Обвинувачену в подвійному вбивстві дівчину залишили під вартою ще на два місяці | Події і коментарі
Вівторок, 26 березня 2019, 00:23
Вхід Реєстрація
;

E-mail:

Пароль:

Увійти
Зареєеструватися
Реєстрація користувача
Зареєструватися

Вкажіть ваш E-mail:

На вказаний E-mail буде відправлено посилання за яким ви зможете втсановити новий пароль.
Нагадати пароль
Зареєеструватися

Обвинувачену в подвійному вбивстві дівчину залишили під вартою ще на два місяці

09:17 25.01.2019    Версія для друку  Коментарі Оцінок:
0

Обвинувачену в подвійному вбивстві 22-річну дівчину залишили під вартою ще на два місяці. Про це на сьогоднішньому судовому засіданні сказав прокурор Олексій Маслак. Нагадаємо, в ніч на 27 квітня 2018 року в одній з багатоповерхівок знайшли вбитими чоловіка та його дружину. У вбивстві обвинувачують його прийомну дочку. Цю справу розглядає Деснянський районний суд.

Засідання Деснянського районного суду Чернігова. На лаві підсудних - обвинувачена в подвійному вбивстві 22-річна дівчина. Її підозрюють у вбивстві рідного дядька та його дружини, які виховували її останні десять років.

Через те, що до суду не з’явилися свідки, продовжити розгляд справи не виходить. Прокурор пропонує продовжити тримання обвинуваченої під вартою.

«Вважаю за необхідне строк його дії продовжити у зв’язку з тим, що продовжують існувати ризики, передбачені статтею 177 КПК України і виправдовують тримання особи під вартою. Відповідно до пункту першого частини першої 177 є ризик того, що обвинувачена може переховуватись від суду».

Сторони проти рішення суду не заперечують.

Судді повертаються і оголошують рішення – тримання під вартою продовжують, розгляд справи переносять на березень.

«Суд ухвалив продовжити строк тримання під вартою до 24 березня 2019 року».

На попередніх засіданнях було озвучено обставини вбивства: за словами прокурора, ввечері напередодні трагедії дівчина та її дядько вживали алкоголь – окремо один від одного, а конфлікт міг виникнути через нетрадиційну сексуальну орієнтацію підозрюваної.

Обвинувачена своєї провини не визнає, показання обіцяє дати після дослідження всіх доказів.

Нагадаємо, подвійне вбивство сталося в ніч на 27 квітня 2018 року. У багатоповерхівці на вулиці Мезенцева біля ліфту знайшли закривавлене тіло чоловіка, його дружина лежала в квартирі мертва. Прийомну дочку з порізами на руках забрали до другої міської лікарні, де прооперували.

Відео UA: ЧернігівАвтор: Чернігівщина: події і коментарі
Коментарів ще немає
Додати коментар
Максимальний розмір коментаря 250 символів

Читайте також

У Чернігові тривають Всеукраїнські учнівські олімпіади з іноземних мов

Учора, 24 березня, Чернігів зустрів учасників IV етапу XХХVIІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови та XХХVIІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови. Ними стали 163...

Новели тендерного законодавства: кількість перевірок закупівель контролюючими органами збільшилася в рази

Майже половину договорів було розірвано за наслідками перевірки Державної аудиторської служби  в Чернігівській області (далі- ДАСУ) в січні - лютому 2019, ще майже до половини договорів було...  (Коментарів: 1)

Як стати учасником міжнародного молодіжного обміну «Think Green» у Грузії

Громадська організація «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» шукає 5 учасників для міжнародного молодіжного обміну «Think Green» у...

Де і як отримувати експертні висновки та дозвільні документи – розповіли екологи

Про екологічну складову у сфері господарської діяльності розповіла під час прес-брифінгу директор Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації Катерина Сахневич...

Як голосувати власникам ID-карток?

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України. Державна міграційна служба України наголошує, що паспорт громадянина України є основним документом для реалізації права голосу на...