У чернігівців, які отримують житлову субсидію, є можливість безкоштовно встановити лічильники води | Події і коментарі
Субота, 17 листопада 2018, 18:11
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

У чернігівців, які отримують житлову субсидію, є можливість безкоштовно встановити лічильники води

15:21 08.11.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Другий етап «Програми встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки» розпочато. 

Нещодавно, 31 жовтня, КП «Чернігівводоканал» отримало чергову партію приладів, які до кінця І-го кварталу 2019 року будуть встановлені в оселях отримувачів субсидій. Під час виконання другого етапу міської Програми буде змонтовано 3173 лічильники від одного з провідних світових виробників приладів обліку води – міжнародної групи Sensus (Німеччина, Словаччина).  

Лічильників купили на 1,8 млн грн.

Для того, щоб уникнути закупівлі неякісних лічильників, рішенням сесії Чернігівської міської ради було сформовано більш жорсткі вимоги до самих приладів. В КП «Чернігівводоканал» добре розуміють: якщо встановлювати лічильники з понаднормовою похибкою, то за 4 роки (таким є міжповірочний інтервал), або підприємство, або абонент втратять суму значно більшу, ніж коштує сам прилад обліку.

Щоб унеможливити використання неякісних лічильників перед їх встановленням вся партія, отримана на КП «Чернігівводоканал» 31 жовтня, проведений вибірковий вхідний контроль – перевірено 10% від загальної кількості приладів. Передбачалося, що в разі виявлення невідповідності лічильників заявленим параметрам, проведуть 100% перевірку, а неякісну продукцію повернуть постачальнику.

Але, за інформацією КП "Чернігівводоканал", вибіркова перевірка показала високу якість приладів - тож з 5 листопада розпочалося їх встановлення у квартирах чернігівців. 

На "Чернігівводоканалі" ПОЯСНЮЮТЬ: На жаль, проведення вхідного контролю – це вимушена міра. Під час аналогічних перевірок лічильників українських виробників вже фіксувалися факти невідповідності заявленим параметрам. При цьому похибка перевищувала 20% при нормі 2%.

Встановлення лічильників З 5 листопада розпочалося згідно графіків. Зараз, у перший тиждень такої роботи, встановлюють лічильники у 5 квартирах на день. Паралельно йде узгодження графіків (дат і часу наступних робіт) з мешканцями. З наступного тижня планують встановлювати по 15-20 приладів щодня. 

Безпосередньо монтажем лічильників буде займатися чернігівське підприємство «Факел К». Ця компанія має досвід такої роботи – встановлювала лічильники води за Програмою міськради у 2017-2018 роках.

Як встановити лічильники за рахунок бюджету міста

Вже зазначалося, що «Програма встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки» розрахована на мешканців багатоквартирних будинків, які отримують субсидію на сплату комунальних послуг. Тобто, отримання субсидії – головна вимога для участі в Програмі.

Для постановки на чергу заявник має надати довідку про склад сім’ї та копії наступних документів (з пред’явленням їх оригіналів):

  • Копію паспорту громадянина України;
  • Копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • Копію правовстановлюючих документи на житло.

Прийом заяв від громадян щодо включення до «Програми встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки» проводиться в приміщенні абонентського відділу КП «Чернігівводоканал» за адресою: м. Чернігів, вул. Київська, 14А.

Довідки та консультації з цього питання можна отримати за телефоном в Чернігові: 0-800-50-50-51 дод."3" (в тональному режимі).


Автор: Інформаційна служба КП «Чернігівводоканал»
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

У що може перетворитися «муніципальна варта» мера: досвід українських міст

Як відомо,  у Чернігові вже кілька років діє комунальна  муніципальна варта. Сьогодні розповідаємо у що може перетворитися  силова структура міської влади. Сподіваємоємось у...

Повага до людини праці

Позиція. «Основа» - партія людей справи, для яких є неприпустимою бідність працюючої людини. Тому ми повернемо повагу до людської праці через гідні зарплати! Зараз, на жаль, Україна є...

Споживачі газу на Чернігівщині отримають платіжки із новими стандартами розрахунку

Починаючи з жовтня 2018 року, приведення до стандартних умов застосовується для обсягів газу, спожитого усіма без винятку клієнтами «Чернігівгаз Збуту». Правові підстави рахувати газ за...  (Коментарів: 1)

З бюджету Чернігова виділяли 95 тисяч на екскурсійний додаток: гроші не використали - додаток майже готовий

Управління культури Чернігова в 2017-2018 роках просило на розробку туристичного додатка 95 тисяч гривень. Кошти не освоїли, але додаток, який має назву "Лазар", згідно програми розвитку туризму на...

Чернігівська поліція встановила особу, яка обікрала кілька пунктів прийому металу

У Чернігові дільничний офіцер поліції встановив, що до крадіжок металу з території двох підприємств причетний раніше судимий чернігівець. Поліцейський з’ясував, що останньою в цій серії...