Депутаты предлагают перекроить Черниговскую область. Будет 4 района вместо 22 | Події і коментарі
Четвер, 13 грудня 2018, 16:21
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Депутаты предлагают перекроить Черниговскую область. Будет 4 района вместо 22

11:03 09.11.2018    Версія для друку  Коментарі 2 Оцінок:
0

Вчера, 8 ноября, в Верховной раде зарегистрировали законопроект, которым предложено изменить административно-территориальное устройство Черниговской области.

Авторы законопроекта №9277 – группа из 6 народных депутатов, среди которых наши земляки: Василий Амельченко, избранный в парламент по списку Радикальной партии, и Олег Дмитренко, победивший в одном из мажоритарных округов Черниговщины.

Также среди авторов значится бывший председатель Черниговской облгосадминистрации Николай Лаврик.

Проект закона «Про зміну меж районів Чернігівської області» предусматривает изменения в территорально-административном устройстве Черниговщины.

Автор идеи предлагают сформировать в пределах области 4 района вместо нынешних 22, объединив их группами.

По их представлению Черниговский район должен включать в себя Чернигов, Городню, Козелец, Куликовку, Репки и одноименные районы.

Нежинский район будет включать в себя Нежин, Бахмач, Бобровицу, Борзну, Носовку и одноименные района.

Еще двумя райцентрами должны остаться Прилуки и Корюковка. К нынешнему Прилукскому району предложено присоединить Варву, Ичню, Срибное, Талалаевку и соответствующие района.

А в состав нового Корюковского района войдут Корюковка, Короп, Мена, Новгород-Сиверский, Семеновка, Сосница, Сновск и одноименные районы.

https://www.0462.ua


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Гість здоровий глузд 2018-11-09 12:33:37   Оцінок:
0

Шановні! По займаній территоріі Чернігівська область більше де яких вропейських стран а єкономіка і кількість населення на одиницю площі не лізе ні в які ворота .Тому хай думають про те як піднімати економіку (навіть якщо в них особисто з цим все ОК)

Гість місцевий 2018-11-13 13:32:16   Оцінок:
0

Що за дурня? Це від великого розуму чи від пересиджування у Верховній Раді? Мені здається, що ці депутати вирішили закінчувати свою каденцію хоч яким небудь проектом закону,щоб про них не забули. Особливо на Чернігівщині.

Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Громадськість продовжує обговорювати питання збереження та розбудови РЛП «Ялівщина»

Представники Громадської ради при Чернігівській ОДА, Департаменту агропромислового комплексу, екології та природних ресурсів облдержадміістрації, Організаційно-методичного центру контролю та...

Проблеми та альтернативи безоплатної правової допомоги обговорено у Чернігові

Сьогодні в культурно-діловому центрі «Світогляд» відбулися міські зібрання в форматі Town Hall Meetings на тему «Впровадження Закону України «Про безоплатну правову...

14 грудня - "Жінка року-2018"

За двадцять один рік  (1998 – 2018 рр.) проведення міського конкурсу «Жінка року» -  178 жінок  стали лауреатами.   Незмінним організатором...

На Чернігівщині розпочалися сьомі «Розумовські зустрічі»

Близько 80 учасників — науковців, освітян, представників органів влади, громадськості, в тому числі з Білорусі, Польщі та майже всіх областей України — зібралися сьогодні у Чернігові на...

На Чернігівщині поліція вилучила центнер коноплі у жителя Козелецького району

Під час санкціонованого обшуку поліцейські вилучили в обійсті жителя Козелеччини майже центнер необробленої коноплі та значні об’єми готової до вжитку маріхуани. Дільничні інспектори поліції...