Соціально-економічний розвиток 2019: які покращення обіцяє міська влада Чернігова? | Події і коментарі
Четвер, 20 червня 2024, 06:26
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Популярні

Соціально-економічний розвиток 2019: які покращення обіцяє міська влада Чернігова?

12:09 15.11.2018    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Як і минулого року, головне гасло Програми соціально економічного розвитку Чернігова у 2019 році – «Комфортне місто».

Виконавчий комітет міської ради сьогодні, 15 листопада, погодив проект Програми. Наступним кроком є винесення її на розгляд сесії.

Програма містить стратегічні цілі для розвитку міста, однак, не має вимірювальних показників виконання тих чи інших пунктів Програми.

Як і минулого року Програма корелюється зі стратегічними цілями, закладеними у Стратегії розвитку Чернігова, котра була ухвалена ще у 2016 році.

ПіК проаналізував, які покращення обіцяє міська влада Чернігова у наступному році.

Стратегічна ціль № 1 « Конкурентоспроможне та інноваційне місто»

Даний пункт передбачає підвищення інвестиційної привабливості міста, промоцію місцевого бізнесу, підвищення середньої заробітної плати та багато іншого. Більшість із завдань – лише інформування та роз’яснювальні роботи і жодної конкретної дії.

Стратегічна ціль № 2 «Розвиток житлово-комунального господарства та інфраструктури м. Чернігова. «Комфортне місто»

Розвиток сфери ЖКГ, як і у минулі роки, найбільш фінансово затратний. Однак, пункти даної цілі мають вимірювальний показник.

Одним із завдань є підвищення рівня енергоефективності. В його рамках планується проведення капремонту басейну у школі №12, заміна вікон, дверей та покрівель у навчальних закладах міста та проведення термомодернізації у кількох лікарнях міста.

Також, у наступному році продовжаться роботу щодо зовнішнього освітлення. Зокрема, планується відремонтувати мережі зовнішнього освітлення на 15 вулицях міста.

Міська влада обіцяє у наступному році провести капітальний ремонт обваленого гуртожитку по вулиці Попудренка, 16, провести ремонти ліфтів, встановити низку дитячих майданчиків та продовжити Програму підтримки ОСББ.

На наступний рік традиційно запланований ремонт доріг у Чернігові. Зокрема, планується капітальний ремонт 42940 м2 вулично-дорожньої мережі міста; капітальний ремонт 30180 м2 тротуарів; капітальний ремонт 44770 м2 внутрішньо-будинкових проїздів в житловій забудові та 16730 м2 доріг приватного сектору. Цікаво, що як і в минулому році, владці обіцяють зробити пряму дорогу на Шерстянку.

Традиційно, одним із завдань є комплексна реформа громадського транспорту. Серед обіцянок – закупівля 40 нових тролейбусів, встановлення 70 зупинкових комплексів та 60 електронних табло на зупинках. Крім того, планується ремонт тролейбусів, оновлення рухомого складу автобусів і закупівля електробусів. Однак, їх кількість не вказана.

Також, передбачається впровадження електронного квитка у наступному році.

Додамо, що в рамках реалізації даної Програми планується встановлення 60 камер відеоспостереження по місту.

Екологія:

У наступному році обіцяють будівництво  10  майданчиків твердих побутових відходів заглибленого типу. Також, передбачене будівництво каналізації у приватному секторі, реконструкція та будівництво колекторів і т.п.

Стратегічна ціль № 3 «Розвиток людського потенціалу “Людина - понад усе”»

Дана ціль передбачає, зокрема, розвиток медичної галузі міста. В рамках Програми планується:

1. Капітальний ремонт приміщення амбулаторії КНП «Чернігівська міська лікарня № 1» за адресою провулок 1-го Травня, 3, електричної мережі 9-поверхового палатного корпусу та нежитлових приміщень (гаражів), 4-х поверхового палатного корпусу;

2. Капітальний ремонт частини санвузлів ортопедичного відділення КНП «Чернігівська міська лікарня № 2»);

3. Капітальний ремонт асфальтового покриття проїзних шляхів на території КНП «Чернігівська міська лікарня №1»;

4. Придбання медичного та іншого обладнання для забезпечення лікувально-діагностичного процесу на сучасному рівні;

5. Оновлення санітарного транспорту закладів охорони здоров’я міської ради;

6. Відкриття та забезпечення діяльності Центру хірургії одного дня  та глаукомного кабінету у III поліклінічному відділенні КНП «Чернігівська міська лікарня № 1» Чернігівської міської ради.

Також, передбачаються ремонти і спортивних залів, спортивних шкіл та спортмайданчиків міста. Окрім того,ремонти в школах і дитсадках. Вкотре, міська влада обіцяє закінчити будівництво дитсадка на Масанах.

Стратегічна ціль № 4 «Розвиток туризму “Чернігів – туристичне місто”»

Традиційно, передбачається проведення низки фестивалів. Цікаво, що планується встановлення антивандальних електронних сенсорних туристично-інформаційних боксів. Однак, їх вартість та кількість у Програмі не вказана.

У наступному році також запланований ремонт парку імені Коцюбинського. Також, планується придбання та встановлення 1 мільйону покажчиків вулиць та будівництво спортивно-оздоровчої зони на території Центрального парку культури та відпочинку.

Додамо, що у 2019 році планується Реконструкція мощення Красної площі. 


Автор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

Як зарядити телефон із пошкодженим зарядним портом?

Хочете знати, що робити, коли телефон не можна зарядити за допомогою звичайного зарядного пристрою? Чи є рішення взагалі і чого краще уникати у такій ситуації? Індуктивні зарядні пристрої Якщо...  (Коментарів: 1)

Основні види пилососів та їхні можливості

Пилосос змінив підхід до прибирання і сьогодні складно уявити собі чисте приміщення, де б його не використовували. Є багато видів приладів залежно від форми, конструкції, способу прибирання тощо....

Причини повільного інтернету

У наші дні багато людей скаржаться на повільне завантаження веб-сайтів, інтернет-сторінок, повільне завантаження тощо, але найчастіше вину за це покладають на інтернет-мережу конкретного...

У центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф стартували відновлювальні роботи

Зруйнована стіна, вибиті вікна та двері – до Чернігівського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф прилітало не раз. На щастя, медики разом з машинами вчасно...

Кількість загиблих унаслідок авіаудару по Десні зросла – ДСНС

Кількість загиблих унаслідок авіаційного удару по селищу Десна Чернігівської області збільшилася до 11 людей. Про це Суспільному повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій. За інформацією...  (Коментарів: 1)