У двох палатах Носівської райлікарні зроблять ремонт після скарги пацієнтки у соцмережі | Події і коментарі
Вівторок, 26 березня 2019, 00:25
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

У двох палатах Носівської райлікарні зроблять ремонт після скарги пацієнтки у соцмережі

09:44 18.01.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

У двох палатах інфекційного відділення Носівської райлікарні, яка знаходиться у сторічній будівлі,  зроблять косметичний ремонт. Про це повідомив головний лікар Руслан Шульга. Так адміністрація медзакладу відреагувала на скаргу пацієнтки  - облізлі стіни, зірваний лінолеум,  забиті вікна та мертвих мишей у інфекційному відділені Лора Іпатова сфотографувала і виклала в Інтернет. 

Обшарпані стіни, зірваний лінолеум та мертві миші… - жителька Носівки Лора Іпатова показує фото інфекційного відділення центральної районної лікарні. Жінка потрапила сюди перед Новим роком із підозрою на гепатит А.

Інфекційне відділення має два крила. Одне відремонтували три роки тому. Лору лікували в іншому – не ремонтованому.

«Завідуюча відділенням Богдана Богданівна сказала: «Я вас туди не покладу, бо ви – заразна». І мене поклали для підтвердження діагнозу ось в оце інфекційне відділення. Я там пролежала 6 днів. Глухі вікна, обшарпані стіни, запах - я вам словами не можу передати, який там був запах. Пліснява, все обідране, здертий лінолеум, матраци там… я навіть не знаю, їм років по 70, тим матрацам.

В мене був пуховик, термоштани - я спала. Так як вночі скреблися миші, - було страшно, я  спала у великій палаті одна. Ну і було, звичайно, холодно. Ледве топились батареї. Я спала при увімкненому світлі. В капюшоні, при світлі, в термоштанах. От в таких умовах» - згадує Лора Іпатова.

Намагаємось потрапити в інфекційне відділення. Головний лікар Носівської райлікарні Руслан Шульга каже, до інфекційного відділення не можна - там зараз хвора на кір. Показуємо йому фото, зроблені  Лорою Іпатовою.

«Чому така ситуація виникла саме з цією пацієнткою, тому що була потреба у її ізоляції до поки не буде встановлений діагноз. Інфекційні захворювання розподіляються на кишкові та ті, що передаються повітряно-крапельним шляхом. І об’єднувати ці потоки ніяк неможливо, для того, щоб не заражали одне одного» - каже головний лікар Носівської райлікарні.

За  словами головного лікаря, будівлі більше 100 років. Востаннє капітальний ремонт тут робили у 85-му.  

 «У 2013-14 роках розроблений проект на те, щоб зробити капітальний ремонт цього приміщення. 0120 За браком коштів цей ремонт так і не здійснився».

Руслан Шульга каже, зараз на ремонт потрібно не менше 3 мільйонів гривень.

«У зв’язку з реформуванням медицини поки що до кінця не зрозуміло як буде функціонувати наш госпітальний округ… і чи буде інфекційне відділення у структурі нашої лікарні. Ми своїми силами, я думаю, в цьому році зробимо косметичний ремонт, щоб люди могли там перебувать, лікуватися».

Голова райради Анатолій Красносільський  каже, на капітальні ремонти не передбачено державної  субвенції.

Відео UA: ЧернігівАвтор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

У Чернігові тривають Всеукраїнські учнівські олімпіади з іноземних мов

Учора, 24 березня, Чернігів зустрів учасників IV етапу XХХVIІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та XХХVIІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови. Ними стали 163...

Новели тендерного законодавства: кількість перевірок закупівель контролюючими органами збільшилася в рази

Майже половину договорів було розірвано за наслідками перевірки Державної аудиторської служби  в Чернігівській області (далі- ДАСУ) в січні - лютому 2019, ще майже до половини договорів було...  (Коментарів: 1)

Як стати учасником міжнародного молодіжного обміну «Think Green» у Грузії

Громадська організація «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» шукає 5 учасників для міжнародного молодіжного обміну «Think Green» у...

Де і як отримувати експертні висновки та дозвільні документи – розповіли екологи

Про екологічну складову у сфері господарської діяльності розповіла під час прес-брифінгу директор Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації Катерина Сахневич...

Як голосувати власникам ID-карток?

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України. Державна міграційна служба України наголошує, що паспорт громадянина України є основним документом для реалізації права голосу на...