий комітет міської ради затвердив черговий...

Чернігівців запрошують на XVII обласний ярмарок «Що може жінка»

Уже традиційно — 17-й рік поспіль — на Чернігівщині у перші дні весни відбудеться обласний ярмарок «Що може жінка». Цьогоріч очікується ще більше цікавинок та новинок як для...

Сосницька, Коропська та Корюківська громади вирішили придбати асфальтний завод

Міжмуніципальне співробітництво відкриває громадам можливості реалізовувати спільні проекти, які не під силу втілити самому. Про принципи та засади такої співпраці мова йшла під час консультації...

В Козельці поліція увірвалася до приміщення під час тренінгу для потенційних членів ДВК від Порошенка

20 лютого в селищі Козелець на Чернігівщині представники національної поліції зірвали навчання потенційних  членів дільничних  виборчих  комісії від  кандидата у президенти...  (Коментарів: 1)

Прилуцька поліція затримала вимагача, який погрожував людині вбивством

Поліція затримала особу з кримінальним шлейфом, яка безпідставно вимагала тисячу доларів США у прилучанина та ще й погрожувала її вбити. Між чоловіками начебто виник конфлікт. Один з них почав...