Районні військкомати стануть центрами комплектування | Події і коментарі
Субота, 17 листопада 2018, 17:05
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Районні військкомати стануть центрами комплектування

11:42 08.11.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

На базі Чернігівського обласного військового комісаріату та Козелецького районного військового комісаріату минулого року проведено І підготовчий етап експерименту щодо створення територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Результатами його проведення поділився Чернігівський обласний військовий комісар полковник Олександр Криворучко.

За його словами, результатами експерименту підтверджено ефективність нової організаційно-штатної структури територіального центру комплектування та соціальної підтримки, доцільність впровадження ефективної системи обслуговування та надання сервісних послуг щодо соціального і правового захисту окремим верствам населення.

Експеримент показав, що створення територіальних центрів на базі військових комісаріатів сприятиме підвищенню довіри суспільства до діяльності місцевих органів військового управління, якості взаємодії з громадськими організаціями, місцевими громадами, навчальними закладами (установами) щодо посилення військово-патріотичної роботи з населенням, зокрема з молоддю.

Результатами експерименту підтверджено ефективність нової організаційно-штатної структури місцевих органів військового управління, доцільність впровадження ефективної системи обслуговування та надання сервісних послуг щодо соціального і правового захисту окремим верствам населення, доцільність запровадження територіальних центрів в інших військових комісаріатах.

Загальний аналіз експерименту свідчить про позитивне сприяння реформування місцевих органів військового управління у суспільстві. 

Після високої оцінки керівництвом Збройних Сил України результатів І етапу, Чернігівська область разом із Дніпропетровською, Одеською та Рівненською областями переходить на ІІ етап реформування – повномасштабне створення обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки у складі відповідних районних (міських) ТЦК та СП згідно з адміністративно-територіальним устроєм України.

Тобто, не пізніше 30 грудня поточного року на території нашої області 100% всіх військових комісаріатів області, відповідно стануть територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки. Станом на сьогодні, вони вже майже готові до переходу на ТЦК та СП – їх готовність становить 80%.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі, по матеріалам ТРК "Новий Чернігів"
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

У що може перетворитися «муніципальна варта» мера: досвід українських міст

Як відомо,  у Чернігові вже кілька років діє комунальна  муніципальна варта. Сьогодні розповідаємо у що може перетворитися  силова структура міської влади. Сподіваємоємось у...

Повага до людини праці

Позиція. «Основа» - партія людей справи, для яких є неприпустимою бідність працюючої людини. Тому ми повернемо повагу до людської праці через гідні зарплати! Зараз, на жаль, Україна є...

Споживачі газу на Чернігівщині отримають платіжки із новими стандартами розрахунку

Починаючи з жовтня 2018 року, приведення до стандартних умов застосовується для обсягів газу, спожитого усіма без винятку клієнтами «Чернігівгаз Збуту». Правові підстави рахувати газ за...  (Коментарів: 1)

З бюджету Чернігова виділяли 95 тисяч на екскурсійний додаток: гроші не використали - додаток майже готовий

Управління культури Чернігова в 2017-2018 роках просило на розробку туристичного додатка 95 тисяч гривень. Кошти не освоїли, але додаток, який має назву "Лазар", згідно програми розвитку туризму на...

Чернігівська поліція встановила особу, яка обікрала кілька пунктів прийому металу

У Чернігові дільничний офіцер поліції встановив, що до крадіжок металу з території двох підприємств причетний раніше судимий чернігівець. Поліцейський з’ясував, що останньою в цій серії...